Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:12:36

biała perła zdecydowanie. Trochę boli ale warto, do przeżycia:)

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:37:16

a co daje lepszy efekt : biała perła ten żel (co w opakowaniu są 2 tubki czy pasta??

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Biała perła-białe zęby?

06 lis 2013 - 07:50:42

Dziewczyny - zaczynajcie od rezygnacji z fajek, kawy, ewentualnie częstego picia wina - to nam niszczy zęby. Wprowadźcie sobie pastę ajona, starajcie się być systematyczne. Zobaczycie nawet o ile lepiej się poczujecie, po samym rzuceniu używek ;-)

Biała perła-białe zęby?

06 lis 2013 - 07:59:11

Ja stosowałem 4 lata temu i białe zęby mam do dziś. Oczywiście przez te 4 lata powtarzałem kurację ze dwa razy i używałem też whitestripsów blend-a-med. Ale nie było takich efektów jak po użyciu białej perły. Kup lepiej sobie jedną tubkę żelu, jest on najlepszy. Jest jeszcze 10 dniowa kuracja ale mi nie pomogła. Pozdrawiam

Biała perła-białe zęby?

06 lis 2013 - 11:28:37

Z mojego doświadczenia wynika, że tylko wybielanie w gabinecie dentystycznym przynosi wymierne efekty, w innym wypadku nie ma szans żeby efekt utrzymał się na dłużej. Ja wybielałam zęby w Rojek Dental w Olsztynie i jestem bardzo zadowolona, a efekt utrzymuje się już od kulku miesięcy.

Biała perła-białe zęby?

16 sty 2014 - 09:50:24

Ma ktos do sprzedania biała perłę ten stary system? Chociaz jedna tubke żelu. :)

Biała perła-białe zęby?

16 sty 2014 - 10:48:34

też używałam białą perłę i nie powiem, żeby efekt mnie spcejalnie powalił. na początku faktycznie wydawało mi się, że widać lekką różnicę, ale później i teraz bez zmian, więc nie wiem, czy to nie jest tylko pic na wodę ;)

Biała perła-białe zęby?

16 sty 2014 - 10:59:30

Mi żadne paski, żadne zabiegi wybielające, a także specjalny żel z szyną od dentysty nie pomogły, a nie miałam nie wiadomo jakich żółtych zębów.
Zaczęłam używać w czerwcu 2012 r. tego Blanx Extra White, tak jak było na ulotce i od razu się wybieliły. o roku powtórzyłam.
Kosztuje jak widzę na stronie pewnej apteki 31 zł, potaniał bo ja za niego płaciłam około 60 zł,ale jak pisałam było to w 2012 r.
Potem zaczęłam używać ich past.



niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Biała perła-białe zęby?

17 sty 2014 - 07:58:15

Dopóki nie zmienicie swoich przyzwyczajeń, nie ma sensu wydawanie kasy na wybielanie - to bzdura. I tak barwa szybko się zmieni. Zanim wprowadziłam sobie ajonę, najpierw zrezygnowałam z fajek. Wiecie o ile lepiej człowiek się czuje bez papierosów?

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Biała perła-białe zęby?

15 kwi 2014 - 07:51:34

Zgadzam się, wystarczy ajona i systematyczne mycie, barwa powinna się całkowicie odmienić. To nie jest pasta typowo wybielająca, po prostu pozytywnie wpływa na zęby. Wszystko się da zrobić, bez cudownych zabiegów, które tak na prawdę robią nam wodę z mózgów.

Biała perła-białe zęby?

15 kwi 2014 - 08:00:18

Używałam białej perły kilka lat temu, fakt zęby były dużo jaśniejsze, ale zęby stały się wrażliwe i przy każdej sesji odczuwałam dyskomfort, ponadto nie można tego żelu używać przy najmniejszych dziurkach/próchnicy itp bo tylko pogorszy. Słyszałam, że sensodyne z efektem wybielającym jest fajna, ale oczywiście konieczna jest systematyczność, bo bez tego żadne zęby po tygodniu nie będą śnieżnobiałe.

Biała perła-białe zęby?

16 kwi 2014 - 14:17:13

U mnie Biała Perła zadziałała super. Nic mi się z ząbkami nie działo :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Biała perła-białe zęby?

23 mar 2015 - 07:53:50

Ajona pomaga, do tego odpowiednia dieta, systematyczność i z czasem efekty na prawdę będą super. Po czasie wszystko się zmienia, wiadomo, ale tutaj też konieczna rezygnacja z używek, a przede wszystkim należyte podejście.

Biała perła-białe zęby?

23 mar 2015 - 09:14:31

Białą perłę użyłam dosłownie dwa razy potem przestałam bo strasznie podrażniła mi zęby, nawet mówić nie mogłam tak były wrażliwe ale po tych 2 użyciach była już widoczna różnica. Z past do zębów tzw wybielających to Blend-a-med 3D White chociaż mi dawała efekt na chwilę a teraz używam Oral-B w takim fioletowym opakowaniu i efekty widzę no i nie są one chwilowe, jestem z tej pasty bardzo zadowolona bo wszystkie przebarwienia stały się lżejsze :)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Biała perła-białe zęby?

07 maj 2015 - 13:24:58

Owszem, pasta wybielająca, w tym wypadku Biała Perła na pewno w jakimś stopniu zmieni odcień zęba, aczkolwiek czy wystarczająco dla Ciebie to nie wiem. Zgodzę się z tym, że po prosu lepiej oddać zęby w profesjonalne ręce i pójść na stomatologiczne wybielanie. Ja tak zrobiłam i naprawdę widać ogromną różnicę. Ogólnie dbam o zęby i jestem częstą pacjentką w Klinice Odent, w sumie mam do ich blisko bo mieszkam w Warszawie, a posiadają dwie lokalizacje (jesli ktoś też jest ze stolicy - http://odent.pl/lokalizacja/warszawa-ursynow_o2/), co zdecydowania ułatwia dotarcie na wizytę, a wiadomo jak jest w Warszawie. Ogólnie jestem zadowolona, a pastę wybielającą używam jedynie profilaktycznie :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Idealne brwi