Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

tabernakula sklep

22 minut temu

zakupy internetowe

47 minut temu

Budowa domu

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 01:00:11

Cytat
hannahxunicorn
Cytat
JogobellaxDD
Ja je znalazlam na allegro. Cena jest za pare a gosciu ma kilka tys. pozytywnych komentarzy :)
aa na all to mozliwe, ale ja bym nie ryzykowala mimo wszystko, za duzo sie naczytalam :P

a co tam sie naczytalas ? :p

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 01:20:45

Dziewcyzny sprzedam soczewki kolorwe- zielone tylko na wade -5 , pisac!!!

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 01:50:23

Cytat
JogobellaxDD
Cytat
hannahxunicorn
Cytat
JogobellaxDD
Ja je znalazlam na allegro. Cena jest za pare a gosciu ma kilka tys. pozytywnych komentarzy :)
aa na all to mozliwe, ale ja bym nie ryzykowala mimo wszystko, za duzo sie naczytalam :P

a co tam sie naczytalas ? :p
ze mozna stracic wzrok, uskzodzic sobie oko itp jaks ie dostanie jakeis przeterminowane albo jakies badziewne i inne takie historie dlatego zrezygnowalam z zakupu na all i zdecydowalam sie na sprawdzona firme :D W ogole tez czytalam ze bron boze nie mozna kupowac, bez konsultacji z okulista, bo trzeba dobrac odpowiedni rozmiar czy cos takiego xD Ale ja kupowalam bez konsultacji i w sumie oczy mi nie wyplynely :D
No ale jak kupujesz na all, to sprawdz jakiej firmy sa te soczewki, czy to dobra firma itp bo roznie bywa, niektórzy sprzedaja buble by sie wzbogacic i nie obchodzi ich ze komus sie cos moze stac.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

kolorowe soczewki kontaktowe

26 gru 2017 - 16:09:50

Jestem ciekawa czy autorka tematu zdecydowała się na ten "zabieg kosmetyczny". Teraz o kolorowe soczewki jest bardzo łatwo wystarczy google i pojawiają się sklepy online <moderacja> jako pierwszy przykład. Przepraszam za odkopanie wątku ale nie mogłam się powstrzymać komentarzu jak zobaczyłam królową fotoszopa:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-26 21:08 przez moderator.

kolorowe soczewki kontaktowe

16 sty 2018 - 12:38:23

w tych ciemnych trochę strasznie... niezbyt naturalnie to wygląda

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

kolorowe soczewki kontaktowe

23 sty 2018 - 13:57:40

Podobają mi się takie kolorowe soczewki, moim zdaniem w obydwóch kolorach jest Ci świetnie. Każdy podkreśla coś innego w Tobie. Próbowałaś już zielone?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdjęcia- ile powinnam zrzucić?