Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Drukarnia

21 minut temu

Samochód.

39 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:19:50

Chcę powiększyć usta, czytałam jednak na różnych stronach o długotrwałej opuchliźnie i różnych efektach, zresztą zdania jak wszędzie są podzielone.
Może ktoś się wypowie?

niezweryfikowana
Posty: 295
Ostrzeżenia: 1/5

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:22:45

nie wydziwiaj zaakceptuj siebie taką jaką jesteś :P

zweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 1/5

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:31:24

wg mnie paskudne są takie "nadmuchane" usta, daruj sobie ;)

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:32:33

wszystko zależy od chirurga;) może mieć np wizje tak jak było w przypadku mojej koleżanki która ma teraz usta jak murzyn i chce spowrotem je pomniejszyć

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:36:08

Tak powieksz sobie,potem beda cie wolali -PONTON :D

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:36:59

Cytat
magda0013
nie wydziwiaj zaakceptuj siebie taką jaką jesteś :P

zgadzam się ;]

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:38:17

jest ok - oczywiscie jesli nie przesadzisz z wypełniaczem :P i jesli naprawdę masz wąskie usta.

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:41:30

Śmieszy mnie zazdrość niektórych dziewczyn. Po to są takie zabiegi, żeby je robić. Najlepiej jak się udasz do kliniki, poszukasz w internecie odpowiedniej, która ma dobrą renomę i tam sie wszystkiego dowiesz, z tego co ja slyszalam , opuchlizna jest przez pierwszy tydzien i strupki tez, ale to normalne przy kazdym takim czy innym zabiegu. Pocierpisz tydzien i po bolu :)
Własnie, nie ma co przesadzac z wypelniaczem, specjalista powininen ci doradzic najlepiej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 09:43 przez Marika_2004.

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:48:38

Cytat
Marika_2004
Śmieszy mnie zazdrość niektórych dziewczyn. Po to są takie zabiegi, żeby je robić. Najlepiej jak się udasz do kliniki, poszukasz w internecie odpowiedniej, która ma dobrą renomę i tam sie wszystkiego dowiesz, z tego co ja slyszalam , opuchlizna jest przez pierwszy tydzien i strupki tez, ale to normalne przy kazdym takim czy innym zabiegu. Pocierpisz tydzien i po bolu :)
Własnie, nie ma co przesadzac z wypelniaczem, specjalista powininen ci doradzic najlepiej :)

Marika, dzięki za jedną konkretną odpowiedź, moje usta a szczególnie górna warga jest bardzo wąska a do tego asymetryczna co ciągle jest moją bolączką od lat a dość mocny makijaż wychodzący za linię ust jest groteskowy i mało skuteczny.

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:51:52

Mysle,ze lekarz Ci doradzi najlepiej :) moze zaproponuje tylko lekkie powiekszenie górnej wargi ;) co oczywiscie wyjdzie Cie taniej ;) jezeli masz sie czuc lepiej to nie ma na co czekac ;)

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 09:51:58

tez kiedyś chciałam. chociaż nie mam takich małych ust ,ale bojałam się efektów i zrezygnowałam , okropnie wygladaja moim zdaniem bardzo duze usta, efekty moga być nie takie jakie chciałabys i zamiast poprawić urode możesz się oszpecić

Usta, wypełnienie?

08 paź 2011 - 16:32:41

nie rozumiem po co cos takiego , napewno masz piekne swoje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na impreze pasuje?