Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

5 minut temu

Budowa domu

29 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiana koloru pytanie

11 maj 2011 - 15:53:27

Hej!

Mam pewien problem.. mam ciemne włosy- farbuję na brąz, ale ostatnio kupiłam inną farmę choć w odcieniu brązowym i wyszły niemalże czarne!!!
Jaką farbę (chodzi o odcień) powinnam teraz nałożyć aby wyszedł średni/jasny brąz?

Zmiana koloru pytanie

11 maj 2011 - 15:55:29

teraz to po frytkach odcien na farbie zawsze bedzie ciemniejszy ja kupuje ciemny blond i mam brąz:)
czekaj cierpliwie niech sie wyplucze kolor:D i zafarbuj

Zmiana koloru pytanie

11 maj 2011 - 15:55:46

Jeśli to farba to musisz poczekać aż kolor ci się trochę spłuka :) a jeśli faktycznie chcesz się pozbyć tego koloru idź lepiej do fryzjera sama nic nie kombinuj.

Zmiana koloru pytanie

11 maj 2011 - 15:57:46

myślę, że nowa farba nic tu nie pomoże tym bardziej że chcesz uzyskać jaśniejszy brąz
chyba musisz zaczekać aż ta nowa farba się trochę zmyje, jeśli farbowałaś niedawno to zapewne z czarnych zrobią się trochę jaśniejsze

Zmiana koloru pytanie

11 maj 2011 - 16:20:38

hmmm... też tak miałam. 8 miesięcy czekałam aż mi się spłucze malując tylko odrosty szamponetkami. nie zmyło się w sumie praktycznie wcale mimo stosowania szamponów przeciwłupieżowych(podobno sporo dają) na opakowaniu oczywiście napisane było jasny brąz ale wyszło jak wyszło- czarne. moja cierpliwość też ma swoje granice- w piątek jestem zapisana do fryzjera na ściąganie farby. zabieg tańszy od dekoloryzacji ale mnie szkodliwy i nie rozjaśni mi sporego już odrostu. wrócę podobno do naturalnego koloru a nie do jakiegoś dziwnego rudego jak przy dekoloryzacji.. zapłacę te 70 zł ale w końcu będę miała swój naturalny ciemny blond. nie mogę się doczekać, jak chcesz to mogę pokazać efekty po powrocie :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

po metamorfozie