Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

Witajcie !
Chcę zakupić ten dekoloryzator ale się waham iż mam teraz ciemny blond a mój naturalny to jasny szatyn.
Piszecie o zejściu z ciemnego koloru do jasnego... A czy któraś zdejmowała kolor z jasnego do ciemniejszego? Bardzo proszę o radę.

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

nigdy bym nie uzyla. wiele fryzjerek wypowiadało się na ten temat..

Kochane szafowiczki! ;-) Jako że sama mam bzika na punkcie różnych odcieni na swojej głowie to postanowiłam że podzielę się z Wami własną przygodą z tym dekoloryzatorem.

Po pierwsze uznaję, że spełnia on w 100% swoja funkcję. Producent zapewnia że można użyć go kilkakrotnie do uzyskania odpowiedniego odcienia włosów dlatego nie wymagajmy aby za PIERWSZYM użyciem zejść z bardzo ciemnych włosów na extra jasne ;-)

Ja miałam włosy farbowane ciemnymi odcieniami brązów dlatego kolor na mojej głowie przed ściąganiem koloru był praktycznie czarny.

Zapach .... faktycznie nie zachęca,ale nie ma od dla mnie znaczenia jeśli produkt spełnia swoją funkcję.

Kondycja włosa...rewelacja. Nie zauważyłam jakiejkolwiek zmiany w tej kwestii.

Kolor ... użyłam na swoich włosach jak widać na zdjęciach, bardzo długich...jedynie raz dekoloryzatora i wg mnie kolor zszedł pięknie. Wiadomo że końce są mniej rozjaśnione bo miały zwyczajnie mniej pigmentu na sobie )

Wydajność...genialna!! Mam baaaardzo długie włosy jak widać i wystarczyło mi w zupełności jedno opakowanie

Pierwsze zdjęcie przed dekoloryzacją, dwa następne po

* należy pamiętać że po dekoloryzacji każda farba wychodzi dużo ciemniejsza niż powinna wiec moze tak jak fryzjerka radzi lepiej odczekać tydzień



Też zastanawiam się nad kupnem tego produktu. Jakieś 6 miesięcy temu zachciało mi się czerni na moich naturalnych, jasnobrązowych włosach. Zafarbowałam szamponem do 24 myć Palette, a kolor oczywiście nie zszedł i do teraz męczę się z odrostem. Mam cienkie włosy i troszkę boję się zniszczenia. ;D

Uzyłam produktu jakiś niecały tydzien temu, moje włosy nadal sa czarne z ogromnym brązowym odrostem, chociaz wlosy płukałam do znudzenia.. NIE POLECAM

napisałaby któraś jak to dokładnie zrobić ?:> trzeba czepek na głowe założyć tak? kupiłam ten dekoloryzator właśnie

ktoś jeszzcze może pochwli się rezultatami:) bo mnie on bardzo kusi

Skoro od 3 miesięcy farbuję włosy na rudo (mój naturalny to jasny brąz) to myślicie , że po użyciu dekoloryzatora uda mi się odzyskać swój kolor ?

Cytat
madziaopolemtm
Skoro od 3 miesięcy farbuję włosy na rudo (mój naturalny to jasny brąz) to myślicie , że po użyciu dekoloryzatora uda mi się odzyskać swój kolor ?

Tego się nigdy nie dowiesz, ale podejrzewam że tak :)

Dekoloryzowałam się po kilku latach farbowania na czarno. Efekt jest super, ale jest jedno "ale". Cokolwiek nałoże teraz koloryzującego na głowę, to wychodzi strasznie ciemne, praktycznie czarne. Więc dekoloryzację musiałam powtórzyć i póki co zostawiam, tak jak jest, a jest bardzo naturalnie :).


Drogie Panie!
Kwestii jasności.
Dekoloryzator Renee Blanche NIE INGERUJE w strukturę włosa ani w jego kondycję. Nie ma znaczenia czy włosy są cienkie, czy grube, czy suche czy przetłuszczające się.
Jedyną rzeczą którą robi, jest dokoloryzacja tj wymycie sztucznego pigmentu z włosów.
Produkt NIE zmienia koloru naturalnego. Jak już wcześniej kilka z Was napisało, włosy farbowane mogą być obojętnie czym (poza HNĄ), dekoloryzator przy prawidłowym użyciu bez problemu ściągnie sztuczne pigmenty i przywróci Wam naturalny kolor.
Jeśli komuś wyszły pasemka, plamy itp... oznacza to jedno - źle użył produktu.
Ważną czynnością jest, aby po dekoloryzacji, kilkukrotnie umyć głowę szamponem oczyszczającym - najlepszy jest przeciwłupieżowy, ale do włosów tłustych też może być.

Uwaga WAŻNE! - kwestia przyciemniania włosów.
Po dekoloryzacji, Wasze naturalne włosy są bardzo chłonne na pigment!
Dlatego, jeśli któraś z Was, chciałaby zaraz po dekoloryzacji się farbować (nie ma co do tego żadnych przeciwskazań) powinna użyć farby o 1 lub najlepiej 2 tony jaśniejszej! Dlaczego? Bo włosy przyciemnieją chłonąc pigment.

Aby włosy nie ciemniały, należy, tak jak wspomniałem, dokładnie kilka razy umyć je szamponem oczyszczającym.

Wypadanie włosów po użyciu produktu - Dekoloryzator nie ingeruje w strukturę włosa, w cebólki również. Przyczyn wypadania włosów należy szukać gdzie indziej.

madziaopolemtm - dekoloryzator bez problemu przywróci Ci naturalny kolor.

Pozdrawiam
sasiad :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-03 19:19 przez sasiad.

heloou,
duzo czytalam o tym produkcie w końcu dzisiaj zaryzykowałam i..... lekki szok ale raczej pozytywny. Włosy ze sredniego brązu rozjaśniły się do rudawego blondu, w każdym razie mi pasuje :] dziewczyny pisały o przypadkach, że włosy spowrotem ciemnieją - póki co nie widze różnicy, zobaczymy jutro. Zapach wcale nie jest taki megatragiczny, troche podśmierduje ale bez przesadyzmu. Całość dość wydajna. Włosy nie są zniszczone. Ogólnie oceniam pozytywnie :]

Szykuję się do zakupu Renee Blanche :)
bedę schodzić z rudawego kasztana :P

Cytat
olugusia
Dziewczyny a czym najlepiej zmywać? Tzn jakim szamponem podobno ciemnieje i albo mam paranoje albo trochę mi ściemniało?
Po dekoloryzacji NALEŻY używać szamponów oczyszczających. Najlepszy jest przeciwłupieżowy, ale może być i do włosów przetłuszczających się.
Piszę oczywiście o PORZĄDNYCH szamponach, nie chemikaliach z drogerii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 15:40 przez sasiad.

może odświeżymy ten wątek? :) bardzo poważnie zastanawiam się nad owym cudem:D szkoda, że zdjęcia nie działają.. :( dziewczyny kto jeszcze tego używał?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

METAMORFOZA :-)