Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

17 gru 2015 - 02:01:42

Ja zdecydowanie polecam <moderacja> + dietę węglewodanową, mi waga spadła z 89 do 83 w 3 miesiące



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:36 przez moderator.

jak szybko schudnąć??

17 gru 2015 - 18:35:56

5 małych posiłków dziennie, odstawienie słodyczy i będzie na wadze mniej :-)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

21 gru 2015 - 22:29:44

Musisz zdrowo się odżywiać, ćwiczyć i się wysypiać. Tutaj wszystko jest opisane <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:37 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

17 lut 2016 - 11:18:27

W odchudzaniu się nie ma "szybko", tylko "skutecznie". Pisze to osoba która sama miała porządny efekt jojo po szybkiej kuracji odchudzającej i teraz ponownie walczy z nadwagą. Pierwsza "dyszka" leci szybko, gorzej z drugą - sama to przerabiam. Mi pomógł orbitrek i zdrowia dieta - jedzenie małych posiłków co 3 h, bez białego pieczywa, białego makaronu, ziemniaków, słodyczy, tłuszczu zwierzęcego i wieprzowiny oraz odstawiłam alkohol.
Co do ćwiczeń, zaczynałam od 15 minut dziennie 3xw tygodniu (orbitrek). Teraz jest to 4x dziennie, po 25-30 minut. Piję dużo wody, najlepiej z cytryną. Rano jem koktajl na bazie kefiru albo płatki z pełnego ziarna z mlekiem sojowym. Wcinam duuużo kasz z dodatkiem warzyw.

jak szybko schudnąć??

18 lut 2016 - 10:26:01

Ja kiedyś kupiłam adi.. u ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) i mi pomógł. Schudłam 8 kg w miesiąc bez ćwiczeń, polecam wypróbować.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

jak szybko schudnąć??

09 mar 2016 - 18:20:24

Kolejny wątek na forum, gdzie ludzie chcą SZYBKO schudnąć. Dlaczego wiele osób nie potrafi zrozumieć, że jak się za szybko chudnie, to jojo jest gwarantowane, a skóra wisi?! Optymalna utrata wagi, to ok 4kg na miesiąc. Dieta + ćwiczenia + suplementy [moderacja - link]. To wystarczy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 09:33 przez moderator.

jak szybko schudnąć??

04 maj 2016 - 13:39:17

ile osób tyle metod...ja postawiłam na ćwiczenia siłowe, wiec dźwigam hantle i inne ketle. Oczywiście zminimalizowałam (nie odstawiłam) cukry . Jem 5xdz co 3h wcale nie mało, bo na poziomie 350kcal i zaczynam być głodna. Nie trzymam sie zasad powszechnie panujących typu: nie jedz po 18, nie jedz owoców, nie jedz ziemniaków i innych tym podobnych BZDUR! Jaki mam efekt wagowy? Minimalny bo ok 5kg/ roku. Jaki mam efekt w centymetrach? ze 104 w biodrach zostało 96, udo 64cm kiedyś, dziś 55cm w obwodzie. Dla mnie to duże zmiany. Tymbardziej, że mam 38lat i 1 ciąże za sobą. Odchudzanie dietą (nierozsądną) prowadzi do efektu jojo, obwisłej skóry i spalania mięśni czego efektem jest tzw. skinny fat. Oczywiście nie jest to odchudzanie na szybko!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-04 13:40 przez JutkaMamaJulka.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

27 lip 2016 - 12:35:51

Nie ma tak, że można szybko schudnąć!

jak szybko schudnąć??

28 lip 2016 - 12:51:00

ponoć środek, który hamuje wchłanianie węglowodanów skrobiowych Belight Plus się sprawdza, brał ktoś? Gadałam z koleżankami z siłowni i ponoć szybciej spalają tkankę :P

jak szybko schudnąć??

17 sie 2016 - 21:12:43

Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :)
1 miesiąc 8kg mniej

jak szybko schudnąć??

25 sie 2016 - 22:19:24

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-16 13:50 przez Emirates777.

jak szybko schudnąć??

21 wrz 2016 - 19:26:53

Ruszać się i nie jeść samych węglowodanów prostych (bo większość produktów ze sklepu się z nich składa "węglowodany w tym cukry";) tylko więcej białka i tłuszczów.
http://mauer-kredyty.pl
http://mauermedia.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-05 18:20 przez luika.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

25 paź 2016 - 07:24:00

Wydaje mi się, że nie ma co się nastawiać na jak najszybsze chudnięcie, ale przede wszystkim na skuteczne i bezpieczne. Można ćwiczyć tak, jak się lubi, można zmienić dietę na bardziej zdrową. Wiem też, że niektórym pomagają dodatkowe spalacze i ostatnio nieco o tym czytałam na spalacze-tluszczu.com.pl, ale sama póki co opieram się głównie na diecie i ćwiczeniach. Jeżeli to nie da oczekiwanych efektów, to może skorzystam z takich wspomagaczy. A i pamiętajcie o wodzie - niby banał, a wpływa na cerę i figurę.

jak szybko schudnąć??

10 gru 2016 - 13:52:45

po pewnym czasie organizm sie przyzwyczaja do diety i wysilku fizycznego. ja wazylam kiedys prawie 135 kg.... takze wiem co mowie....schudniecie do wagi 60 kg zajelo mi 2 lata, oczywiscie bez nadmiaru skory sie nie obylo. Obecnie waga stoi w miejscu uz od jakis dluzszy czas. Powinnas uzbroic sie w cierpliwosc.
Wkoncu ruszy z miejsca. Pozatym nie waga jest najzwaniejsza a zdrowie i dobre samopoczucie.Bez wzgledu na rozmiar mozna byc piekna zadbana kobieta.

jak szybko schudnąć??

15 gru 2016 - 19:20:32

Do tego potrzeba przede wszystkim dużej cierpliwości... Samo się to wszystko na pewno nie zrobi i na pewno nie szybko... No i warto się wspomagać różnymi suplementami jak np. https://niwki.pl/produkt/olej-lniany/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 18:28 przez Annot10.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kompletna metamorfoza