Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

schudłaś?? pokaż;)

25 lis 2014 - 21:16:35

Jejku dziewczyny jak ja wam zazdroszczę silnej woli i motywacji, świetne efekty :) i to każdej z Was. Wiadomo każda ma inny metabolizm i w innym czasie straci te kilogramy, ale warto mieć zapał i energię. Mnie czasami łapie dół, ale ćwiczę regularnie i już 5 kg się pozbyłam.

schudłaś?? pokaż;)

28 lis 2014 - 23:33:40

U mnie na tą chwilę spadek 11 kg i walczę dalej.

schudłaś?? pokaż;)

12 gru 2014 - 13:09:11

Bardzo motywujący wątek! gratuluję wszystkim i wklejam gif, który mi pomaga :D




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 13:09 przez WolnoscWyboru.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

schudłaś?? pokaż;)

12 gru 2014 - 13:24:51

Gratulacje :-)

schudłaś?? pokaż;)

21 gru 2014 - 22:43:57

Piękne zmiany dziewczyny, strasznie Wam zazdroszczę! :)
Mój problem jest trochę inny, mam 1,68m, 52kg i zero mięśni :D Przez mój sposób odżyywiania się moje ciało stało się mało jędrne i wychodzi mi już celliulit, także mój brzuszek pozostawia wiele do życzenia, zaczyna się zaokrąglać ;) Wiem, że to co czytacie może być dla Was niewyobrażalne, ale mam tzw przypadłość "skinny fat". Wszyscy na około mówią i jaka to jestem szczupła itd, to jest strasznie demotywujące. Doradźcie mi co mam zacząć ćwiczyć, żeby były widoczne jakieś efekty:)

schudłaś?? pokaż;)

08 mar 2015 - 12:29:53

a mi sie udało i jestem przesczeęśliwa

schudłaś?? pokaż;)

19 mar 2015 - 13:30:23

Cytat
lubiexjesc
Piękne zmiany dziewczyny, strasznie Wam zazdroszczę! :)
Mój problem jest trochę inny, mam 1,68m, 52kg i zero mięśni :D Przez mój sposób odżyywiania się moje ciało stało się mało jędrne i wychodzi mi już celliulit, także mój brzuszek pozostawia wiele do życzenia, zaczyna się zaokrąglać ;) Wiem, że to co czytacie może być dla Was niewyobrażalne, ale mam tzw przypadłość "skinny fat". Wszyscy na około mówią i jaka to jestem szczupła itd, to jest strasznie demotywujące. Doradźcie mi co mam zacząć ćwiczyć, żeby były widoczne jakieś efekty:)

Najlepsza by była siłownia (ćwiczenia z obciążeniem).

schudłaś?? pokaż;)

25 mar 2015 - 15:22:34

Walczy ktoś dalej ? konflikttańczysuper

schudłaś?? pokaż;)

30 mar 2015 - 09:34:34

Dla wszystkich dziewczyn które chcą schudnąć polecam Project10
Szukałam w necie różnych diet i trafiłam na Body Challenge, rewelacyjna metoda oparta na zdrowych posiłkach w postaci Shaka.
Nigdy nie wierzyłam w cudowne mikstury w postaci proszku, ale po dokładnej analizie składu okazało się ze jest to bomba witaminowo-białkowa nie zawierająca podejrzanych substancji, więc postanowiłam spróbować i podjęłam wyzwanie.
Schudłam 8kg w trochę ponad 2 miesiące, teraz rzucam wyzwania koleżankom, jakie sa efekty zobaczcie same.
świetna dieta, bez wyrzeczeń, stresu i efektu jojo.
Dodatkowo za każde zrzucone 5 kg firma przekazuje 90 zdrowych posiłków dla dzieci z Fundacji :-)

więcej możecie przeczytać tutaj http://sylwiasiniarska.myvi.net/



schudłaś?? pokaż;)

02 kwi 2015 - 10:31:48

Witajcie, jestem tu pierwszy raz ,przejrzalam wszystkie str ponad 170 i daje to porzadnego kopa do motywacji. Ale ja niestety nie daje juz rady ze soba, wciaz mam w glowie to ze nie schudne ze nie dam rady, moje diety sie zaczynaja a po tygodniu koncza, nie dlugo mam roczek corci w lipcu i chcialabym swietnie wygladac, jedziemy tez na wakaje w czerwcu a ja.... 67 kg i 157cm a chcialabym chociaz 55 kg uzyska do polowy czerwca jak wy to robicie????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-02 10:34 przez malapuszysta.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

schudłaś?? pokaż;)

02 kwi 2015 - 10:43:25

Jesteście wielkie. w sensie duchem :D

JAk na was patrzę, to żałuję, że nie robiłam zdjeć z nadwagą, zeby pokazać, ile mi zeszło. Nie mogłam na siebie patrzeć z tym brzuszyskiem i bokami, a co dopiero robić zdjęcia.

JEśli chodzi o docinki dotyczące niedowagi - myślę, że gdyby każda zaczęła ćwiczyć, zdrowo jeść (mam na myśli zdrowe posiłki i jedzenie do syta, bez przejadania sie, a nie głodzenie się)to większość byłaby szczupła. Przy zdrowym trybie życia zdrowy organizm osiąga optymalną wagę. Moja to 46 i nigdy nie chodziłam głodna bo się odchudzam. A z pewnością znalazłoby sie kilka osób, które mi zarzucą anoreksję i inne cuda, chociaż nigdy nie rezygnowałam z posiłku. Takie życie. Zawsze będą na świecie osoby z bólem wiadomej części ciała.
Najważniejsze to żyć zdrowo i być szczęśliwym.

schudłaś?? pokaż;)

02 kwi 2015 - 10:51:24

dziewczyny czy w 2 i pol miesiaca schudne 10 kg?? wiem ze jak bardzo bede chciala to dam rade, ale pytanie czy trzy posilki i duzo kawy i bieganie pomoga? posilki to normalne obiady co gotuje dla wszystkich, ni chce za bardzo wymyslac obiadow bo wiem ze domownicy nie zjedza dieetycznego obiadu.Oczywiscie zero slodyczy z moich strony, 10kg w dwa miesiace? mial juz ktos taka przygode?

jejku zdradz jak to zrobilas..ja mam zamiar 10-15 kg schudnac czas do czerwca pomoz...jestem gotowa na nie zdrowa diete tylko podpowiedz jak..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-02 11:29 przez malapuszysta.

schudłaś?? pokaż;)

11 kwi 2015 - 16:47:47

Ja zrzuciłam 14 kg w ciągu 8 miesięcy, ale to jeszcze nie koniec ;) obecna waga 55 kg przy 156 cm, nie satysfakcjonuje mnie jeszcze nie

schudłaś?? pokaż;)

24 lip 2015 - 17:44:17

Słyszałyście ,że jedzenie bananów sprzyja gubieniu zbędnych kilogramów

schudłaś?? pokaż;)

11 sie 2015 - 14:14:25

DWA miesiace po ciazy wygladalam jak prosiak.wzielam sie za siebie.wraz z ewka mel i tiffi wywalczylam nowa siebie.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naturalny kolor :)