Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

47 minut temu

elektryka sklep

53 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

schudłaś?? pokaż;)

25 lis 2014 - 21:16:35

Jejku dziewczyny jak ja wam zazdroszczę silnej woli i motywacji, świetne efekty :) i to każdej z Was. Wiadomo każda ma inny metabolizm i w innym czasie straci te kilogramy, ale warto mieć zapał i energię. Mnie czasami łapie dół, ale ćwiczę regularnie i już 5 kg się pozbyłam.

schudłaś?? pokaż;)

28 lis 2014 - 23:33:40

U mnie na tą chwilę spadek 11 kg i walczę dalej.

schudłaś?? pokaż;)

12 gru 2014 - 13:09:11

Bardzo motywujący wątek! gratuluję wszystkim i wklejam gif, który mi pomaga :D




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 13:09 przez WolnoscWyboru.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

schudłaś?? pokaż;)

12 gru 2014 - 13:24:51

Gratulacje :-)

schudłaś?? pokaż;)

21 gru 2014 - 22:43:57

Piękne zmiany dziewczyny, strasznie Wam zazdroszczę! :)
Mój problem jest trochę inny, mam 1,68m, 52kg i zero mięśni :D Przez mój sposób odżyywiania się moje ciało stało się mało jędrne i wychodzi mi już celliulit, także mój brzuszek pozostawia wiele do życzenia, zaczyna się zaokrąglać ;) Wiem, że to co czytacie może być dla Was niewyobrażalne, ale mam tzw przypadłość "skinny fat". Wszyscy na około mówią i jaka to jestem szczupła itd, to jest strasznie demotywujące. Doradźcie mi co mam zacząć ćwiczyć, żeby były widoczne jakieś efekty:)

schudłaś?? pokaż;)

08 mar 2015 - 12:29:53

a mi sie udało i jestem przesczeęśliwa

schudłaś?? pokaż;)

19 mar 2015 - 13:30:23

Cytat
lubiexjesc
Piękne zmiany dziewczyny, strasznie Wam zazdroszczę! :)
Mój problem jest trochę inny, mam 1,68m, 52kg i zero mięśni :D Przez mój sposób odżyywiania się moje ciało stało się mało jędrne i wychodzi mi już celliulit, także mój brzuszek pozostawia wiele do życzenia, zaczyna się zaokrąglać ;) Wiem, że to co czytacie może być dla Was niewyobrażalne, ale mam tzw przypadłość "skinny fat". Wszyscy na około mówią i jaka to jestem szczupła itd, to jest strasznie demotywujące. Doradźcie mi co mam zacząć ćwiczyć, żeby były widoczne jakieś efekty:)

Najlepsza by była siłownia (ćwiczenia z obciążeniem).

schudłaś?? pokaż;)

25 mar 2015 - 15:22:34

Walczy ktoś dalej ? konflikttańczysuper

schudłaś?? pokaż;)

30 mar 2015 - 09:34:34

Dla wszystkich dziewczyn które chcą schudnąć polecam Project10
Szukałam w necie różnych diet i trafiłam na Body Challenge, rewelacyjna metoda oparta na zdrowych posiłkach w postaci Shaka.
Nigdy nie wierzyłam w cudowne mikstury w postaci proszku, ale po dokładnej analizie składu okazało się ze jest to bomba witaminowo-białkowa nie zawierająca podejrzanych substancji, więc postanowiłam spróbować i podjęłam wyzwanie.
Schudłam 8kg w trochę ponad 2 miesiące, teraz rzucam wyzwania koleżankom, jakie sa efekty zobaczcie same.
świetna dieta, bez wyrzeczeń, stresu i efektu jojo.
Dodatkowo za każde zrzucone 5 kg firma przekazuje 90 zdrowych posiłków dla dzieci z Fundacji :-)

więcej możecie przeczytać tutaj http://sylwiasiniarska.myvi.net/



schudłaś?? pokaż;)

02 kwi 2015 - 10:31:48

Witajcie, jestem tu pierwszy raz ,przejrzalam wszystkie str ponad 170 i daje to porzadnego kopa do motywacji. Ale ja niestety nie daje juz rady ze soba, wciaz mam w glowie to ze nie schudne ze nie dam rady, moje diety sie zaczynaja a po tygodniu koncza, nie dlugo mam roczek corci w lipcu i chcialabym swietnie wygladac, jedziemy tez na wakaje w czerwcu a ja.... 67 kg i 157cm a chcialabym chociaz 55 kg uzyska do polowy czerwca jak wy to robicie????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-02 10:34 przez malapuszysta.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

schudłaś?? pokaż;)

02 kwi 2015 - 10:43:25

Jesteście wielkie. w sensie duchem :D

JAk na was patrzę, to żałuję, że nie robiłam zdjeć z nadwagą, zeby pokazać, ile mi zeszło. Nie mogłam na siebie patrzeć z tym brzuszyskiem i bokami, a co dopiero robić zdjęcia.

JEśli chodzi o docinki dotyczące niedowagi - myślę, że gdyby każda zaczęła ćwiczyć, zdrowo jeść (mam na myśli zdrowe posiłki i jedzenie do syta, bez przejadania sie, a nie głodzenie się)to większość byłaby szczupła. Przy zdrowym trybie życia zdrowy organizm osiąga optymalną wagę. Moja to 46 i nigdy nie chodziłam głodna bo się odchudzam. A z pewnością znalazłoby sie kilka osób, które mi zarzucą anoreksję i inne cuda, chociaż nigdy nie rezygnowałam z posiłku. Takie życie. Zawsze będą na świecie osoby z bólem wiadomej części ciała.
Najważniejsze to żyć zdrowo i być szczęśliwym.

schudłaś?? pokaż;)

02 kwi 2015 - 10:51:24

dziewczyny czy w 2 i pol miesiaca schudne 10 kg?? wiem ze jak bardzo bede chciala to dam rade, ale pytanie czy trzy posilki i duzo kawy i bieganie pomoga? posilki to normalne obiady co gotuje dla wszystkich, ni chce za bardzo wymyslac obiadow bo wiem ze domownicy nie zjedza dieetycznego obiadu.Oczywiscie zero slodyczy z moich strony, 10kg w dwa miesiace? mial juz ktos taka przygode?

jejku zdradz jak to zrobilas..ja mam zamiar 10-15 kg schudnac czas do czerwca pomoz...jestem gotowa na nie zdrowa diete tylko podpowiedz jak..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-02 11:29 przez malapuszysta.

schudłaś?? pokaż;)

11 kwi 2015 - 16:47:47

Ja zrzuciłam 14 kg w ciągu 8 miesięcy, ale to jeszcze nie koniec ;) obecna waga 55 kg przy 156 cm, nie satysfakcjonuje mnie jeszcze nie

schudłaś?? pokaż;)

24 lip 2015 - 17:44:17

Słyszałyście ,że jedzenie bananów sprzyja gubieniu zbędnych kilogramów

schudłaś?? pokaż;)

11 sie 2015 - 14:14:25

DWA miesiace po ciazy wygladalam jak prosiak.wzielam sie za siebie.wraz z ewka mel i tiffi wywalczylam nowa siebie.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naturalny kolor :)