Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

24 sie 2017 - 08:56:37

z tego co wiem to thermiva, bo nie chciala laseru. Wiem, że wybrała kilinikę w Krakowiw, vesun a w galerii jakies się znajduje

jak szybko schudnąć??

01 wrz 2017 - 13:26:39

Szybko znaczy nie zdrowo i krótko. Szczególnie efekt jojo, lepiej zacząć liczyć kalorie i wartość posiłku. Odmówić słodyczy i pepsi. W połączeniu z wodą świetnie się sprawdzą.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2017 - 16:11:02

ThermiVa jest chyba na miejsca intym,ne, ale z tego co wiem to ThermiTight jest na cellulit i modleowanie sylwetki, ale to jets to samo urządzenie

jak szybko schudnąć??

07 wrz 2017 - 15:06:49

a to sprawia jakiś ból? kiedy zobacze efekty?

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

12 wrz 2017 - 12:19:48

Szybko to nie to samo co zdrowo. W pierwszej kolejności zmień swoje nawyki żywieniowe i ogranicz spożywanie napojów słodzonych. Dodaj do tego napar z pokrzywy (wypłukuje wodę podskórną) oraz mięty( wspomaga trawienie) i pij dużo wody w ciągu dnia :)
Na początek powinno wystarczyć.

jak szybko schudnąć??

18 wrz 2017 - 12:02:28

:Z tego co wiem to dają Ci znieczulenie miejscowe. Przynajmniej moja koleżanka dostała, w klinice w Bonarce w Krakowie i wtedy nie ma żadnego bólu. Zawsze możesz pójśc i zapytać w klinice o szczegóły, to raczje jets seria zabiegów niż jeden zabieg

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

20 wrz 2017 - 11:43:15

pełne efekty niby są po 6 zabiegach, moja koleżanka już jest po 4 i widzę zmieny, ale topewnie zależy od osoby.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

10 paź 2017 - 10:10:32

Moim zdaniem najszybciej mozna schudnąć w momencie gdy mamy diete, cwiczymy, a dodatkowo jeszcze decydujemy si ena jakies zabiegi odchudzające

jak szybko schudnąć??

17 paź 2017 - 12:17:56

ale takie zabiegi to działają? trochę w to nie wierze

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

19 paź 2017 - 10:02:55

no moze działać przecież. Ja starciłam az 4 cm w talii, ale schudłam ale miałam skóre taką niepotrzebną i na to sprawdziło się rewelacyjnie

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

23 sty 2018 - 13:58:59

A korzystałyście z usług dietetyka? To jak on ustawia diety, to faktycznie działa?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

15 lut 2018 - 13:00:40

Grunt, żeby to odchudzanie było skuteczne a nie szybkie. Tak żeby potem nie wrócić do stanu wyjściowego. Ćwiczenia i dieta to taka podstawa. Jeśli myślisz o czymś co wpłynie na wydajność ćwiczeń to warto chyba pomyśleć o odpowiednich suplementach. Jednak uważam, że warto najpierw przeczytać opinie osób, które już tego próbowały i mogą się podzielić doświadczeniami. Przynajmniej można się dowiedzieć jak dokładnie wyglądał ten proces i gdzie to ma plusy a gdzie minusy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-15 14:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

jak szybko schudnąć??

09 cze 2021 - 23:21:30

odchudzanie wbrew pozorob to nie takie hop siup.. kiedys myslalam ze wystarczy czasem rower, mniej jesc i samo spadnie :P no niestety, nie dziala to :D szukam lepszego sposoby haha

jak szybko schudnąć??

10 cze 2021 - 22:52:50

znam to :D mam dzieci prace obowiazki i brak czasu na siebie cwiczenia i diete dlatego kupilam sobi pakiet na miesiac typowocych koktajli odchudzajacych :D nie jest drgogie, latwo sie szykuje i smaczne

jak szybko schudnąć??

15 cze 2021 - 21:41:20

co to sa za koktajle? ile kosztuja?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja laserowa na terenie Bydgoszczy