Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAX DO WŁOSÓW

26 lis 2011 - 20:25:45

Cytat
pawlo2202
Cytat
dzwooneczek
Kurcze, mam ten oryginalny, angielski Wax i nie jestem jakoś zadowolona...Włosy zaczęły mi wypadać, nie mogę ich rozczesać później bo są tak splątane (nie takie gładkie jak po normalnej odżywce) no i efektów jak narazie żadnych nie zauważyłam niestety...


To jest normalne na początku, że włosy wypadają... Nie poddawaj się :D Niebawem przestaną :) To, że nie możesz ich rozczesać też normalne, trzeba systematyczności i czasu, by zauważyć efekty, moim zdaniem warto czekać :)
Hm...W takim razie nie będę się poddawać, mam nadzieję, że włosy się odwdzięczą :D Bo jak narazie to ich rozczesywanie jest tragedią...

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

WAX DO WŁOSÓW

03 lip 2014 - 09:19:48

Hej zużyłam moze 3opakowania ale nigdy nie bylo to regularnie wiec efektow nie widziałam.Fryzjerka mi powiedziała ze ten angielski wax jest lepszy bo te pilomwax czy cos maja o wiele slabsze działanie. Kupilam teraz jedno opakowanie tego angielskiego i smigam po drugiezeby juz w zapasie miec,bede nakladac co drugi dzien zobacze czy daje efekty a moje wlosy to siano. Rosna kazdy mówi ze szybko co widac po odrostach ale po długosci nic bo sie lamia krusza i wogole.Co myslicie o olejku sesa,amla,khadi na porost? pomaga? sosowałyscie? Zapraszam do mnie http://szafiarenka.pl/67/7899895/farbowanie-butow-czym-spayem.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 09:22 przez juszczykdaria.

WAX DO WŁOSÓW

22 lip 2014 - 22:19:23

Cytat
dzwooneczek
Cytat
pawlo2202
Cytat
dzwooneczek
Kurcze, mam ten oryginalny, angielski Wax i nie jestem jakoś zadowolona...Włosy zaczęły mi wypadać, nie mogę ich rozczesać później bo są tak splątane (nie takie gładkie jak po normalnej odżywce) no i efektów jak narazie żadnych nie zauważyłam niestety...


To jest normalne na początku, że włosy wypadają... Nie poddawaj się :D Niebawem przestaną :) To, że nie możesz ich rozczesać też normalne, trzeba systematyczności i czasu, by zauważyć efekty, moim zdaniem warto czekać :)
Hm...W takim razie nie będę się poddawać, mam nadzieję, że włosy się odwdzięczą :D Bo jak narazie to ich rozczesywanie jest tragedią...


Nie no, ja bym nie dała rady się tam męczyć z żadną maską. Ona nie służy Twoim włosom.

WAX DO WŁOSÓW

15 wrz 2014 - 18:53:26

Używałam, używam... nie zauważyłam, żeby była lepsza od innych odżywek, porostu szybszego też brak - lepszy w tym Jantar ;)

WAX DO WŁOSÓW

17 wrz 2014 - 20:13:25

używałam chyba wszystkich wax'ów i jak dla mnie PSU o budę rozbić!!
pomogły mi jak umarłemu kadzidło...
JEdynym moim hitem to byl - FRUCTIS GOODBYE DAMAGE!!! POLECAM! rewelacja!
Co najlepsze zawsze miałam awersję do fructisa- jednak ta odżywka uratowala moje włosy :)

WAX DO WŁOSÓW

07 lis 2014 - 10:19:07

Jestem szatynką, mam dlugie delikatne wlosy. Dla mnie ta maska to beznadzieja. Nie polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana, czy aby skutecznie?