Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

59 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:47:57

moze nie tyle na powiekszenie ale na poprawe ich wyglady wplywa szczotkowanie ust szczoteczka do zebow:) sa miekkie i troche bardziej uwydatnione:P

Cytat
pluum
maseczka z pokrzyw ^^

ałć...:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 22:51 przez kolli87.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:51:28

he albo niech da ci ktos w zęby od razu usta ci spuchną oczywiscie żarcik :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 22:52 przez princeska22.

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:51:47

Bardziej trwały od kwasu jest Aquamid przy czym i jedno i drugie i wszystko wstrzykują mimo znieczulenia bardzooo boli!!!

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:55:43

tez słyszałam o szczotkowaniu :) ale niestety bez igieł nie darady powiekszyc sobie ust jak Sablewska.. chyba ze wasza dieta wyostrzy rysy twarzy ;p

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:56:01

ja robie piling szczoteczką do zębow, a potem na noc nakladam grubą warstwe nivei, wazeliny czy innego mazidla. Rano są napuchnięte i wielkie, niestety efekt utrzymuje sie tylko kilka godzin ;(

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:57:53

Polecam powiększanie ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego.Trzeba zabieg powtarzać.Sama robiłam 6 miesięcy temu i jestem zadowolona,efekt mam naturalny i utrzymuję się do dnia dzisiejszego.Domowych sposobów nie znam,optycznie można powiększyć usta błyszczykiem ;-)

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:58:37

Cytat
roleta003
domowego sposobu chyba nie ma, a jesli zabieg to zrobic to dobrze, lepiej zapalcic wiecej i miec pewnosc ze bedzie ok a nie jak ostatnio widzialam dziewczyne co miala usta jak jaja augusta
Hahahahahahahahha!!!!!!!! Roleta!Rozwaliłaś mnie!!!!!!!!!! Jestem spłakana:):):) bo u mnie na mieście co druga takie ma:) Ci specjaliści chyba trochę przeginają z nadmiarem środków ...albo co drugi dopiero się uczy:):):)
Cytat
miss_teen
ja robie piling szczoteczką do zębow, a potem na noc nakladam grubą warstwe nivei, wazeliny czy innego mazidla. Rano są napuchnięte i wielkie, niestety efekt utrzymuje sie tylko kilka godzin ;(
Ja jak robię permanent to zapodaje maść Emla i ona powoduje ,że usta po 20 minutach są ogromne:) Można sobie zapodać taką maść pzred wielkim wyjściem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 23:02 przez bubi.

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 23:03:37

znalazłam coś takiego w goole

CushyLips i inne profesjonalne kosmetyki naturalne zawierają zwykle witaminę B12 i witaminę E. Dodaje się do nich wartościowe oleje roślinne a także kaneforę. Są to formuły dające niezwykły efekt powiększenia, jakiego nie można uzyskać za pomocą zwykłej szminki. a co ważniejsze takie powiększanie ust można przeprowadzić samodzielnie w domu i w dodatku przy stosunkowo niewielkim nakładzie środków finansowych.

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 1/5

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 23:08:08

Sa takie blyszczyki z AA i z Avonu, ktore powiększają. ;)

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 23:10:52

Krem emlna o ile mi widomo jest na recepte i ciezko go dostac . U mnie nawet na hurtowni nie ma ;/

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 23:15:06

Cytat
pluum
Krem emlna o ile mi widomo jest na recepte i ciezko go dostac . U mnie nawet na hurtowni nie ma ;/
No tak...to fakt.Zapomniałam o tym :( Ale powiększa nieziemsko:) Na imprezie można po kilku godzinach ,,,doładować'' sobie jeszcze i wytrzymują z palcem w....trawie:)całą noc:)

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 23:23:31

ja go szukałam do pomocy przy depilacji;p niestety nie znalazlam;p jedynie zaporponowali mi plasterki emla;p ale nie wiem jak one by zdziałaly na usta :)

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 23:58:41

Ja mialam powiekszenie ust za pomoca wlasnego tluszczu, czyli sposobem corium.nie daje to specjalnego efektu, wlasciwie tylko przy rozciaganiu ust w usmiech sa szersze. Niestety usta typu A.Jolie, czy w ogole wieksze i pelne mozna uzyskac jedynie przez ostrzykiwanie np. Restylane- w kazdym razie wypelniaczem. Poza tym to nie prawda ze jest to bezbolesne. Lekarze dzialaja wtedy tylko ze znieczuleniem miejscowym. Jeszcze kiedy wycinaja ci tluszcz z innego miejsca na ciele to jest do przezycia, ale kiedy potem za pon\moca czegos takiego jak szydelko wciagaja ci to w warge to mozna sie ze..ac z bolu.
i dlatego mowie ze jest to nie warte swojej ceny, a kosztuje to okolo 4500 zl- dwie wargi.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

powiększenie ust!

13 maj 2011 - 12:06:16

A ile Ci wstzyknięto? Być może za mało. Ja ostatnio widziałam zdjęcia powiększania ust własnym tłuszczem i efekt był widoczny, ale naturalny, bez efetku "nadmuchanych ust". Poza tym jest to jednak bardziej naturalna metoda niż zastrzyki chemiczne. z resztą zobaczcie sobie, co o tym mówi lekarz: http://www.youtube.com/user/drplastyk#p/a/u/2/tIvgLDMmMYY

powiększenie ust!

13 maj 2011 - 12:59:37

Ja sobie powiększałam usta kiedyś kwasem hialuronowym i efekty są bardzo fajne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Całkowita zmiana stylu... pomóżcie mi zapełnić szafę.