Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 01:00:11

Cytat
hannahxunicorn
Cytat
JogobellaxDD
Ja je znalazlam na allegro. Cena jest za pare a gosciu ma kilka tys. pozytywnych komentarzy :)
aa na all to mozliwe, ale ja bym nie ryzykowala mimo wszystko, za duzo sie naczytalam :P

a co tam sie naczytalas ? :p

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 01:20:45

Dziewcyzny sprzedam soczewki kolorwe- zielone tylko na wade -5 , pisac!!!

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 01:50:23

Cytat
JogobellaxDD
Cytat
hannahxunicorn
Cytat
JogobellaxDD
Ja je znalazlam na allegro. Cena jest za pare a gosciu ma kilka tys. pozytywnych komentarzy :)
aa na all to mozliwe, ale ja bym nie ryzykowala mimo wszystko, za duzo sie naczytalam :P

a co tam sie naczytalas ? :p
ze mozna stracic wzrok, uskzodzic sobie oko itp jaks ie dostanie jakeis przeterminowane albo jakies badziewne i inne takie historie dlatego zrezygnowalam z zakupu na all i zdecydowalam sie na sprawdzona firme :D W ogole tez czytalam ze bron boze nie mozna kupowac, bez konsultacji z okulista, bo trzeba dobrac odpowiedni rozmiar czy cos takiego xD Ale ja kupowalam bez konsultacji i w sumie oczy mi nie wyplynely :D
No ale jak kupujesz na all, to sprawdz jakiej firmy sa te soczewki, czy to dobra firma itp bo roznie bywa, niektórzy sprzedaja buble by sie wzbogacic i nie obchodzi ich ze komus sie cos moze stac.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

kolorowe soczewki kontaktowe

26 gru 2017 - 16:09:50

Jestem ciekawa czy autorka tematu zdecydowała się na ten "zabieg kosmetyczny". Teraz o kolorowe soczewki jest bardzo łatwo wystarczy google i pojawiają się sklepy online <moderacja> jako pierwszy przykład. Przepraszam za odkopanie wątku ale nie mogłam się powstrzymać komentarzu jak zobaczyłam królową fotoszopa:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-26 21:08 przez moderator.

kolorowe soczewki kontaktowe

16 sty 2018 - 12:38:23

w tych ciemnych trochę strasznie... niezbyt naturalnie to wygląda

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

kolorowe soczewki kontaktowe

23 sty 2018 - 13:57:40

Podobają mi się takie kolorowe soczewki, moim zdaniem w obydwóch kolorach jest Ci świetnie. Każdy podkreśla coś innego w Tobie. Próbowałaś już zielone?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdjęcia- ile powinnam zrzucić?