Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schudłaś?? pokaż;)

29 sty 2021 - 11:32:42

Wow dziewczyny! Wasze metamorfozy robią mega wrażenie... :) Zazdroszczę samozaparcia i dyscypliny :D

niezweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 9/5

schudłaś?? pokaż;)

02 lis 2022 - 14:15:13

Minimum rzeczy, które bierzesz ze sobą na siłownie: dowód tożsamości (np dowód osobisty) , buty na zmianę, ręcznik (może być zwykły ręcznik jakiego używasz pod prysznicem), woda.
I teraz tak:
1. Przy wejściu meldujesz się w recepcji. Jeżeli masz wykupioną już kartę klubu, to okazujesz kartę i dowód tożsamości. Jeżeli nie, pytasz się o darmowe wejście, recepcja sobie to zaznacza i wpuszcza Cię przy okazaniu dowodu tożsamości.
2. Idziesz do szatni. To, czy przebierasz wszystkie elementy ubrania, czy też wolisz już przyjść ubrana w strój na siłownię - to już Twoja decyzja. Ważne, żeby zmienić buty, bo siłownie krzywo patrzą jak ćwiczysz w tych samych butach w których przyszłaś z zewnątrz. Zostawiasz kurtkę, torbę etc w szafce. Zabierasz ze sobą kluczyk do szafki, wodę i ręcznik.
3. Podchodzisz do maszyny, na której chcesz ćwiczyć. Dla początkujących polecam bieżnię albo orbitrek, one zwykle mają dość intuicyjnie mrygającą instrukcję "click here to start". Większość też ma przycisk "quick start", który polecam wcisnąć, to uruchomi od razu maszynę bez potrzeby ustawiania parametrów. Jeżeli w dowolnym momencie poczujesz, że nie wiesz, jak się używa maszyny, podejdź do obsługi (zwykle mają koszulki z logiem silowni i/lub napisem "trener";), chętnie pomogą, to jest ich praca.
4. Ćwiczysz!
5. Jeżeli korzystasz z maszyny, na której się siedzi/leży, połóż na siedzisku/oparciu swój ręcznik. (Nie dotyczy to rowerków, chodzi mi o bardziej "stacjonarne" maszyny do wyciskania muskułów) Mi się super sprawdzają ręczniki od dr Bacty No i jeśli szukasz również akcesoriów na siłownie, polecam serdecznie ręczniki na siłównie od dr Bacty:
https://drbacty.com/reczniki-sportowe
6. Za każdym razem jak skończysz ćwiczyć na danej maszynie, przemyj ją. Powinny być dostępne spreje z płynem dezynfekującym i ręczniki papierowe. Psikasz dezynfekatorem na ręcznik papierowy przejeżdżasz po elementach maszyny, które dotykałaś, gotowe. Nie musisz szorować jakoś specjalnie, przejedź z raz/dwa po każdym elemencie.
7. Po skończeniu ćwiczeń wracasz do szatni, przebierasz się z powrotem. Przy wyjściu z siłowni nie musisz już niczego załatwiać na recepcji, co najwyżej powiedzieć do widzenia.

schudłaś?? pokaż;)

23 lis 2022 - 15:02:24

Ktos robil ten kurs? https://przewodnikterenowy.pl/
Chce miec papiery zeby byc przewodnikiem terenowym, mam jakies tam stare, ale stracily niby waznosc.
Macie jakies opinie o tych kursach?
Milego dnia zycze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Medycyna estetyczna w Krakowie