Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Symbolika tatuażu - prosze o radę.

25 paź 2010 - 00:34:01

Dziewczyny, lubię tatuaże, podoba mi się to, więc proszę o nie krytykowanie mojego pomysłu, a o rady.
Mam już jeden tatuaż, to taki wybryk, ale teraz chciałabym coś przemyślanego z symboliką, a mianowicie :

Jak Wy byście za symbolizowały w formie tatuażu zmarłe osoby?
Chciałabym by był to tatuaż nie duży, mały, na plecach. Pomyślałam o czymś takim jak na foto.

Pióro symbol lekkości, duszy, a ptaki symbol ludzi, którzy odeszli, a który byli ważni w moim życiu, chciałabym by każdy ptak oznaczał kogo innego, w przyszłości chciałabym by kolejne umierające bliskie my osoby, były takim ptakiem, więc byłoby to jakoś w miare przemyślane, ale co Wy o tym myślicie? Może podrzucicie mi inne pomysły?



Symbolika tatuażu - prosze o radę.

25 paź 2010 - 01:07:48

Podoba mi się. I symbolika i sam tatuaż.

Symbolika tatuażu - prosze o radę.

25 paź 2010 - 01:10:11

Klepsydra z wysypującym się piaskiem który zamienia się w czarne ptaki odlatujące ku górze...dobranoc.



Edytka: zmień na początku na: dziewczyny I JEDEN FACET ;d



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-25 01:11 przez Arsene.

Symbolika tatuażu - prosze o radę.

25 paź 2010 - 04:12:02

mi się podoba... :)

Symbolika tatuażu - prosze o radę.

25 paź 2010 - 08:39:10

ten jest zbyt czarny, w sensie pioro, zle bedzie wygladac.

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Symbolika tatuażu - prosze o radę.

25 paź 2010 - 12:14:56

a tak, tak, pióro chce cieniowane mimo wszystko, a nei czarne, takie tez mi sie nie podoba. :) Z klepsydrą dobry pomysł!

Symbolika tatuażu - prosze o radę.

26 paź 2010 - 22:54:39

Nie wiem czy to jeszcze przeczytasz, gdy robiłem sobie pierwszy tatuaż na siłe szukałem wzoru i chciałem powielić wzory z internetu.
Ten też był w kręgu mojego zainteresowania. Ale to nie ma sensu :). Koleżanko idziesz do studia, przedstawiasz swój pomysł a pan w studiu przedstawia swoją interpretacje na kartce, i robi to za darmo, jak się podoba przenosisz na skóre trochę ała i już , a jak nie to rysuje nowe. Najlepszym wyborem będzie taki spacer :) do studia.

Ale myśle że to wszystko wiesz ;) pozdrawiam i miłego dziarania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 22:55 przez Arsene.

Symbolika tatuażu - prosze o radę.

26 paź 2010 - 23:04:03

masz wspaniały pomysł :)

ja bym chciala jakos w styczniu albo lutym zrobic oko Ra ale wlasnie tak mysle czy Pan w studio mi to jakos fajnie zmodyfikuje i w ogole;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rudyy :)