Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5





pisze bo chce w koncu zacząć się odchudzać........mam teraz 25 lat - czuje się ze sobą zle, staro nie fajnie i mam obecnie totalna załamkę.
Brzuch po dwójce dzieci- jest teraz straszny wielki i sflaczały.

A na fotce nr 1 mam 18 lat i piękne ciało- teraz tak mi sie wydaje bo kiedys tzn wtedy tez myslałam ze wyglądam grubo............a teraz dałabym wiele zeby miec znowu taką figure.

Ale od jutra mówie stop- musze schudnąć min 5-7 kg. Mam obecnie 65 kg przy 167 cm na foto nr 1 było pewnie 58.

Prosiłabym o sensowne rady i mocnego kopa w tyłek zeby miec motywację i poczuc się dobrze w swoim ciele............;(

w kazdej ciąży utyłam ok 20 kg- choć uwazałam na to co zjadam, dośąć szybko gubiłam aż do teraz...........


wiem wiem strój beznadziejny;)

Latem nie byłam ani razu na plaży wiec nie kupowałam stroju............a w sylwka siedziałam cała noc w marynarce bo miałam założoną bokserkę a bokserka fajna rzecz ale ramiona wielkie brzuch na kolanach....wiec nie zdjęłam ani na chwilę;(

Muszę schudnąć bo zwariuje;(

Absolutnie nie załuje ze mam dzieciaki- i ze byłam w ciąży! jasne ze było warto;) nawet jak bym wazyła ze 100 kg to bym nie załowała.
Ale córcie urodziłam 1,5 roku temu i najwyższy czas wziąśc się za sibie;)


PIERWSZE EFEKTY!!!



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 10:04 przez bambi20-21.

Jak po dwójce dzieci, to wyglądasz jak miss world! Ja po jednym wyglądam gorzej.

Szczerze wyglądasz fatalnie. Chyba tego potrzebowałaś.

Dieta 700 kcal plus ćwiczonka w miesiąc schudniesz do 62:)

Jesli czujesz sie zle sama ze soba to moze warto coś z tym zrobić .
Co na to Twoj partner?
Ps.Nie jest źle. Widzialam gorsze fotki ,,grubasek"

Ciąża zmienia ciało kobiety, wiadomo. Nie ma tragedii :) Sama mam podobny brzuch, a po ciąży nie jestem ;)

Mniej żreć - najlepsza dieta :)

Kochana nie ma tragedii:) Nie jedna dziewczyna chcialaby tak po ciązy wygladac i to nie jednej:) Po pierwsze zmien stroj kąpielowy bo w tym baardzo niekorzystnie wyglądasz:) Kup sobie hula hop i kręc:) Efekty widac bardzo syzbko, jedz ciemne pieczywo zamiast białego, nie jedz słodyczy i ziemniaków:) Wiecej ruchu:) Ja tak schudłam 6kg w półtora miesiaca:) wiem ze to nie wiele ale ja leniwiec jestem straszny:)

niezweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
angela550550
Jesli czujesz sie zle sama ze soba to moze warto coś z tym zrobić .
Co na to Twoj partner?
Ps.Nie jest źle. Widzialam gorsze fotki ,,grubasek"

no jemu tez się nie podobam w taki stanie............ale chce schudnac dla siebie zeby bokserke założyc i czuc się fajnie a nie z klocem na kolanach czyli moim brzuchem..........

i ja mam ten sam problem ;) przytylam 7 kg :/ a na dodatek mam jeszcze slabą wole i jak chce sie odchudzać to gó... mi z tego wychodzi.chyba sobie wezme nożyczki i odetne tłuszcz ehhehe zart:P

Cytat
Zrudziala
Szczerze wyglądasz fatalnie. Chyba tego potrzebowałaś.

Dieta 700 kcal plus ćwiczonka w miesiąc schudniesz do 62:)

tak niech je 700 kcal, ćwiczy + opiekuje się dziećmi i prowadzi dom - siły będzie mieć niewątpliwie dużo :D ona nie ma 15 lat i nie potrzebuje diet dla zdesperowanych nastolatek :)

jaka dieta 700 cal plus ćwiczonka!!!!
absolutnie nie!

Musisz zmienić nawyki żywieniowe,jeść częściej,w mniejszych porcjach,
minimum 1600 cal dziennie i dużo ćwiczeń,ruchu.
Ale absolutnie nie 700 cal dziennie bo ostatecznie po skończeniu tej "diety" jeszcze przytyjesz.

Jak na kobietę po 2 ciążach to nie jest tak źle. Spodziewałam się gorszych zdjęć.. Dieta.. - myślę,że ewentualnie odstawienie słodyczy i wprowadzenie warzyw i owoców. No i przede wszystkim ruch. Sama dieta nic nie zdziała. Ciało będzie jeszcze gorsze,bo obwisłe..

nie jest źle, duzo warzyw, owocow, wody i bedzie jeszcze lepiej.

ja mam wzrostu 165 cm i waze 62kg. i czuje sie nawet nawet.ale przeszlam na diete dukana od kilku dni i juz jest 59;) polecam....tylko dla wytwalych jest ta dieta.ja juz powoli maze o pizzy;D

trochę Ci przybyło.... ale nie bój nic, też wygladam jak na foto nr 2

nie wiem czemu przeczytałam przyłapałam-załamka-fotki więc myślałam że ktoś wstawił fotki faceta jak ją zdradza a tak to <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 20:46 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KONIEC Z RUDYM! Metamorfoza :)