Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Ja się odważyłam również pozbyc czarnego koloru malowanego od 4 lat, naturalne mam ciemny braz.


kupiłam dekoloryzator dwufazowy z Chantala PROSALON colorpeel, poniewaz tylko taki był w sklepie fryz w moim mieście, no i teraz mam włosy takie:

Są brązowe,nawet sie nie zniszczyły tak bardzo, zapach jest rzeczywiscie nieprzyjemny ale produkt jest skuteczny, więc polecam go, najpierw wypróbowałam na jednym pasemku żeby zobaczyć czy wogóle to coś da, a poźniej na wszystkich włosach ale warstwami żeby czas był jednakowy, troche zabawy z tym było ale opłacało sie:)

Chciałabym jednak pomalować na jakąś czerwień lub bordo, lecz zastanawiam sie kiedy to zrobić, dzisiaj? czy odczekać kilka dni??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-19 13:39 przez silverland.

Ja od 1.5 roku farbowałam na czarno i teraz chce zrobić sobie rudy taki w sumie bardziej miedziany. Dzisiaj zrobiłam sobie tą dekoloryzacje właśnie tym dekoloryzatorem i wyszło tak jak na obrazku :P Niestety bede musiala jeszcze raz zrobić tą dekoloryzacje bo rudej farby niestety na to nie nałoże, ale ciesze sie ze wgl się sciągnęło chociaż troche :)
Dziś robiłam drugi raz włosy i wyszedł mi prześliczny rudy kolor który chciałam serce A i pani w hurtowni fryzjerskiej powiedziała mi, że mam się nie kierować tym co jest napisane na pódełku, że trzymać 25 bo można nawet do 1,5 h i była bardzo bardzo zdziwiona, że mi nie wszyło za pierwszym razem :) No i dzis potrzymałam półtorej godziny i mam śliczny kolor i włosy w takim samym stanie jak miałam wczesniej! :) Tak wiec polecam go ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 22:48 przez Agatkaa91.

zweryfikowana
Posty: 798
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny, a czy można ten dekoloryzator dostać w jakiejś drogerii? Wiem, że na pewno na allegro jest. Ale wolałabym jakiś sklep stacjonarny.

Cytat
A_Z_88
Dziewczyny, a czy można ten dekoloryzator dostać w jakiejś drogerii? Wiem, że na pewno na allegro jest. Ale wolałabym jakiś sklep stacjonarny.


W drogierii go nie ma ale idź do jakiegoś sklepu z profesionalnymi fryzjerskimi rzeczami :P Ale tak wgl chcialam jesczze dodać, że robilam tym już 3 razy bo za kazdym razem mi ciemniało a niemozliwe jest żebym źle wymyła bo myłam głowwe 3 razy za kazdym razem od 305 minut szamponem nizoral!!! I mialam sliczne rude wlosy a teraz z dnia na dzien mam coraz ciemniejsze, na początku był kasztan poźniej ciemny brąz teraz miejscami czarne miejscami brąz.. Wydałam na to juz tyle kasy ze bym wydała tyle samo u fryzjera a mialabym zrobione na stałe a nie na jakis tydzien ;/

dekoloryzator jest naprawde warty polecenia. Mialam dużo obaw żeby go kupic jednak sie nie zawiodlam. Z czarnych farbowanych od ok 3 lat po jego uzyciu sa brazowe. Jak narazie zuzylam pol opakowania poniewaz mam wlosy do lopatki i w zupelnosci wystarczylo:) I co najwazniejsze wlosy w ogole nie zniszczone... Z czystym sumieniem polecam ..

niezweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

Czy zadziała to na moje włosy naturalne blond, nieudolnie rozjaśnione z czego wyszedł żółty (potem próby doprowadzenia do porządku)obecnie wypłukany, czyli taki żółtawy blond... Baardzo chciałabym wrócić do mojego koloru, bez kolejnych eksperymentów !

BŁAGAM ODPOWIEDZCIE DZIEWCZYNY serce

Tak sie zastanawiam czy na moich farbowanych na czarno ale przez ponad 1,5 roku brązowy kolor coś zadziała...chce zejsc z czerni, rozjaśniania sie bała więc stopniowo ścinałam włosy, teraz mam takie przed łopatki i na moje oko przynajmniej 1/2 włsów farbowana juz tylko na brązy, a końcówki na czarno...jutro przejade sie do salonu i zapytam czy mają ten dekoloryzator....może coś ruszy tą czerń na mojej głowie

Przeczytałam cały wątek i też się chyba skuszę na ten dekoloryzator. Znalazłam już go na all. Z tego co wyczytałam to najlepiej umyć włosy szamponem RB oczyszczającym więc i w niego zainwestuję te 20 zł za 250 ml. Mam nadzieję że zadziała na moje włoski , farbuję na czarno już ponad 10 lat , marzy mi się fajny brązik.

Własnie kupiłam RB...zobaczymy co mi wyjdzie!!! mam nadzieje ze nie włosy :-)

Ja trzy lata temu robiłam nim dekoloryzację. Startowałam z czarnymi włosami. Nałożyłam RB 3 razy + farba popielaty blond i wyszlo mi coś takiego(wiem, że głupio wygląda to zdjęcie ale chcialam pokazac tylko kolor):



Cytat
atlanta1982
Własnie kupiłam RB...zobaczymy co mi wyjdzie!!! mam nadzieje ze nie włosy :-)
Ha ha wiesz że o tym samym pomyślałam :D mi strasznie wypadają włosy po myciu , ale skoro dziewczyny piszą że nie niszczy włosów to może nie będzie tak źle
Czy któraś z Was ma sprawdzoną farbę o odcieniu jakiegoś ładnego brązu ?
Cytat
manga24
Ja trzy lata temu robiłam nim dekoloryzację. Startowałam z czarnymi włosami. Nałożyłam RB 3 razy + farba popielaty blond i wyszlo mi coś takiego(wiem, że głupio wygląda to zdjęcie ale chcialam pokazac tylko kolor)zły/quote]jestem pod wrażeniem, że taki równomierny kolor wyszedł po dekoloryzacji z czarnego o_O faktycznie skuteczny ten RB



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 07:51 przez nadinkaaa.

Od 6 lat farbowałam włosy na czarno. Teraz od około 5 miesięcy farbuje na ciemny brąz. Wygląda to tak że z góry mam włosy brązowe a z dołu czarne. Jak wygląda dekoloryzacja tym dekoloryzatorem renee blanche? Czy te włosy z góry nie rozjaśnią się za bardzo? czy wyjdzie w miarę jednolity kolor?

Cytat
patrycjaniemiec75
Od 6 lat farbowałam włosy na czarno. Teraz od około 5 miesięcy farbuje na ciemny brąz. Wygląda to tak że z góry mam włosy brązowe a z dołu czarne. Jak wygląda dekoloryzacja tym dekoloryzatorem renee blanche? Czy te włosy z góry nie rozjaśnią się za bardzo? czy wyjdzie w miarę jednolity kolor?



Dołączam się do tego pytania
Dziewczyny napiszcie proszę jakimi farbami farbowałyscie po tym dekoloryzatorze? chodzi mi o markę



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 12:27 przez nadinkaaa.

równiez zastanawiam sie nad dekoloryzacją nie farbuje włosow na czarno od 7 miesiecy kolor nie jest juz tak intensywny i do tego moje odrosty;p
chce zmienic cos i zaszaleć z kolorkiem na jaśniejszy ,boje się tego ze po tym zabiegu ściemnieją jaki szampon polecacie?????

Cytat
Roxxi02
równiez zastanawiam sie nad dekoloryzacją nie farbuje włosow na czarno od 7 miesiecy kolor nie jest juz tak intensywny i do tego moje odrosty;p
chce zmienic cos i zaszaleć z kolorkiem na jaśniejszy ,boje się tego ze po tym zabiegu ściemnieją jaki szampon polecacie?????
czytałam ze najlepiej umyc oczyszczajacym , jest taki też z RB , z tańszych Joanna ,Scandic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wam się podoba moja zmiana koloru włosów??