Obecnie rozmawiamy o:

wrastający paznokiec

gorący temat

Wesele organizacja

wczoraj o 21:11

Poznań podolog

wczoraj o 14:19

nawracająca grzybica;(

wczoraj o 14:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower stacjonarny - daje cos?

28 lut 2011 - 16:43:52

Witam, dzisiaj przytachalam z piwnicy swoj stary rowerek stacjonarny, przelezal tam chyba ze dwa lata :P. Zalezy mi zeby schudnac, szczegolnie na brzuchu i w biodrach. Dodam tez ze czesto mam problemy z jelitami itak sie zastanawiam czy taki codzienny pol godzinny trening by cos mi dal jesli chodzi o zgubienei zbednej tkanki tluszczowej i wyregulowanie pracy jelit? :) W oogle takie dralowanie cos daje? :P Wypowiedzcie sie dzeiwczeta.

28 lut 2011 - 16:46:23

Mój tata pół roku codziennie jeździł po pół godziny,na czczo i schudł o 15 kg :) Oczywiście odpowiednia dieta do tego.. No ale jemu też zrobiły się spore mięśnie na udach,nie wiem,czy chciałabyś tego

28 lut 2011 - 16:46:33

jak masz dobre siodełko to dawaj
tylko z głową, nie za szybko pedałuj, bo masz się ruszać, a nie zajechać na śmierć :)

ja się z rowerka przeniosłam na orbitrek, bardziej mi odpowiada, bo tyłek nie boli

28 lut 2011 - 16:48:54

Ja to samo zrobiłam w piatęk i postanowiłam jezdzic codziennie po godzinie, to w pierwszym tygodniu w drugim po 1,5h i tak na zmiane. Zobaczymy czy mi sie to uda, mam nadziej ze tak bo zawziełam się. Czekam tez na lepszą pogodę, wtedy można wyjechac w plener:)
Aha musisz pamiętac o ty, ze miesnie nóg regenerują sie 48h, takze nie mozna ich przemeczac i nalezy robic przerwy w treningach np co drugi dzien (tak mi powiedziała specjalista). Jedank ja tak nie robie i przez pierwsze dwa dni godzina jezdzenia nie sprawiała mi zadnej treudnosci, ale teraz "rozbiłam" ja na dwie tury po 30 minut:)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

28 lut 2011 - 16:50:32

daje ale trzeba być wytrwałym a ja do sportów jak najdalej

28 lut 2011 - 16:51:22

tez mam problemy z jelitami ; p
i osobiście wole pobiegać, nie dość że lepiej na kondycje działa, lepiej na perystatykę jelit to jeszcze przy okazji można schudnąć ;0

28 lut 2011 - 16:53:24

ja mam przyrzad do cwiczen na sprzedaz, w sumie nie drogo, jak ktoras chetna piszcie na priv;)

28 lut 2011 - 16:54:07

moja mama codziennie jeździ na swoim stacjonarnym rowerku i ma swietna figurkę, a ja poluje teraz na orbiteka w sumie nie tyle poluję co zbieram:)
http://forum.szafa.pl/58/3056723/3056973/oszukana.html#msg-3056973

Cytat
betulek
jak masz dobre siodełko to dawaj
tylko z głową, nie za szybko pedałuj, bo masz się ruszać, a nie zajechać na śmierć :)

ja się z rowerka przeniosłam na orbitrek, bardziej mi odpowiada, bo tyłek nie boli
a jaki masz orbitek, bo chciałabym jakiś dobry, ale nie wiem jaki bo nie znam się na takich sprzętach za bardzo

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 16:56 przez karmel503.

28 lut 2011 - 17:00:17

hmm powiem szczzerze ze tez jestem bardzije sklonna ku orbiterkow iale finanse nie pozwalaja :D

28 lut 2011 - 17:11:40

Pół godziny raczej nic nie da... Takie minimum to godzina, cardio. Mięśnie się nie rozrosną przy jeździe na niskim obciążeniu. Wiem, bo jeżdżę od roku ;p

28 lut 2011 - 17:56:13

1 h to sporo :P Ale chyabbede musiala sie jakos przelamac, a moze zaczne od 30 minut a pozniej 45 a w koncu ta 1 h? :P

28 lut 2011 - 18:42:39

Uwierz, godzina to nic ;p ja zaczynałam od 90 minut. Teraz śmigam 2x po 2 godziny ;)

28 lut 2011 - 21:11:46

Ja zaczynałam od 15 min dziennie, w miare nabierania kondycji wydłużałam czas do ok 60 min 4, 5 razy w tygodniu; dobrze ustaw sobie wysokośc siedzenia aby nie obciążac kolan; ja jeżdżę od roku i schudłam 24 kg plus oczywiście rozsadne jedzenie. dzięki rowerkowi chudnie całe ciało równomiernie, przynajmniej w moim przypadku:)

01 mar 2011 - 08:56:42

Hmmm no ale ja mam taki maly problem ze jestem wysoka ( 180 cm ) no i sieodelko mimo ze jest na maxa ustawione to i tak nie mam wyprostowanego kolana gdy pedal jest na dole takze jezdze z takimi lekko ugietymi kolanami. Czy taka jazda tez mi cos da?

01 mar 2011 - 09:06:33

No nie wiem czy pół godziny nic nie da, ja jeździłam od 30 min do 1h 30 min dziennie ( tyle jednak rzadziej- jeśli w dzień zjadłam naprawdę dużo) i nie stosując żadnej diety w ok 4 msc schudłam 6 - przy czym powtarzam jadłam wszystko :) Ustawiaj jak najniższe obciążenie i stosuj jak najwyższą prędkość wtedy uaktywnia się spalanie tłuszczu . Powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOŻECIE?