Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

18 cze 2021 - 21:04:35

Podam ci poprostu strone https://chiashake.pl/ tam wszystko masz opisane. Ogolnie polecam odrazu caly pakiet by nie wyliczac ile zjesc a ile uzupelnic koktajlami. W pakiecie masz tyle produktow ze spozywasz tylko to i nic innego a waga leci :D



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-22 14:59 przez kokosanka93.

jak szybko schudnąć??

06 lut 2022 - 19:50:37

Właśnie przytyłam muszę schudnąć. Ponieważ najlepiej czuję się w luźnych rzeczach. Często noszę czarne legginsy i do nich koszule koszulowe do połowy uda.
Wyglądam w sam raz i taki strój powoduje że wysmukla mnie

Szukam skutecznej diety by schudnąć do wiosny:( Często noszę czarne legginsy i do nich koszule koszulowe do połowy uda.
Wyglądam w sam raz i taki strój powoduje że wysmukla mnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-06 19:51 przez pradlo9.

jak szybko schudnąć??

07 mar 2022 - 23:17:51

A czemu eliminować mięso? Na redukcji można jeść wszystko w granicach rozsądku, byle by nie przekraczać odpowiedniej kaloryki

jak szybko schudnąć??

05 kwi 2022 - 12:17:45

Chudnięcie szybko jest niezdrowe i nie warto tego robić. Ale jak już potrzebujecie na gwałt zrzucić parę (nie więcej) kilo na szybko to dieta keto to najlepszy wybór lub głodowka, ale nie polecam

jak szybko schudnąć??

13 maj 2022 - 13:28:03

szybka redukcja wagi też kiedyś była moim celem - udało się to osiągnąć kupując spersonalizowaną dietę. Starałam się spacerować też co najmniej pół godziny dziennie. Efekty super

jak szybko schudnąć??

07 cze 2022 - 07:58:08

Hej, nie da się szybko schudnąć. Odchudzanie to proces. Prawidłowo powinniśmy chudnąć maksymalnie 4kg miesięcznie, czyli max 1kg tygodniowo. Najlepiej jest przejść na deficyt kaloryczny oraz więcej się ruszać, nawet dłuższe spacery pomogą. Jeśli masz duży apetyt to może spróbuj blokera apetytu https://evita.sklep.pl/pl/p/Bloker-apetytu-50-kaps.-Yango/23117224.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

implanty