Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiększenie ust!

01 kwi 2011 - 16:46:12

jakie są sposoby na to ? domowe albo inne ?

powiększenie ust!

27 kwi 2011 - 11:28:56

O domowych sposobach możesz zapomnieć, usta zawsze warto pielęgnować, ale niestety nie ma kremów, które na stałe powiększałyby wargi, błyszczyki i pomadki powiększające usta mają działanie tylko doraźne :/ Z metod skutecznych i niekoniecznie inwazyjnych, możesz wziąć pod uwagę wypełnianie własnym tłuszczem - zabieg jest prawie bezbolesny, efekt utrzymuje się na stałe (co prawda połowa wstrzykniętego tłuszczu zostanie zmetabolizowana w ciągu roku, ale reszta zostanie). Efekt jest bardzo naturalny, a sam materiał ekologiczny i bezpieczny dla Twojego organizmu. Wiem, że warszawski chirurg plastyczny dr Piotr Osuch zajmuje się tego typu zabiegami i bardzo je propaguje jako alternatywę dla środków z kwasem hialuronowym.

powiększenie ust!

27 kwi 2011 - 11:31:50

sephora , polecam



powiększenie ust!

27 kwi 2011 - 11:33:49

Cytat
loopylove
O domowych sposobach możesz zapomnieć, usta zawsze warto pielęgnować, ale niestety nie ma kremów, które na stałe powiększałyby wargi, błyszczyki i pomadki powiększające usta mają działanie tylko doraźne :/ Z metod skutecznych i niekoniecznie inwazyjnych, możesz wziąć pod uwagę wypełnianie własnym tłuszczem - zabieg jest prawie bezbolesny, efekt utrzymuje się na stałe (co prawda połowa wstrzykniętego tłuszczu zostanie zmetabolizowana w ciągu roku, ale reszta zostanie). Efekt jest bardzo naturalny, a sam materiał ekologiczny i bezpieczny dla Twojego organizmu. Wiem, że warszawski chirurg plastyczny dr Piotr Osuch zajmuje się tego typu zabiegami i bardzo je propaguje jako alternatywę dla środków z kwasem hialuronowym.

a ile kosztuje taki zabieg? pewnie sporo co??

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 17:25:46

hej...ja tez zastanawiam sie nad tym...bardzo chcialabym miec wieksze usta....ktos wie jaki mniej wiecej koszt powiekszania ust tłuszczem? i gdzie takie zabiegi wykonują??:)

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:35:22

kwas hialuronowy ale efekt trzeba niestety powtarzać

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:37:26

Ja na szczęscie mam duże ; p.

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:38:48

dobra konturowka + szminka w delikatnym kolorze lub blyszczyk :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 22:39 przez emilyart.

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:39:44

domowego sposobu chyba nie ma, a jesli zabieg to zrobic to dobrze, lepiej zapalcic wiecej i miec pewnosc ze bedzie ok a nie jak ostatnio widzialam dziewczyne co miala usta jak jaja augusta

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:40:59

ja nienawidzę swoich ust i również interesuje mnie temat:d

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:41:24

też się chętnie dowiem jakie są sposoby : )

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:42:32

a ja słyszałam ze musisz je obrysowac kredka w twoim naturalnym kolorze ust tak przy samych granicach lekko wyjezdzajac za obwód ust potem pomalowac bezbarwnym błyszczykiem a na srodek dac lekko błyszczyka z brokatem pokazywali rózne triki jak własnie pwoiekszyc usta jak zmniejszyc nos itp

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:44:08

Fajnym sposobem jest założenie aparatu ortodontycznego. Przy okazji zęby się wyprostują:)

powiększenie ust!

03 maj 2011 - 22:47:24

maseczka z pokrzyw ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co tu można zmienić ? Hmm ...