Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:00:44

Witam Was wszystkie ;p

Od jakiegoś czasu ciągle mnie korci na przefarbowanie swoich włosów na blond. Dodam, że mam jasną cerę, jasnozielone oczy i delikatne rysy twarzy. Mój aktualny kolor włosów to jasny brąz ;P

Codziennie mam zamiar wkońcu iść do tego fryzjera i wyjść jako blondynka ale mam pewne obawy.
W związku z nimi postanowiłam założyć ten wątek..

Napewno wiele z was także przefarbowało swoje włosy z ciemniejszych na jasne. Czy ta decyzja była dobrą decyzją czy wręcz odwrotnie? Czy mocno zniszczyło to wasze włosy? A może stwierdziłyście, ze w blondzie wyglądacie o wiele lepiej i już byście nigdy nie wróciły do swojego dawnego kolorku? ;p

Może chciałybyście wstawić zdjęcia w swoim dawnych i obecnym kolorze? ;)) Pokażcie swoje matamofrozy ;p

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:04:38

Ja miałam ciemny blond, robiłam pasemka , w koncu kiedys postanowiłam zrobić całe na blond ale nie wyglądałam za ciekawie zły Powróciłam do pasemek ale jakiś czas temu znów postanowiłam spróbować i teraz jestem zadowolona :))) Bardzo !!! Mam całe blond i sie dobrze czuje i się sobie w nich podobam !!! Mam czasami myśli żeby coś zmienić ale... na razie tak jest dobrze :D

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:09:03

ja z natury mam ciemne włosy od kilku lat robię pasemka ale widzę, że rozjaśnienie bardzo niszczy włosy dlatego na razie ich nie farbuje

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:09:05

Ja naturalnie jestem złotą blondynką, ale z wiekiem włosy mi trochę pociemniały. Początkowo, jeszcze w gimnazjum farbowałam się blond farbami, żeby wyglądało naturalnie, ale później zaczęłam szaleć i był każdy możliwy kolor - prawie czarny, brązy, czerwienie, rudości, aż w końcu postanowiłam wrócić do blondu. Problem był taki, że miałam akurat rude włosy i żeby wyciągnąć pigment, trzeba było wykonać dekoloryzację. No i wyszłam z włosami w kolorze jasnego blondu, natomiast szybko zaczęły wychodzić z nich żółte tony (za dużo czerwonego barwnika we włosach czy coś takiego), poza tym uznałam, że chłodny, jasny blond nie jest dla mnie zbyt twarzowy, szybko mi się znudził i po dwóch, może trzech miesiącach byłam brązowa. Z tego doświadczenia mam tyle, że moje włosy, dotychczas strasznie zdrowe, są w gorszej kondycji (ostatnio miałam znów fazę na blond i dobiłam je ostatecznie oksydantem 12%, stąd musiałam ściąć 10 cm), poza tym zupełnie nie trzymają koloru farb :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-23 16:51 przez freaxx.

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:20:18

ja mam o tyle szczęście, że mam jasny kolorek blond naturalnie i na razie (odpukać!) nie ciemnieją mi :)
A od słońca w lecie robią się jeszcze jaśniejsze :)
Nigdy nigdy nigdy nigdy nie zmieniłabym ich na inny kolor! :)
Dodaję zdjęcia, może na nich za dużo nie widać, ale jestem w pracy i innych nie mam :)



Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:23:30

Ja miałam naturalne włoski koloru ciemny blond, później zaczęłam je rozjaśniać pasemkami aż w końcu pofarbowałam całe, ale niestety nie podobałam się sobie w platynowym blondzie i zafarbowałam na ciemno. Po dwóch miesiącach stwierdziłam że źle czuję się w ciemnych włosach i wróciłam do pasemek i tak stopniowo rozjaśniałam aż mam ładny blondzik teraz :) Włoski może troszkę mi się zniszczyły, ale według mojej fryzjerki są w dobrej formie jak na to co im zafundowałam :)

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:33:26

Ja z czarnego schodziłam do blondu poprzez pasemka, nie powiem każdy mówił, że lepiej wyglądam w jaśniejszym kolorze. Do soboty miałam blond, ale jakoś znudził mi się i zafarbowałam na orzechowy brąz. Dużo czasu poświęciłam na to, żeby mieć blond, ale nie żałuje, że teraz są brązowe:)

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:33:45

Śliczny kolorek masz!

Jest Was więcej? ;)

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:42:10

Ja miałam ciemny brąz , prawie czarne włosy i najpierw rok temu przefarbowałam się na rudo. Była to świetna decyzja nie dość , że czułam się genialnie to równie dobrze wyglądałam :)

Nie cały miesiąc temu , mój chłopak wpadł na pomysł , bym przefarbowała się na blond. Miałam wtedy sprane rude , więc pomyślałam "czemu nie" co mi szkodzi , z blondu zawsze można zrobić ciemniejsze włosy, gdyby coś nie wypaliło.
No i zrobiłam to, nie żałuję! Na 15 osób (aż sobie policzyłam hehe), dwie powiedziały mi, że wyglądam beznadziejnie, pozostałe mówiły, że bardzo fajnie, w większości nawet, że wyglądam o wiele lepiej, co dla mnie było wręcz szokiem.

Dodam, że oprócz naturalnych ciemnobrazowych włosów mam zielone oczy i bardzo jasną cerę, skoro u Ciebie podobnie to polecam zmiane.
Zmiany są ekstra, czujesz się jak nowy człowiek! :)

Tylko pamiętaj, że przez pierwsze trzy dni możesz się źle czuć nie przejmuj się, to czasem trwa tydzień nim sie przyzwyczaisz, wiem po sobie.

Jedyne minusy to:
- odrosty... niestety widać je w zaskakującym tempie
- oraz spore zniszczenie włosów (ja najpierw musze rozjaśniac a dopiero potem farbą...)

Mimo wszystko zdecydowanie polecam :)

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:42:17

W lecie z ciemnego brązu zeszłam na blond będąc przez 2 dni rudzielcem-wiem już że rudy to nie mój kolor:)
Nie żałuję, chociaż faktycznie bardziej barwna byłam w brązie ale odmiana jest potrzebna - mój mąż był zachwycony:) jak na razie zostaję przy blondzie:) jdna osoba twierdzi, że wyglądam źle:P poza tym wszyscy najpierw są mocno mocno zdziwieni bo deklarowałam zawsze że blond nigdy a potem słysze o kurczę ślicznie:)
miałam wszelkie brązy i czernie wcześniej, a teraz wszyscy mówią że wyglądam młodziej, a koleżanki siostry które mnie widziały pierwszy raz tydzień temu myślały że jestem naturalna blondynka:)

dodam jeszcze, że rozjaśniałam rozjasniaczem za pierwszym razem i chyba źle zrobiłam bo spokojnie zeszłabym samą farbą- teraz nie używam rozjaśniacza tylko farby i kolor jest super! robię sam odrost chyba że kładę inny kolor:) uzywałam cały czas rozjaśniających farb- palette a10, bo chciałam platynę ale teraz mam juz bardziej naturalny blond i bardzo mi sie podoba:)
Włosy po 7krotnym farbowaniu i rozjaśnianiu w przeciągu pół roku mam miękkie i gładkie - ale używam masek non stop, dużo odżywiaj i będzie ok:)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-23 16:52 przez aga104.

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:46:48

Cytat
spinka33
Śliczny kolorek masz!

Jest Was więcej? ;)

a dziękuję! :)

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:49:46

Ja miałam średni/ciemny blond, zafarbowałam na jasny (taki jak na miniaturce i w szafie przy szalikach) i wcale tego nie żałuję. A wręcz przeciwnie czuje się w tym kolorze dużo lepiej, nawet inni mówią, że dużo lepiej mi w jasnych wlosach :) Wiadomo, farbowanie niszczy je ale wystarczy o nie dobrze zadbać i są ładne i zdrowe ;)

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 16:54:35

ja przechodziłam z ciemnych włosów do blond ale robiłam to systematycznie u fryzjera żeby nie zniszczyć kondycji włosa nakładając rozjaśniacz na całą długość. Jak mi się uda to zamieszczę kilka zdjęć.
pierwsze baaardzo stare w ciemnych włosach.
Następne to już kwestia czasu i robienia pasemek. Tym sposobem doszłam do platynowego blondu. a obecnie staram się wrócić do naturalnych (ostatnie zdjęcie). O wiele lepiej się czuję w blond kolorze.



Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 17:01:31

Cytat
spinka33
Witam Was wszystkie ;p

Od jakiegoś czasu ciągle mnie korci na przefarbowanie swoich włosów na blond. Dodam, że mam jasną cerę, jasnozielone oczy i delikatne rysy twarzy. Mój aktualny kolor włosów to jasny brąz ;P

Codziennie mam zamiar wkońcu iść do tego fryzjera i wyjść jako blondynka ale mam pewne obawy.
W związku z nimi postanowiłam założyć ten wątek..

Napewno wiele z was także przefarbowało swoje włosy z ciemniejszych na jasne. Czy ta decyzja była dobrą decyzją czy wręcz odwrotnie? Czy mocno zniszczyło to wasze włosy? A może stwierdziłyście, ze w blondzie wyglądacie o wiele lepiej i już byście nigdy nie wróciły do swojego dawnego kolorku? ;p

Może chciałybyście wstawić zdjęcia w swoim dawnych i obecnym kolorze? ;)) Pokażcie swoje matamofrozy ;p
He he a ja mysle odwrotnie niz ty bo z blondu na braz .Teraz mam jasny blond i zielone oczy .Marzy mi sie braz ale nie umiem podjac decyzji o zmianie jakos sie boje ze to mnie postarzy.

Nasze piękne jasne włosy! ;D

23 lis 2011 - 17:10:24

Moja historia z farbowaniem włosów to koszmar dla każdego fryzjera :P

Dzień dobry chce być blond :D Dzień dobry chce być brunetką i tak w kółko.
Aż mi fryzjerka powiedziała że jak jeszcze raz przyjdę katować włosy to mnie nie pofarbuje :D:D:D

A wyglądało to tak:

Z białego blondu (włosy były już matowe, prawie siwe :( )


postanowiłam mieć ciemne i błyszczące :D
wyszły takie:


Po czym stwierdziłam, że blondyna to jednak blondyna! Wiec wróciłam do fryzjerki. Po 3 h na fotelu miałam to : (zdjęcie prosto po fryzjerze)
Troche żółtawe wyszły


Po czym jak na moj durny łeb przystało, przyszła kolej na ciemne :P
Tym razem chciałam prawdziwe ciemne, prawie czarne:


Kłopot był jeden : kolor się zupełnie nie trzymał. niestety :(

Obecnie mam takie:


Yhhh dużo tego było, sory za przynudzanie.

Dziewczyny, włosy nie zęby, odrosną!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z czarnych na braz