Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka zmiana? Co sądzicie Zdjęcie:)

03 sty 2012 - 15:38:37

Hej dziewczyny.. oczywiście jak większość chciałabym coś zmienić:) Daje trutaj troszke starsze zdjecie na którym mam gęste brwi.. spokojnie teraz już są wyregulowane:)

Moje pytanie.. jak sądzicie jak lepiej bym wyglądała? Mam już zniszczone włosy co nawet widać... teraz mam jeszcze dłuższe... i zastanawiam się nad:

1) doczepianymi blond pasemkami tak jakieś (6-8) pasemek ale myślę tu o karatynie... bądz clip-in lub na taśmie .. to tak na miesiac ( i jak sadzicie jaka byłaby cena za te włoski u fryzjera)

2) cieniutkimi pasemkami bordo-czerwień tak żeby tylko je troche rozjasnic... no niestety na blond nie moge sobie pozwolić na swoje włosy.

i czy grzywka na bok czy na prosto?

Mam nadzieje ze coś z tego zrozumiałyście:P



Jaka zmiana? Co sądzicie Zdjęcie:)

03 sty 2012 - 15:41:32

Ja napewno bym skróciła a co do pasemek, nie wiem. Nie widziałam dawno dziewczyn w pasemkach. Ten czarny kolor też nie bedzoe do Ciebie pasuje.
Jak bym miała już wybierać z dwóch opcji wybrałabym drugą a grzywka może i by było ok. Dopóki nie spróbujesz czegoś nowego to się nie przekonasz jak bedzie dobrze i jak najlepiej bedziesz sie czuła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 15:43 przez paulancia.

Jaka zmiana? Co sądzicie Zdjęcie:)

03 sty 2012 - 15:43:14

ten pomysł z pasemkami to chyba żart? chcesz sobie doczepić do czarnych włosów blond włosy?? moim zdaniem to będzie koszmar.
ja bym na Twoim miejscu wróciła do naturalnego koloru (chyba że ten jest naturalny) obcięła bym na prosto i zrobiła grzywkę na prosto.

Jaka zmiana? Co sądzicie Zdjęcie:)

03 sty 2012 - 15:45:03

Na twoim miejscu nie doczepiała bym żadnych pasemek tylko sciągnęła ten czarny kolor i zrobiła jakiś jasniejszy brąz i skoro masz zniszczone włosy to je wycieniuj i zrób grzywke na prosto!

Jaka zmiana? Co sądzicie Zdjęcie:)

03 sty 2012 - 15:47:14

Przede wszystkim ściąć i oczywiście te blond pasemka to był żart tak? Z grzywki w ogóle bym zrezygnowała ewentualnie na prosto i jakiś ciepły brąz może.

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka zmiana? Co sądzicie Zdjęcie:)

03 sty 2012 - 15:48:31

to był mój pierwszy pomysł:P no właśnie tak to jest jak się pofarbowało włosy na czarno i prawie nic nie można z nim zrobić:(
blond pasemka dziewczyny przecież nie są złe:p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 16:48 przez perelka449.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najbardziej smierdzace buty jakie mialyscie