Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:34:45

Hej dziewczyny (: Mam taki problem. Mysle od dawna o kolorowych soczewkach i nie moge sie zdecydowac gdyz zawsze chcialam miec ciemne oczy. Jednak gdy je zamowie nie mam pewnosci ze bede mogla je nosic, moga mi przeszkadzac... Niby 60zl to nie az tak duzo ja na roczne soczewki. Przerobilam sobie jedno z zdjec na ktorym mam ciemne oczy. Co wy na to gdybym taki nosila? lepie naturalnie czy jednak kupic? Na zdjecia jednak troszke sztuczne sie wydaja, wkoncu photoshop ;p


kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:41:12

sorry, ale dla mnie porażka. o wieleeeeeee bardziej podobasz mi się w niebieskich :)

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:41:31

Noo.. w ciemnych super :D Moja kumpela kupuje sobie na allegro kolorowe soczewki firmy Johnson&Johnson jesli dobrze pamietam i dobrze jej sie nosi. Sama bym takie chciala ale nie wiem czy bym sie przemogla i wlozyla sobie cos takiego do oka ;)

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:45:22

Ciemniejsze dużo lepsze, pod kolor wlosow ;)

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:45:46

"wkoncu photoshop"? w photoshopie da się cuda robić, a Ty pomalowałaś sobie oczy na czarno jak w paincie :P wyglądasz jakbyś w ogóle nie miała tęczówki xD

w brązie byłoby Ci ok, ale lepiej zostaw takie jakie masz. po co walczyć z naturą?

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:46:58

nie znoszę ciemnych oczu w ''naturalnych'' oczkach lepiej wyglądasz

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:47:43

chodzilo mi o to ze nie znam sie na phs i dlatego tak wyszlo :) no tak walka z natura.. tylko ciemne zawsze mozna zdjac.

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:51:48

w ciemnych super :)

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:51:59

czyli prawdopodobnie je kupie :)) a jeszcze jedno pytanie. Czy ktoras nosila moze takie ? albo wie czy nie psuja wzroku ? niestety slyszalam rozne opinie...

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:52:25

ładnie Ci:P Polecam Ci sklep geooptica ja w nim zamawialam fioletowe kiedys, a ostatnio w ich stacjonarnym sklepie kupiłam sobie zielone ^^ Tylko, że teraz jak kupowalam to nie mieli nawet w stacjonarnym rocznych i pani mowila, że odradza i lepiej kupic np takie na 3 miesiace.(w ogole roczne za 60 zl? to bardzo tanio... dowiedz sie czy to dobra firma i sprawdz czy to nie jest aby cena za jedna soczewke, bo bywa, że sprzedaja na sztuki. a to troche podejrzana cena jak za pare, rocznych,kolorowych soczewek :P)
Mi sie bardzo dobrze je nosi, nie przeszkadzaja.... w ogole ich nie czuc :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 00:53 przez hannahxunicorn.

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:54:01

Ja je znalazlam na allegro. Cena jest za pare a gosciu ma kilka tys. pozytywnych komentarzy :)

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 2/5

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:54:54

W ciemnych rewelacyjnie. :)

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:56:22

Cytat
JogobellaxDD
Ja je znalazlam na allegro. Cena jest za pare a gosciu ma kilka tys. pozytywnych komentarzy :)
aa na all to mozliwe, ale ja bym nie ryzykowala mimo wszystko, za duzo sie naczytalam :P

kolorowe soczewki kontaktowe

23 kwi 2011 - 00:58:52

Ja miałam mnóstwo różnych soczewek, tylko mam odwrotnie, oczy ciemny brąz a chciałam niebieskie lub zielone
Nie przeszkadzały mi, to kwestia przyzwyczajenia i fajny pomysł na chwilowa zmianę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdjęcia- ile powinnam zrzucić?