Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

16 paź 2010 - 20:49:07

ostatnio zmienilam kolor i sciacie.czy jak na pasemka widac koloryzacje? czy lepiej malowac calewlosy? czy pasuje mi takie sciacie (przedailek z boku i pocieniowanie, i taka grzywka?na ukos? czy lepsza bylaby moze na cale czolo taka polokragla?



co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

16 paź 2010 - 20:54:57

co to znaczy "sciaciu"? kolor tandetny, pasemka nie modne od lat 90tych. ogolem- TRAGEDIA! zero klasy, zero smaku i wyczucia. ni to kobiece ni eleganckie. fryzura dobra na trzepak pod blokiem

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

16 paź 2010 - 20:56:48

Cytat
mc85
co to znaczy "sciaciu"? kolor tandetny, pasemka nie modne od lat 90tych. ogolem- TRAGEDIA! zero klasy, zero smaku i wyczucia. ni to kobiece ni eleganckie. fryzura dobra na trzepak pod blokiem
dzieki za opinie co kto lubi :p mi sie podobaja pasemka i nie zmaierzam patrzec na mode czy modne czy nie

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

16 paź 2010 - 21:00:37

''zero klasy, zero smaku i wyczucia. ni to kobiece ni eleganckie. fryzura dobra na trzepak pod blokiem''

haha Ty na tym awatarze wygladasz jak kobieta z klasa elegancją oczywiscie jakbys nie wyszla pod blok na trzepak hehehehe matko: ) Patola ! ;)
wszyscy jesteście tacy?

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:33:06

Cytat
mc85
co to znaczy "sciaciu"? kolor tandetny, pasemka nie modne od lat 90tych. ogolem- TRAGEDIA! zero klasy, zero smaku i wyczucia. ni to kobiece ni eleganckie. fryzura dobra na trzepak pod blokiem


hehe no i kto to mówi? Przecież Ty od zawsze podkreślasz, że nie kierujesz się modą a tu nagle o modzie mówisz? hehe

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:37:07

Takie sobie, ale raczej Hot niż Not ;)

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:39:44

Fryzura nie musi być modna ;/ A jeśli chodzi o Twoje włoski, to moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz, może jak byś je trochę przyciemniła ? heh ale każdy ma inne zdanie i gust :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:41:21

fryzura klasyczna, chyba odpowiednia do kształtu twarzy, reszty oceniać się nie da.
kolor beznadziejny, ale co kto lubi..

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:41:31

jak nie ma twarzy ciezko ocenic czy pasuje

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:41:44

Cytat
aleksandra1990
ostatnio zmienilam kolor i sciacie.czy jak na pasemka widac koloryzacje? czy lepiej malowac calewlosy? czy pasuje mi takie sciacie (przedailek z boku i pocieniowanie, i taka grzywka?na ukos? czy lepsza bylaby moze na cale czolo taka polokragla?


Zamalowałaś twarz, zdjęcie prawie od tyłu i jak Ci coś poradzić?
Fryzurę trzeba dobrać też do rysów twarzy, nie zawsze pasuje grzywka.
Daj normalne zdjęcie i dostaniesz więcej porad.

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:42:01

moim zdaniem jeden kolor bez pasemek i grzywka na ukos;)

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:42:22

fajna grzywka i przedzialek na bok. Nie widac Twojej buzi więc ciężko stwierdzic czy Ci pasuje :P

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 16:46:47

A mi się podobają pasemka zrobiła bym sobie znowu blond ale szkoda mi włosów bo mam zniszczone

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 17:05:34

Co to jest to sciacie? Ścięcie?

co sadzicie o tym kolorze i sciaciu?

17 paź 2010 - 17:09:58

Cytat
mc85
co to znaczy "sciaciu"? kolor tandetny, pasemka nie modne od lat 90tych. ogolem- TRAGEDIA! zero klasy, zero smaku i wyczucia. ni to kobiece ni eleganckie. fryzura dobra na trzepak pod blokiem

pierwsza myśl: "panienka ślepo podąża za modą a przecież nie o to chodzi". jednak widząc twój avatar to nie wiem skąd u ciebie takie wypowiedzi... moim zdaniem to ty do najmodniejszych nie należysz- bez urazy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

METAMORFOZA