Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

sklep detailingowy

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:19:38

Hej dziewczyny :) Mam do Was prośbę w związku z moją jutrzejszą wizytą u optyka. Mam wielki dylemat co do oprawek. Czy możecie wrzucać swoje zdjęcia w okularach? Potrzebuję natchnienia, i kiedy będę widziała że ktoś ładnie wygląda w danych może łatwiej będzie mi się zdecydować. Będę wdzięczna za pomoc.

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:21:31

chetnie bym popatrzyła ;D moja nielubiana przeze mnie kolezanka kupila sobie ostatnio okulary i zamiast wybrac jakies normalne pasujace na codzien wziela sobie oksy na pol twarzy. wieksze od zerówek . Porazka!! ;D

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:24:25

Obecnie noszę soczewki :) tylko po domu okulary :)



Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:27:13

Cytat
bejbi19
Obecnie noszę soczewki :) tylko po domu okulary :)
mam podobne. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-03 15:27 przez Filliza.

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:27:19

Cytat
bejbi19
Obecnie noszę soczewki :) tylko po domu okulary :)
ładnie Ci w okularach :) Mam nadzieję że znajdę coś w miarę :) a jeszcze druga sprawa: jaki kolor antyrefleksu wybrałybyście? Niebieski czy zielony>

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:29:45

ja noszę od dwóch lat ale nieraz strasznie mi przeszkadzają i myślę że nie do każdej fryzury pasują, też tak sobie myślę że po co malować oczy jak i tak okulary zasłaniają :(chyba przerzucę się na soczewki



Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:29:54

ja tam zdjecia nie bede dwać, tam jest lustro i pełno oprawek...jeszcze jakas pani z recepcji ci pomoze, pojdz z kims bliskim, na serio, bo mozesz wziąć cos okropnego, a tak to ci ktos doradzi :)
pamiętaj o codziennym myciu okularów pod bieżącą letnia wodą i korygowaniu ich(u optyka w recepcji, za darmo, jak rozszerzają i rozluźnią ci sie okulary idziesz tam i taka pani czy tez pan pościśnia ci zawiasy i wszystko)

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:30:52

Noszę soczewki, ale okulary mam do domu (no chyba, że chore oczy) :D Ale zdjęć sobie nie robię w nich :D

niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:31:12

Ja wrzucę swoje choć chciałabym zmienić bo już mi się znudziły



Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:34:31

oprawki należy wybierać do kształtu twarzy a ich kolor do typu urody więc takie dodawanie zdjęć troszkę mija się z cele bo jednej osobie może być do twarzy w danym modelu a ty możesz wyglądać koszmarnie . Polecam przymierzyć różne modele u optyka

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:35:07

Cytat
OsmaMila0202
Cytat
bejbi19
Obecnie noszę soczewki :) tylko po domu okulary :)
ładnie Ci w okularach :) Mam nadzieję że znajdę coś w miarę :) a jeszcze druga sprawa: jaki kolor antyrefleksu wybrałybyście? Niebieski czy zielony>

a dziękuję :) musisz dobrać sobie oprawki do kształtu twarzy :) osobiście nie podobają mi się oprawki w całości zabudowane. Mało komu one pasują. Są strony na których możesz wgrać zdjęcie i po przymierzać sobie różne rodzaje. Antyrefleks u mnie jest zielony :)
Cytat
mmm_margareth
ja noszę od dwóch lat ale nieraz strasznie mi przeszkadzają i myślę że nie do każdej fryzury pasują, też tak sobie myślę że po co malować oczy jak i tak okulary zasłaniają :(chyba przerzucę się na soczewki

Spróbuj, soczewki to świetna rzecz :) ja okulary nosiłam przez dobre 10 lat, bodajże we wrześniu poszłam po moje pierwsze soczewki. Na początku było ciężko z zakładaniem ale po tygodniu szło mi coraz lepiej :) obecnie nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek wyjścia bez soczewek ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-03 15:37 przez bejbi19.

zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:36:45

ja nosze soczewki i nerdy zerówki :D

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 15:37:36

A możesz mi powiedzieć na priv co to za strona? Dziękuję za wszystkie wypowiedzi i zdjęcia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tragiczne brwi !