Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

07 wrz 2011 - 07:35:46

Dziewczyny z Dukanem to jest tak, ze trzeba byc pod stała kontrola lekarską. Dwa, ze nie jest to dieta na szybkie pozbycie sie kilku kilogramów, tylko swoisty plan żywieniowy na całe zycie o czym mowi sam Dukan w swojej ksiazce. Rozpoczęcie diety bez przeczytania książki a wiec zdobycia podstawowej wiedzy na temat diety nie powinno w ogole wchodzić w grę. Jeżeli nie macie czasu na chodzenie do lekarza, i zasięganie porad dietetyka rowniez nie ma co porywac sie na taki sposób redukcji otyłości, podkreślam otyłości a nie nadwagi! Niestety jest to dieta tak samo skuteczna jak i kosztowna. Częstym błędem jest rowniez planowanie długości kuracji uderzeniowej, a przeciez podobny efekt otrzymamy jedząc białko na przemian z warzywami w stosunku 1:1 niz jadac tydzien czy dłużej na samym białku- takie podstawowe błędy sa wlasnie przyczyną chorób i niepowodzeń.

jak szybko schudnąć??

07 wrz 2011 - 08:03:26

Duzo warzyw z oliwą,.zero ziemniaków i słodyczy ,cukier i słodkie napoje precz ,(zamiast ziemniaków ryz brązowy albo kasze, bdb jaglana).Ostatni posiłek koło 18-stej.
Jeżeli możesz to soki warzywne ale nie słodzone.Ograniczyć na maxa konserwanty(oprócz soli).Kiszonki-kapustka,ogórki i inne(najlepiej własnej produkcji.Dużo naturalnych przypraw.No i oczywiście woda.Pamiętaj ,najpierw z posiłku jesz warzywa a dopiero po nich reszte.Pijesz pół godziny przed albo pół godziny po posiłku.Ja tak przez pół roku schudłam 30 kg i co najwazniejsze nie muszę brać leków na cukrzycę II typu bo cukry wróciły do normy.Kosztowało mnie to duzo bo warzywa były drogie i trzeba było wymienić kompletnie całą garderobę,ale warto było bo samopoczucie inne nie mówiąc o wygladzie.
Zyczę cierpliwości i powodzenia.
Zapomniałam napisać,popros swojego lekarza(albo zrób w prywatnym laboboratorium) niech Ci zrobi badanie z krwi na wszystkie witaminki minerały(całą chemię), żebyś wiedziała czy Ci czegoś nie brakuje.Ale mięsko i ryby musisz też jeśc żebyś miała B12 i inne potrzebne rzeczy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 08:10 przez dalma3.

jak szybko schudnąć??

07 wrz 2011 - 08:09:03

Cytat
olusia4516
Dieta Dr Dukana :)
Rezultaty powalajace.. http://www .dieta-dukan. pl/
i prawie zawsze efekt jojo

jak szybko schudnąć??

07 wrz 2011 - 08:19:56

Mi same spadly te nadprogramowe kilogramy (5 kg) w ciagu pol roku po porodzie. Dodam, ze mialam cc i po 3 mies. mi sie dopiero skurczyla macica

jak szybko schudnąć??

05 sty 2012 - 20:23:46

Cytat
MaszaGudicz
Ja mam szwagierkę, która twierdzi że im mniej je tym więcej tyje. Jak wytłumaczyć ten fenomen?
Sobie zawsze nakłada na talerz niewiele a mi walnie z gara wszystko, bo nie chce żeby się zmarnowało.
Chyba zazdrości mi figury. Swojej wagi nie podaje bo to tajemnica państwowa. Fotografować też nie można bo się boi tabloidów.

To normlane ze im mniej sie je tym wiecje sie tyje bo organizm to sprytna bestia i on uwaza ze mniejsza ilosc pokarmu oznacza glodowke i magazynuje wszystko co sie zje w postaci tluszczu. Zauwaz ze im czesciej czlowiek je - 4-5 posilkow dziennie sredniej wielkosci tym szybciej jego metabolizm sie reguluje i spada waga. Wiem po sobie. A jak dodasz do tego cwiczenia 3 razy w tygodniu po 30 minut ot juz w ogole bomba.

jak szybko schudnąć??

05 sty 2012 - 23:27:57

Cytat
beautyclothes
Dieta Dukana skuteczna, ale ja wróciłam po niej do starej wagi dość szybko ; p.

przeszłaś wszystkie stadia?

jak szybko schudnąć??

07 sty 2012 - 00:10:49

dokładnie MŻ - mniej żreć, przez dwa miesiące schudłam 5kg ale fakt miałam niestabilnie .. raz jadłam 1000 kcal a raz około 400 kcal i mi tak skakała waga. Do tego jeździłam godzinę codziennie rowerem stacjonarnym, a czasem to na kijki :)

jak szybko schudnąć??

08 sty 2012 - 18:11:26

Wystarczy codziennie ćwiczyć (cokolwiek) i nie stosować ŻADNYCH diet, po prostu trzeba się zdrowo i z umiarem odżywiać (cały czas, a nie tylko do schudnięcia) przy czym nie należy popadać w skrajności i się głodzić. Patent na schudnięcie jest totalnie prosty, tylko że zajmuje więcej czasu niż dwa dni, a wg mnie osoby zadajace pytania w stylu "jak schudnąć" chcą schudnąć bez wysiłku w dwa dni przy pomocy jakiejś cudacznej diety, która nic nie daje oprócz powrotu do starej wagi po odstawieniu tzw. diety.

jak szybko schudnąć??

08 sty 2012 - 19:32:42

cicho tam ja mam rację :D
Więc tak- skoro schudłaś, to pewnie ćwiczyłaś. Ja polecam nie stosowanie diety. Jedz niedużo, ale najważniejsze- Zdrowo!!! Każda dieta Ci to pewnie powie. Uważaj na żywność GMO (genetycznie modyfikowaną), bo jedząc ją na pewno nie schudniesz efektywnie. Jedz warzywa, owoce, chude mięso- ryby i drób. Staraj się jeść Polskie rzeczy. Zajmij się czymś- kiedy się nudzisz, chce Ci się jeść. Masz dziecko, prawda? :) Więc może coś ręcznego? Może to ci zabrzmi głupio, ale szyj, dziergaj, rób z masy solnej, maluj :) Cokolwiek, aby zając umysł i dłonie :) Jeśli ćwiczysz, to dobrze, jeśli nie- ja polecam jogę. Odpręży i rozciągnie.
Powodzenia, Hipiska :)

jak szybko schudnąć??

08 sty 2012 - 23:20:47

Cytat
skierka188
jestem miesiac po porodzie. w ciazy pryztylam 16 kg. Zostalo mi 5. Niestety nie karmię piersią a słyszalam ze to najlepszy sposob na zgubienie kilogramow. Obecnie staram sie jesc male posilki nie przesadzac zrezygnowalam calkowicie z słodyczy. I do tego co dziennie wypijam 1,5 litry wody z aqua slim. Mam nadzieje ze pomoze. Ćwiczyc moge dopiero za 2 tygodnie bo mialam cesarskie cięcie. Jesli jestes chetna mozemy sie razem dopingowac!
PO AQUA SLIM PRZYBRAŁO MI SIĘ JESZCZE 3KG... Chętnie poznam Pani rezultaty.

jak szybko schudnąć??

09 sty 2012 - 14:12:38

Ja schudłam 10 kg w 3 miesiące.
Jem 2 razy dziennie :).
Na śniadanie jem 2 kawałki chleba razowego (bez masła), piję rano przed śniadaniem szklankę wody z cytryną.
Na obiado - kolacje zieloną herbatkę i coś lekkiego, najpóźniej kolacje jem o 18 - stej.
Przestałam jeść słodycze i nie słodzę (tylko troszkę kawe:)).
Cztery razy w tygodniu ćwiczę.

Polecam :))

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

11 sty 2012 - 15:24:06

a ja schudlam 4 kg w ciagu 40 dni . fakt ze dieta MŻ ale do tego jeszcze ziolka od dietetyka ;

jak szybko schudnąć??

12 sty 2012 - 16:16:20

Ja znam bardzo dobrą dietę.
Jest to dieta płynna, podczas której jesz tylko jeden , ale porządny posiłek dziennie, ale musi być on bogaty w substancje odżywcze. Potem już zostaje dzienny zestaw ćwiczeń. Gwarantuję Ci , że zrzucisz pierwsze kilogramy w niecałe 2 tygodnie : )

jak szybko schudnąć??

12 sty 2012 - 22:38:54

Cytat
Niczka90
Dziewczyny z Dukanem to jest tak, ze trzeba byc pod stała kontrola lekarską. Dwa, ze nie jest to dieta na szybkie pozbycie sie kilku kilogramów, tylko swoisty plan żywieniowy na całe zycie o czym mowi sam Dukan w swojej ksiazce. Rozpoczęcie diety bez przeczytania książki a wiec zdobycia podstawowej wiedzy na temat diety nie powinno w ogole wchodzić w grę. Jeżeli nie macie czasu na chodzenie do lekarza, i zasięganie porad dietetyka rowniez nie ma co porywac sie na taki sposób redukcji otyłości, podkreślam otyłości a nie nadwagi! Niestety jest to dieta tak samo skuteczna jak i kosztowna. Częstym błędem jest rowniez planowanie długości kuracji uderzeniowej, a przeciez podobny efekt otrzymamy jedząc białko na przemian z warzywami w stosunku 1:1 niz jadac tydzien czy dłużej na samym białku- takie podstawowe błędy sa wlasnie przyczyną chorób i niepowodzeń.
zgadzam sie z toba ja od ubieglego roku jestem na dukanie uderzylam 10dni bialka pozniej naprzemiennie i teraz dotarlam do chcianej wagi ja juz rok utrzymuje, jedni mnie strasza ze jojo moze byc pozniej inni ze po 2 latach dopiero komorki tluszczowe ulegaja zniszczeniu czy jakos tak:) prawda jest taka ze z kontrola lekarska i z gowa a wszystko sie bedzie dalo:)
a zgubilam 26 kg!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 22:39 przez monikachrzanow.

jak szybko schudnąć??

13 sty 2012 - 19:39:53

Dieta Dr. Dukana jest świetna i bardzo skuteczna ale trzeba mieć o tym pojęcie, bo można zajechać organizm. Stosowałam tą dietę, jak również kilku osobą ją przepisywałam ponieważ interesuje się dietetyką. To zależy od wielu czynników, trybu życia, nadwagi itp, nie dla każdego to jest odpowiednie. Jeśli zechcesz to napisz do mnie, z wielką przyjemnością Ci pomogę. Sama schudłam 20 kg w niewielkim czasie. :) Napisz na priv jak coś to podam Ci gadu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

metamorfoza