Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny , moja córka pokazała mi tą stronę i normalnie zamarłam . Zaczęłam się śmiać jak to czytałam ale potem się zastanawiałam czy to jest jakiś żart czy te dzieci naprawdę tak sądzą . Zresztą same przeczytajcie skopiowałam to z jednej stronki na której młodzież piszę swoje problemy .


Justyna (16):Mam 16 lat i na razie nie chcę rozpoczynać współżycia. Ale mój chłopak ma już za sobą swój "pierwszy raz", mówi, że z powodu braku seksu strasznie boli go dół brzucha. Głupio się wtedy czuję, bo Adam przeze mnie cierpi. Ale ja naprawdę nie chcę jeszcze "tego" robić.Wyjaśniłam mu to. No i usłyszałam: "Byłem u lekarza i on kazał mi się z kimś przespać, żeby te bóle ustąpiły". Mówił coś jeszcze o tym, że plemniki zalegają mu w nasieniowodach i dlatego go boli. Podobno lekarz nawet przepisał mu specjalne przeciwbólowe tabletki hormonalne!Ale, niestety, powodują one bezpłodność, jeśli chłopak długo je łyka. Adam na razie bierze te pigułki, jednak prosił, żebym szybko się zdecydowała, bo nie chce stać się bezpłodny. Co robić?


Kasia (13):Witam. Mam pewien kłopot. Boje się, ze będę musiała zostać zakonnicą! Moja babcia mówiła mi, ze zakonnice nie zostają zakonnicami z wyboru. Jeśli nie dostaje się okresu, to znaczy że swoim przeznaczeniem będzie zostanie zakonnica. trochę trudno mi uwierzyć w to, ale moja babcie przecież chyba mówi prawdę? Nie chce zostać zakonnicą, ale nie mam jeszcze okresu. Błagam, powiedzcie mi czy mam jeszcze szanse dostać okres?! A może mojej babci się coś pomyliło?


Ania (16 ):Mam 16 lat i mam wielki problem od pewnego czasu śnią mi się zboczone rzeczy otóż śni mi się jak mój dziadek wali konia nie wiem co mam zrobić to zarazem mnie podnieca ale też jest mi wstyd ze mój dziadek jakoś się dowie że śnię o nim. O czym to świadczy, o tym ze chce to zrobić z dziadkiem ??


Monika (15):Chodzę już z moich chłopakiem od dwóch tygodni. Kilka dni temu ustalił ze mną termin naszego pierwszego razu. To już za dwa tygodnie. Ale jest coś jeszcze: powiedział, że mamy TO robić z jego przyjacielem! Jestem bardzo podniecona...dwóch chłopców. Jeden z przodu drugi z tyłu, ale ja jestem dziewicą! Mam błonę i muszę się z nią jakoś uporać. Bo przecież nie powiem chłopakom, którzy już to kiedyś robili, że jestem dziewicą!!! Ale postanowiłam to załatwić z moją przyjaciółką i kolegą.Postanowili mi pomóc. Wypożyczyliśmy kilka książek z biblioteki i, gdy moi rodzice wyjechali na dwa dni do Ustronia, przyszli do mojego domu. Przeczytaliśmy, że podczas pierwszego razu chłopak może załatwić sprawę swoim językiem. Nie chciałam by mój kumpel to robił!!! Miała zrobić to moja przyjaciółka. Położyłam się na łóżku i rozszerzyłam nogi i Ania wsadziła język.... Czułam taką przyjemność... Ale Ania wstała i powiedziała, że nie potrafi.Wsadziłam kawałek lodu do pochwy i zawołałam kumpla. Zdziwił się i po co ten lód, ale robił to. I nagle...! NIE MÓGŁ ODKLEIĆ JĘZYKA! W głupiej pozie zastygliśmy. Moja przyjaciółka zadzwoniła na pogotowie... Nie będę opisywać co się działo. Ale odmroziła mi się troszkę... Mam TAM całe sine. I co teraz?!!! Już za niecały tydzień...co teraz?


Darek, 16: Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną. Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że po prostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nie rozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojrzałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo na prawdę ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?


Karol, 18: Długo zastanawiałem sie aby napisać ten list do Waszej Redakcji, ale sądzę, że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczynę Monikę, jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczęli się kochać, ale ja się boję przed tym "pierwszym razem". Mam pytanie, czy mój członek może utkwić w jej pochwie? I co mam zrobić i jak się zachować jeśli tak się stanie i nie będę mógł go wyjąć.Proszę o szybką odpowiedz, bo jeśli nadal będę bał się tego zrobić, to onaprzestanie mnie kochać.


Aga, 12:Drogie Bravo!Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. Wnaszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka).Postanowiłam więc, że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia. Zwłaszcza, że zatrzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie tozrobi. Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszejpodstawówce, jednak on powiedział, że dziewczyny mu nie w głowie, bo chcezostać trenerem pokemonów :-/ Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tegopierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami, bo to będzie wstyd na całąszkołę. POMOCY


Joanna, 14: Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat, ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w życiu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra, która wezwała policję i Konrada aresztowali. Po paru dniach wezwano mnie na komendę, dowiedziałam się, że Konrad, którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem, czy coś takiego..nie wiem co mam o tym myśleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??


Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniegozabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małegoguza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!


Wiem że pewnie połowa to forma żartów , ale sądzę że niektóre dzieci serfujące po internecie jak to przeczytają to będą wierzyć w takie rzeczy . I potem się wszyscy dziwią że uczniowie gimnazjum grają w słoneczko . Jestem matką trójki dzieci i dwójka z nich jest już dawno uświadomiona , bo staram się rozmawiać z córką i synem na temat seksu i u mnie w domu to nie jest temat tabu . Sama urodziłam córkę jak miałam 16 lat ponieważ nikt mnie nie uświadamiał . Drogie szafowiczki co o tym wszystkim myślicie ?
Nikt ze mną nie podyskutuje : P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 22:24 przez Mamusiaa010.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka grzywka dla mnie?