Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmiana koloru oczu ?

30 paź 2010 - 17:02:52

Witajcie dziewczyny . (:

W tym temacie chodzi mi o soczewki koloryzujące . [nie nazywa się to tak fachowo , ale wiadomo o co chodzi ]
Czy któraś z Was posiada takowe ?.
Ja sama nosze soczewki korygujące .
1) Więc, czy istnieją korygująco-koloryzujące ? , jeśli tak to mniej więcej za jaką cenę ?
2) Czy to prawda że po dłuższym noszeniu takie soczewki mogą zmienić kolor tęczówki ?. ; O
3) Oraz ostatnio pytanie , posiadam czarne oczy , w sensie baaaaaardzo ciemny brąz, chciałabym kupić dla odmiany niebieskie lub błękitne, ale nie takie żeby wyglądać jak zombie tylko takie pod naturalny . I czy to możliwe ?. czy mam za ciemne oczy i nie wyszedłby mi taki kolorek ? .
Byłabym wdzięczna za odpowiedzi ( : .
POZDRAWIAM .

zmiana koloru oczu ?

30 paź 2010 - 17:06:50

możesz nie wyglądać naturalnie- kumpela ma brązowe oczy i nosząc niebieskie soczewki robią jej się takie.. granatowe;|

dziwnie to wygląda (sztucznie), ale może po prostu taki odcień wybrała...

korygujące też są. cena dość wysoka, bo najczęściej to soczewki jednodniowe więc najdroższe.
kolor oczu się od nich na pewno nie zmieni heh

zmiana koloru oczu ?

30 paź 2010 - 17:08:54

Cytat
whatsername87
możesz nie wyglądać naturalnie- kumpela ma brązowe oczy i nosząc niebieskie soczewki robią jej się takie.. granatowe;|

dziwnie to wygląda (sztucznie), ale może po prostu taki odcień wybrała...

korygujące też są. cena dość wysoka, bo najczęściej to soczewki jednodniowe więc najdroższe.
kolor oczu się od nich na pewno nie zmieni heh
dziękuję za pomoc ( :
co do tej zmiany oczu .. słyszałam 'tą bzdurę' już od 5 osób ..
także nie wiedziałam co myśleć .
Ja ogólnie też myślę że to absurd . : P

zmiana koloru oczu ?

30 paź 2010 - 17:20:37

Moja mama nosi korygująco-kolorowe. Wade ma dużo, więc nie ma opcji, żeby były tylko kolorowe.
Kolor napewno Ci się nie zmieni - to nie możliwe.
Cena - niekiedy są takie promocje, że kolorowe są tańsze od zwykłych.
Może być ciężko z "czarnych" oczy zrobić czysto niebieskie, ale może się udać. Wypróbuj różnych producentów, akurat Ci sie uda.

Nie wiem czy czegoś nie mylę, ale mama nosi podkreślające. Z niebiesko-zielonych ma śliczne żielone. Jak u kota ;D Nie wiem czy są takie które zmieniają kolor, ale zrobisz najlepiej jak pójdziesz do okulisty ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy do ramion jakie uczesania??