Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 17:24:16

A ja myślałam że pisze sie "dzióbek",ale mniejsza o to,moim zdaniem wlosy sa ok,lepiej Ci zdecydowanie w grzywce na bok,ewentualnie mozesz zapuscic wloski :) Styl mozesz troche zmienic, moze nie od razu szpile itp. ale np. jakies ciemne,nie szarpane rurki i dziewczeca bluzeczka

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 17:40:51

oj dużo by tu można. przede wszystkim fryzurę można zmienić, kształt brwi.. chudniecie chudnięciem, 5 kg ci starczy ;)
styl. ale nie wiem czego chciała byś się trzymać, czy chcesz się stać lala na szpilkach czy może metamorfoza nie do tego stopnia i nie w tym kierunku? najlepiej na początek sobie ten kierunek określić.. może coś bardziej hot, ostrego... tu masz dość dziecinna koszulkę i stare już jeansy i nie zbyt mi się te brwi podobają.. na początek najlepiej określić co ci się mniej więcej podoba w ogóle, a co na pewno nie.

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 18:00:31

nie krzyw tak twarzy do zdjęć bo mi się z tym kojarzysz ;/ http://demotywatory.pl/2587899/Sweet-focia

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 18:05:06

A wspomniał już ktoś, że stanik wygląda na za mały? Ile masz ciasno pod biustem i ile w biuście, jakie rozmiary nosisz?

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 18:06:53

na 4 zdjęciu wyglądasz mega :)
piękna dziewczyna , ubieraj całe spodnie czasem kieckę jak nie lubisz sukienek to może leginsy z tunikami i bedzie fajnie :)

szpilki na nogach tez działają cuda .

kolor włosów bardzo ładnie ci pasuje .


I NIE RÓB DZIUBKA :)))))))))

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 18:09:20

moim zdaniem pierwsze co to skoncz robic dziubek, nos bluzki z troche mneijszym dekoldem albo sie tak nie wychylaj bo na kazdym zdjeciu widac ci caly biust i te straszne podziurawione dzwony...

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 18:10:20

tak jak poprzedniczki nie rób dziubka i styl ubierania :) pomożesz http://forum.szafa.pl/39/3058407/3058407/pilnie-poszukuje.html#msg-3058407

Chętna na metamorfozę!

02 mar 2011 - 18:14:02

z grzywką na bok jest Ci bardzo ładnie ;)

Chętna na metamorfozę!

03 mar 2011 - 08:21:42

Cytat
ciupek
Cytat
truskawa87
popieram sylwia_tequila. na zdjęciach "portretowych" gdzie masz bluzeczki z dekoltem wyglądasz dużo lepiej niż w t-Shirtach i podartych jeansach. pomyśl może o jakiejś spódnicy rozkloszowanej do kolan i pasującej do tego bluzeczce, do tego albo balerinki albo buty na małym, grubym obcasiku- takim 3-4 cm.. możesz też spróbować dodać kilka jaśniejszych pasemek na włosy. :)
Nie słuchaj jej .. nie zakladaj spdnicy rozkloszowanej ani butów na Grubym obcasiku .....chyba ze masz 60 lat :)))
Po pierwsze nie rób dziubków :)) ...i tyle :)) Kup pare elegantszych kobiecych ubran i tyle ;)

ej czy to znaczy ze buty na srednim grybszym obsacie sa dla starych babć? bo ja sobie takie wlasnie kupilam na wiosne. generalnie nie lubie szpilek a szczegolnie takich wysokich cienkich bo noga mi sie w tym chwieje i kregoslup mnie boli, jeszcze pol biedy gdzies postac troche ale jakbym miala gdzies isc w tym z 2km to masakra. no i wlasnie lubie taki sredni obcas wygodnie sie w nim czuje i taki troche grubszy bo jest bardziej stabilny a nie szpila. no cos moze za malo sie poswiecam dla swojej seksownosci, wiem ze takie wysokie cienkie szpile pewnei przyciagaja wzrok ale nie chce mi sie meczyc. tylko nie zalamujcie mnie ze takie jak ja nosze sa dla starych babć

Chętna na metamorfozę!

04 mar 2011 - 14:34:25

Grzywka prosta i włosy do ramion albo krotkie jak na 1 zdj taki jakby bob ;) na 1 zdjeciu bardzo ładnie wygladasz

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Chętna na metamorfozę!

04 mar 2011 - 14:37:00

spodnie wrzuć do pieca

Chętna na metamorfozę!

04 mar 2011 - 14:43:58

schowaj stanik, nie wykrzywiaj ust, czarny lub brązowy kolor włosów, wyprostowane jak na 1 zdjęciu, wywal te okropne spodnie z dziurskami i zastąp kobiecymi,

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:05:25

Cytat
truskawa87
popieram sylwia_tequila. na zdjęciach "portretowych" gdzie masz bluzeczki z dekoltem wyglądasz dużo lepiej niż w t-Shirtach i podartych jeansach. pomyśl może o jakiejś spódnicy rozkloszowanej do kolan i pasującej do tego bluzeczce, do tego albo balerinki albo buty na małym, grubym obcasiku- takim 3-4 cm.. możesz też spróbować dodać kilka jaśniejszych pasemek na włosy. :)

niestety taki mały obcasik odpada kategorycznie, albo normalny albo w ogole bo mam strasznie grube łydki optycznie przy takim malym obcasie ;/

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:09:34

Styl ubierania i zapuszczaj włosy ;)

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:10:43

zmien sposob ubierania na bardziej kobiecy
z grzyweczka ładnie wygladasz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mała zmina. :)