Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powiększanie ust

06 mar 2012 - 19:58:07

Zastanawiam sie ostatnio poważnie nad tym zabiegiem.
Czy ktoraś z was powiekszała sobie usta? Jakie efekty, czy jesteście zadowolone?
Może nawet znacie jakiś sprawdzony salon w Rzeszowie, to wypowiadajcie sie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 19:58 przez gregooria.

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 07:43:55

ja nie potrzebuję takiego zabiegu,więc nie pomoge

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 07:46:50

ja tez nie potrzebuje. ale jakbym potrzebowala to bym zrobila. duze usta to jest to :)

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 07:47:49

ja już dłuższy czas myślę nad tym :)
moja górna warga jest taka malutka, że szkoda gadać :(

zweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 07:50:25

Cytat
gregooria
Zastanawiam sie ostatnio poważnie nad tym zabiegiem.
Czy ktoraś z was powiekszała sobie usta? Jakie efekty, czy jesteście zadowolone?
Może nawet znacie jakiś sprawdzony salon w Rzeszowie, to wypowiadajcie sie :)
W głowach wam sie poprzewracalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje że żartujesz?????

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 07:54:30

Cytat
sylwiakrk8
Cytat
gregooria
Zastanawiam sie ostatnio poważnie nad tym zabiegiem.
Czy ktoraś z was powiekszała sobie usta? Jakie efekty, czy jesteście zadowolone?
Może nawet znacie jakiś sprawdzony salon w Rzeszowie, to wypowiadajcie sie :)
W głowach wam sie poprzewracalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje że żartujesz?????

tak, lepiej cale zycie zyc z takim glupim kompleksem. jak chce niech robi.

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 08:02:58

za dużo dokoła 'pięknych' kobiet. jak się widzi taką dmuchaną lalkę z 1kg pudru na twarzy.. to nic tylko zapaść się pod ziemię.. bo co innego, prawda?

ja uważam, że trzeba być zadowolonym z tego, że np. nie ma się jakiegoś garba.. albo.. drugiej głowy, że się urodzisz zdrowa.. a nie, powiększanie ust.. dla kogo? aby dorównać takim dziewczyną?
nie umiem pojąć takiego toku myślenia mimo tego, że sama mam malutkie usta.. ale w życiu są ważniejsze sprawy.



Powiększanie ust

08 mar 2012 - 08:06:20

jezu a wam to powiekszenie kojarzy sie z takimi warami, jak zaprezentowano wyzej na zdjeciu... przeciez to logiczne, ze autorka nie chce takiego efektu, tylko naturalnie powiekszyc -.-

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 08:06:27

Cytat
Kukurydzianaa
za dużo dokoła 'pięknych' kobiet. jak się widzi taką dmuchaną lalkę z 1kg pudru na twarzy.. to nic tylko zapaść się pod ziemię.. bo co innego, prawda?

ja uważam, że trzeba być zadowolonym z tego, że np. nie ma się jakiegoś garba.. albo.. drugiej głowy, że się urodzisz zdrowa.. a nie, powiększanie ust.. dla kogo? aby dorównać takim dziewczyną?
nie umiem pojąć takiego toku myślenia mimo tego, że sama mam malutkie usta.. ale w życiu są ważniejsze sprawy.
mi akurat nie chodzi o takie powiększenie ust jak Ty pokazałaś, tylko o coś takiego:
ta warga z pierwszego zdjęcia wygląda dokładnie tak jak moja i ja nie chcę tego robic "żeby komuś dorównać" tylko żeby czuć się lepiej, żebym mogła malować usta, bo jak są takie małe to jedynie mi zostaje błyszczyk/pomadka.

autorka wątku też chyba nie chce takich dmuchanych jak zdjęcie, które dodałaKukurydzianaaa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 08:09 przez jalubiehardcorex33.

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 08:08:13

w sumie Twoja sprawa ; ]

zweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 1/5

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 08:10:30

Cytat
Kukurydzianaa
za dużo dokoła 'pięknych' kobiet. jak się widzi taką dmuchaną lalkę z 1kg pudru na twarzy.. to nic tylko zapaść się pod ziemię.. bo co innego, prawda?

ja uważam, że trzeba być zadowolonym z tego, że np. nie ma się jakiegoś garba.. albo.. drugiej głowy, że się urodzisz zdrowa.. a nie, powiększanie ust.. dla kogo? aby dorównać takim dziewczyną?
nie umiem pojąć takiego toku myślenia mimo tego, że sama mam malutkie usta.. ale w życiu są ważniejsze sprawy.
WŁASNIE TEZ TAK MYŚLE,PO CO OSZPECAĆ????

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 08:11:58

Dokładnie wiem, co czuje autorka wątku.
Zawsze marzyłam, żeby pomalować sobie usta krwisto czerwoną szminką. Ale co z tego jak ja praktycznie nie mam górnej wargi... I nie widzę nic złego w delikatnym powiększeniu. Przecież to nie operacja na otwartym sercu ludzie :D:D
Sama rozważam taką możliwość, znam genialnego lekarza, który się tym zajmuje z trójmiasta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 08:12 przez elizkawwo.

Powiększanie ust

08 mar 2012 - 08:13:47

ja nie widze nic złego w powiększaniu ust, oczywiście w granicach rozsądku

Powiększanie ust

16 mar 2012 - 13:02:03

Ja również nie widzę w tym nic złego ale to wszystko z umiarem. Niestety wielu osobom powiększone usta kojarzą się z wielkimi oponami, które nie wyglądają ładnie. Ale to tak na prawdę zależy od nas jakie będziemy miały usta, jak ktoś się uprze na takie wielkie no to niestety wygląda to jak wygląda. Ja byłam w WellDerm i pytałam o powiększenie i babeczka dermatolog powiedziała mi, że wszystko trzeba robić z wyczuciem, zabieg ma przecież upiększać buzię, a nie ją zniekształcać i zgadzam się z nią w 100%. Ja bym chciała powiększyć trochę usta i chyba się zdecyduję ... :)

Powiększanie ust

16 mar 2012 - 13:06:29

jak chcecie się kaleczyć to nikt wam w tym nie może przeszkodzić, mi wystarczy kredka do ust (:

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stylizacja JOKER .