Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAX DO WŁOSÓW

13 mar 2011 - 19:53:35

Cytat
oryginal
taa kupujcie waxa i niszczcie włosy SLS =.=

sls jest praktycznie wszędzie gdzie kosmetyk ma się pienić;]
może i szampon BioVax go nie ma, ale włosów po piance i lakierze nie domyje- jest zbyt łagodny i często miałam po nim brzydkie włosy, musiałam myć raz jeszcze innym szamponem;]

na pewno nie zrezygnuje z Waxa, bo ma sls i ten straaszny paraben w składzie.
mam po nim świetne, gładkie włosy, które rozczesują się bez problemu (a kiedyś miałam po myciu okropne kołtuny). nawet moja fryzjerka się dziwiła heh

więc bez przesady, trudno wszystkie kosmetyki samemu wyrabiać i w lodówce dwa tygodnie trzymać;]

WAX DO WŁOSÓW

13 mar 2011 - 19:53:57

mimo wszystko lecę jutro do apteki i wypróbuję na sobie :)

niezweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 1/5

WAX DO WŁOSÓW

13 mar 2011 - 20:18:36

angielski to ten po plsku;d a ten condidioner to ja nie wiem co to jest;*

WAX DO WŁOSÓW

13 mar 2011 - 20:23:39

warto spróbować , bo nie jest droga ! a widzę, że recenzje ma super !


http://forum.szafa.pl/55/3134153/_subject_.html

WAX DO WŁOSÓW

13 mar 2011 - 20:26:15

dla mnie jest zdecydowanie przereklamowana przez różne fora :) ja stosuje odżywki z matrixa i dla mnie są o niebo lepsze

WAX DO WŁOSÓW

13 mar 2011 - 20:28:19

Cytat
GaBrYsiAa1996
dla mnie jest zdecydowanie przereklamowana przez różne fora :) ja stosuje odżywki z matrixa i dla mnie są o niebo lepsze


tez tak myslę.

WAX DO WŁOSÓW

13 mar 2011 - 20:34:24

Cytat
johny1002
angielski to ten po plsku;d a ten condidioner to ja nie wiem co to jest;*

dzięki :)

WAX DO WŁOSÓW

18 lis 2011 - 20:00:38

ja używam maski bio wax do włosów suchych i zniszczonych. Włosy mam po niej miekkie, świetnie się rozczesują i układają a do tego kilka dni bo nałożeniu cudownie pachną. POLECAM!

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

WAX DO WŁOSÓW

18 lis 2011 - 20:08:48

widzę że opinie na temat Waxu są podzielone więc nie wiem czy się zaopatrzyć w ten produkt

WAX DO WŁOSÓW

26 lis 2011 - 19:52:47

Cytat
sweetleady1989
widzę że opinie na temat Waxu są podzielone więc nie wiem czy się zaopatrzyć w ten produkt

Wielki wydatek to nie jest, można spróbować. Jak dla mnie to najlepsze maseczki jakie do tej pory miałam. Wczoraj widziałam je w promocji w Super-Pharm.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-26 19:54 przez Zuzanna25.

WAX DO WŁOSÓW

26 lis 2011 - 19:55:43

Nie kupujcie takich rzeczy na allegro o.o

WAX DO WŁOSÓW

26 lis 2011 - 20:07:37

Polecam polecam!!! Jestem fryzjerką, stosowałam przeróżne kosmetyki na me zniszczone włosy, od produktów Artego, przez matrixy, loreale (wszytsko profesjonalne i drogie ;| ) ale tylko WAX mogę polecić!!!!!
Dziewczyny, które piszą, że im nic nie pomaga pewnie stosują go nieregularnie lub nie używają tak jak trzeba. WAX na prawdę działa. Włosy nie wypadają mi już (a leciały GARŚCIAMI), są w znacznie lepszej kondycji i na prawdę szybciej rosną!!! Tylko trzeba stosować REGULARNIE!!! Trzymać ponad 30 min... Ja nakładam ją na wcześniej umtye wilgotne włosy, okrywam głowę folią aluminiową, podgrzewam suszarką, na to ręcznik.. I sobie siedze :) Po kiludziesięciu minutach zmywam, nie suszę suszarką. I wszytsko jest super :)

WAX DO WŁOSÓW

26 lis 2011 - 20:12:56

Kurcze, mam ten oryginalny, angielski Wax i nie jestem jakoś zadowolona...Włosy zaczęły mi wypadać, nie mogę ich rozczesać później bo są tak splątane (nie takie gładkie jak po normalnej odżywce) no i efektów jak narazie żadnych nie zauważyłam niestety...

WAX DO WŁOSÓW

26 lis 2011 - 20:17:29

a ja byłam bardzo zadowolona!uzywalam do wlosow blond i ABSOLUTNIE nic mi sie nie stalo z moim naturalnym kolorem,jestem po operacji więc po narkozie mialam dramat zamiast wlosow,wypadaly okropnie, ale wzielam sie zawzięcie za regeneracje i teraz jest super. Stosuje skrzyp polny w tabletkach, maseczki wax, nafte plus zoltko ;)i inne odzywki, po masce wax wlosy zaczely super szybko odrastac, po skrzypie w ogole nie wypadaja!:) zatem moge z calego serca polecic:)

WAX DO WŁOSÓW

26 lis 2011 - 20:18:05

Cytat
dzwooneczek
Kurcze, mam ten oryginalny, angielski Wax i nie jestem jakoś zadowolona...Włosy zaczęły mi wypadać, nie mogę ich rozczesać później bo są tak splątane (nie takie gładkie jak po normalnej odżywce) no i efektów jak narazie żadnych nie zauważyłam niestety...


To jest normalne na początku, że włosy wypadają... Nie poddawaj się :D Niebawem przestaną :) To, że nie możesz ich rozczesać też normalne, trzeba systematyczności i czasu, by zauważyć efekty, moim zdaniem warto czekać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosyy