Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piersi po ciąży :/

07 paź 2011 - 22:08:58

Przed zajściem w ciążę miałam mały, ale bardzo jędrny biust. Nie karmiłam w ogóle piersią. Po 14msiącach od porodu (teraz) nie mogę na nie patrzeć. Są małe i już nie jędrne, a wręcz przeciwnie. Hm, wyglądaja, jak te opadnięte z reklamy 'dakolen' ;) poważnie.
Z doświadczenia co możecie polecić?
Masaże?
Kremy?
Tabletki?
Herbatki? Jakie?

No będę wdzięczna za podpowiedzi ;*

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Piersi po ciąży :/

07 paź 2011 - 22:12:14

Trzeba było w ciąży pomyśleć o dobrze dobranym biustonoszu to byś nie miała takiego problemu :( Teraz jedynie co możesz zrobić to poprawić ich kształt poprzez masaże, ćwiczenia ewentualnie kremy. I co najważniejsze - dobierz odpowiedni biustonosz. Tu masz kalkulator i zmierz się :)
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Piersi po ciąży :/

07 paź 2011 - 22:23:00

masaże i smarowanie specyfikami. ja na szczęście nie mam takiego problemu dlatego nie potrafię doradzić

Piersi po ciąży :/

07 paź 2011 - 22:34:48

Po pierwsze radzę Ci spojrzeć na siebie mniej krytycznym okiem. Taka rada samozwańczej psycholog. :) Jestem matką Polką recydywistką (potrójna) i trochę na ten temat wiem. :)
Bo uroda jak zauważyłam wielokrotnie jest w naszej głowie.
A jeśli chcesz poprawić doskonałe, tak sobie mów! Inni też uwierzą. ;)
Polecam ćwiczenia na biust. Są mało kłopotliwe i do zdobycia w sieci.
Kremy też pomogą. Nie spowodują, że biust pofrunie pod samą szczękę, ale skóra szybciej będzie się zbiegać. Bo jak sama zapewne zauważyłaś biust w trakcie ciąży się powiększa. I nawet jeśli nie karmisz, to mogą być problemy.
Ja używałam Yves Rocher, L'Oreal ostatnio Eveline.
Osobiście jestem zadowolona.
Co do wspomnień po ciąży, to średnio ciało dochodzi do siebie po około dwóch latach. Skóra się zbiega, mięśnie brzucha są godne dotyku a biust przeczy grawitacji i pnie się w górę. :)
Powodzenia życzę.

Piersi po ciąży :/

07 paź 2011 - 22:39:24

kup jakies kremy ujedrniajace i duzo masuj to na 100% cos pomoze, poszukaj tez jakis cwiczen w googlach, na pewno sa jakies na uniesienie i ujedrnienie biustu :)
Albo odkladaj pieniądzei zrob sobie operacje, teraz sa nowe metody, nie koniecznie implanty a np wstrzykuja Ci Twój wlasny tluszcz pobrany z innej czesci ciala albo jakas tam substancje. Piersi moga wygladac swietnie i naturalnie. No ale tu trzeba juz miec troche pieniązkow.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 22:40 przez BlueOrchid.

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 09:42:22

Opercja to ogromny koszt...myślę, że kremy, masaże i ćwiczenia może mogłyby coś pomóc przy odrobinie samozaparcia. Polecam Eveline kremy na cellulit i Vichy. Cenowo są bardzo różne, jakościowo sama musisz zdecydować...

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 09:45:05

dobry biustonosz o ścisłym obwodzie

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 09:46:06

Mam w sumie podobnie,też nie karmiłam piersią,miałam dobrze dobrany biustonosz,oliwki,kremy,cuda..
A biust wygląda o wiele gorzej...

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 09:50:34

A tam marudzisz ja mam 21 lat i cały brzuch w rozstepach, uda i pośladki . Zamiast sie tym przejmować to idź i przyutul swojego szkrabka :)

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 09:56:49

Cytat
syreczka
A tam marudzisz ja mam 21 lat i cały brzuch w rozstepach, uda i pośladki . Zamiast sie tym przejmować to idź i przyutul swojego szkrabka :)

Ja mam 22,piersi jak u starej baby i uda w rozstępach,mimo,że dbałam o ciało przez całą ciąże...
Ale cóż,takie uroki macierzyństwa:)

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 10:02:02

ja tez dbalam i co z tego moje piersi wygladaja jak skarpety heh coraz czesciej mysle o plastycznej korekcie

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 10:07:58

ja po 2 ciążach jestem cała w rozstepach mimo,iż sie smarowałam.Biust po 2 ciąży zrobił się ciut większy,ale teżmniej jędrny i ma tak jakby rozstepy,ale takie dziwne,bo nie te typowo rowy różowe tylko jak male kreseczki pociete nozem i własnie szukam jakiegoś kremu,żeby im pomóc.Pierwsze dziecko karmiłam 2 miesiąca a teraz karmiłam 9 i piersi ciagle się powiekszały i zmniejszały,więc nie wymagajmy od nich za dużo :-)Kocham moje dzieciaczki nad życie i moje zdewastowane ciało mnie ma dla mnie wiekszego znaczenia.Oczywiscie chciałabym byc szczupła i piekna,ale teraz mam inny cel życia a nawet i 2

Piersi po ciąży :/

10 paź 2011 - 10:23:44

Ja po pierwszej ciąży miałam biust ok. Karmiłam tylko 11 dni. Po drugiej ciązy miałam ogromne piersi, córcię karmiłam 4 miesiące. Później niestety biust stracił swój kształt, stały się jeszcze mniejsze niż były i mało jędrne. Wstydzę się ich, ale mój mąż mówi, że dla niego są wspaniałe. Wie, że po ciąży tak bywa i kocha mnie oraz moje piersi takie jakie są.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usta, wypełnienie?