Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

23 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Po przeczytaniu tego wątku postanowiłam kupić ten dekoloryzator na allegro:)
Dziś właśnie zrobiłam:)
Faktem jest że śmierdzi jak szambo ale działa!!!!
Moje naturalne włosy miałam takie jasno brązowe, farbowałam na bardzo ciemny brąz z daleka prawie jak czarny.
Farbowałam od 3 lat Garnier 100% Color.

Dziś nałożyłam dekoloryzator a 30 min:)
Spłukałam włosy i mam bardzo jasny brąz z ciemniejszymi refleksami:)

Foto nr 2 moje włosy farbowane przed dekoloryzacją.
Foto nr1 po użyciu dekoloryzatora:)





Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 18:55 przez BeatkaGG23.

Widzę, że wątek umiera śmiercią naturalną;) ale i tak spytam.
Mam zamiar kupic ten dekoloryzator, bo mój obecny kolor to ciemny brąz, a z daleka to tak jak u koleżanki powyżej- czarny. Tyle, że naturalne włosy mają troche mysi kolor i nie wiem czy będą dobrze wyglądac. Jak wygląda sprawa z farbowaniem włosów po rozjaśnianiu? Dodam jeszcze, że nigdy nie używałam trwałej farby tylko zawsze kremów koloryzacyjnych "do 28 myc" - chociaz na chwilę obecną i tak te kremy nie zmywają się po tym czasie:P
Pozdrawiam i czekam na odp:)

ja farbuje od roku na ciemny brąz i tak czytam te opinie to chyba się skuszę :P Ale jeśli się zdecyduje zrobic to dopiero w wakacje, bo teraz szkoła to wole nie kąbinowac :D

używał ktos jeszcze?

gdzie moge kupic ten dekoloryzator?

Cytat
Latika82
gdzie moge kupic ten dekoloryzator?

Ja go stosowałam też jakiś rok temu, może ciut wiecej. Bylam zadowolona z efektu i teraz chcialam go znowu kupic. Niestety nie wiem co się stalo ale jest juz ogolnie niedostepny;/ Moze firma go wycofała. Też chętnie się dowiem gdzie go można nabyć:)

dziewczyny dajcie jakies namiary gdzie go można dorwać bo szukam w internecie i nic nie ma. mnie mój wisniowy wkurza i muszę się go pozbyć.
znalazłam, sasasasa ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-22 20:13 przez kiciek1985.

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Ochoty narobiłyście ! :P
Chyba też kupie hehe :D
Ale mam pare pytań (może ktoś odp?:P) hmm

1. Mam swoje naturalne czarne włosy, ale to nie jest głęboka czerń jaką chciałam mieć, dlatego od X lat kupuje kolor 'czarny bez' i tu nasuwa sie moje pytanie:
żeby pomalować włosy tym dekoloryzatorem włosy muszą być bez odrostów ??
2. Kolejne pytanie: od dawna marzą mi się RUDEEE włosy :) takie ciemneee rude :) czy po zmyciu dekoloryzatora po paru godz. bede mogla pomalowac wlosy na moj wymarzony kolor ?? :)
3. Ogólnie bardzo niszczy włosy ? Najbardziej martwie sie o ich kondycje PO.. :(
4. aaa i tak przypuszczalnie wg. Was jak mam głęboka czerń to po uzyciu tego dekoloryzatora jaki wyjdzie mi kolor???

Cytat
ma-st
Cytat
Latika82
gdzie moge kupic ten dekoloryzator?

Ja go stosowałam też jakiś rok temu, może ciut wiecej. Bylam zadowolona z efektu i teraz chcialam go znowu kupic. Niestety nie wiem co się stalo ale jest juz ogolnie niedostepny;/ Moze firma go wycofała. Też chętnie się dowiem gdzie go można nabyć:)


hej dziewczyny ja znalazłam go na allegro: <moderacja>link
Zastanawiam się czy go kupić...chętnie poznałabym wasze opinie, czy ściąga całościowo, bo mam masakrę na głowie.
Jakiś rok temu (mój wyjściowy średni blond z refleksami) za sprawą przyjaciółki zdecydowałam się kupić farbę do 28 myć - wyszedł ciemny brąz, prawie czarny. Jakoś się w nim nie czułam, ale jak trochę zszedł, był do zniesienia.
Teraz na wiosnę farbnęłam na ciu jaśniejszy, też farbą do 28 myć. Jednak mój facet stwierdził, że w blondzie mi bardziej sexy ;)
Tak więc kupiłam ciemny blond, tym razem farbę "trwałą".............i co wyszło? Wielkie g*wno! znowu ten ciemny brąz z czerwonymi refleksami.
Skusiłam się po pewnym czasie na farbę Sayosa jasny popielaty blond - i co teraz mam od skóry żółte, po środku rude i na końcach znów żółte... :(
Stosowałam Srebrną Płukankę Delhi(czy jak to się pisze) i nie jest już tak już żółto.
Tak więc proszę o Wasze rady, czy zejdzie mi ten ohydny kolor po całości?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:44 przez moderator.

mam długie gęste włosy, potrzebowałam dwóch zestawów (4x100ml). moge tez rozczarować dziewczyny które malowały włosy palette- ja malowałam na ciemny brąz palette przez 2 lata, i niestety dekoloryzator odbarwił je tylko do takiego średniego brązu:/

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

super też niszczy włoski.. ;)

GŁUPOTY ! ! ! ! ! ! ! !

po tych wszystkich niemalże pozytywnych komentarzach zdecydowałąm się na zakup tego "cudu". I powiem krótko : tragedia. Jak większość tu wypowiadających się farbowałam wlosy na czarno i m isie znudzilo, przed chwila skonczylam ten zabieg* coś okropnego ... Mam teraz włosy rudo brązowo czarno czerwono wszystko przemieszane na czubku głosy najgorzej, bo tam jest największa kumulacja, reszta włosów ciemno brazowo czarna, a chciala mpowrocici do naturalnego koloru czyli jasny braz/ciemny blond. Jestem zazenowana tym produktem nie poelcam go nikomu ! Pierwsze co jutro zrobie to wkladam czapke na głowe i ide do sklepu po farbe do wlosow ciemna, juz kicham to ze chcialam rozjasnci wlosy, wole miec juz te ciemne i jakso wygladac niz tak, po prostu tragedia.


AAAaa dodam jeszcze że podczas spłukiwania, nagle z głowy wyleciał mi ogormny kołtun włosów, jak to zobaczylam to jzu mialam prawie zawał ze ten produkt mi wlosy wyrwał, coś okropnego, aa nakladalam go 2 razy, bo myslala mze pierwszy nieudany cos zmieni, niestety sie myliłam ...

to nieźle ;) ja bym sie bała robic to sama, ja na dekoloryzacji byłam u fryzjera, nie zapłaciłam o wiele wiecej od ciebie, ale przynajmniej byłam pewna, ze wszystko wyjdzie ok.
i tez z ciemnych zeszłam do jasniejszego, a dzis juz moge cieszyć się pieknym, jasnym blondem :) co prawda musiało minąć trochę czasu, ale włosy nie są w ogole zniszczone :)

no mi wyszedł podobny po potraktowaniu czerni rozjaśniaczem za 4 zł z joanny ;)
mimo tego,ze ma cienkie i delikatne włosy- w ogóle mi sie nie zniszczyły .. a tydzień potem zafarbowałam na jasny brąz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co by tu zmienic?