Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Hej Szafowiczki:))
Otóz od niedawna zastanawiałam się jak to by było coś zmienić w swoim wyglądzie:)
Miałam włoski pofarbowane na czarno (tzn. teraz to był brzydki węglowy zmyty czarny), i zaczęłam myslec o dekoloryzacji.
Przeczytałam z milion forum opinii itd. i postanowiłam kupić dekoloryzator Renee Blanche, który zebrał najwięcej pochlebnych opinii, więcej nawet niz Loreal color Pell itd. mimo że jest tańszy.
Wróciłam z pracy ok.21 i mój !chłopak! który nie umie nawet zrobić warkocza,zabrał się za robotę: P
Po 30 min zajrzałam pod czepek- włosy były nadal ciemne... :( Zrezygnowana poszłam pod prysznic
Gdy zaczęłam zmywać , zobaczyłam śliczne jasnobrązowe włoski-micha sama zaczęła się cieszyć:D
Zero zniszczonych włosów- dekoloryzator zmył sztuczny pigment. dodam że malowalam na czarno od jakiś 3 lat- i to Palette:/
umyłam włosy jak zwykle - bez żadnych odżywek itd i były piękne- gładkie, puszyste mozna było przeczesać je dosłownie palcami ...
Produkt b.tani - 39 zł, na prawdę musiałam się tym podzielić bo efekt świetny i mało inwazyjny :)))
POLECAM!!!!!!

foto- taki przybliżony kolor wyszedł mi z czarnych





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 12:03 przez olugusia.

Gdzie kupilas:)? podobno są trudno dostepne te kosmetyki..

jestem pod wrażeniem , dążę właśnie do tego koloru bo jest bardzo zbliżony do mojego , dzięki za info

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

trzeba dobrze potem umyć włosy nawet kilka krotnie. Jeśli źle się umyje i spłucze włoski po kilku dniach robią się ciemniejsze bo pigment cały nie zeszedł...
Więc mam nadzieje że dobrze wyszorowałaś główkę :)

zweryfikowana
Posty: 406
Ostrzeżenia: 1/5

super też cche!!!!!!!!!!!!!! i taki tani ale rowno sie zmyły czy masz pasemka roznego koloru i tonu?

Mam jeden kolor. Nie mam jakis przebarwień czy łat- super jednolity kolorek.
Na prawdę polecam jestem pod wrażeniem że coś co tak mocno zmywa nie niszczy włosow. Dodam że nie wypadały mi włosy przy myciu

Zdjęcia-1 Kolor wyjściowy
2 po dekoloryzacji
3 użyte produkty
4 włosy po zafarbowaniu lorealem blond
Dekoloryzator nakładał mi mąż a sam produkt polecił znajomy fryzjer :-)dekolryzowałam z naprawdę ciemnego brązu(niemal czarnego)Ten dekoloryzator Rene Blanche rzeczywiście -ku mojemu zdziwieniu-nie ruszył nawet moich naturalnych odrostów(zostały dosłownie w takim samym stanie jak wcześniej-nic ich nie rozjaśnił ani nic podobnego-jak zapewnia producent)Jest bardzo wydajny bo ma dwie buteleczki po 100ml każda,które się ze sobą miesza(po tyle samo z każdej.Poza tym cena jest również niewygórowana,bo około 36zł i co WAŻNE można go nakładać już po zmyciu poprzedniej warstwy dekoloryzatora-myjesz główkę i znów można powtórzyć zabieg od nowa-w zależności od tego jak jasne chcesz mieć włoski.Włoski po dekolorze były tak miękkie,że ŻADNA odżywka nie dała takiego efektu-podczas jego używanie włosy wcale się nie plączą-jak to bywa podczas zwykłego farbowania.Zaraz po dekoloryzacji nakładałam farbę następniego dnia i kolor wyszedł taki jak chciałam (używałam farby loreala-blond a włoski wyszły taki jasny brązik/ciemny blond)ale jak wiadomo farby mają to do siebie ,że trzeba umiejętnie dobierać odcień-jak kiedyś chciałam brąz to wyszły mi niemalże czarne i musiałam je dekoloryzować właśnie..Trzeba tylko dokupic plastikowy czepek(bo nie ma go w opakowaniu) a w instrukcji pisze,żeby nałożyć taki czepek-po nałożeniu specyfiku na włoski.Polecam go-bo pamiętam jak kiedyś do dekolryzaji włosów czarnych użyłam dekolryzatora Loreal Eclair Clair-i jest o wiele gorszy od Rene blanche a przy tym droższy.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-20 11:15 przez mirrona.

Kurczę tez się zastanawiam nad dekoloryzacją ale mam cienkie i słabe włosy i tak się boję, że mi sie zniszczą doszczętnie;( A chciała bym mieć 2 tony jasniejsze(mam ciemny brąz).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 12:33 przez juuhuu.

Cytat
juuhuu
Kurczę tez się zastanawiam nad dekoloryzacją ale mam cienkie i słabe włosy i tak się boję, że mi sie zniszczą doszczętnie;( A chciała bym mieć 2 tony jasniejsze(mam ciemny brąz).

nie zniszczą ci sie. dekoloryzator nie rusza włosa- usuwa tylko sztuczny pigment.
Cytat
mirrona
Zdjęcia-1 Kolor wyjściowy
2 po dekoloryzacji
4 użyte produkty
5 włosy po zafarbowaniu lorealem blond
Dekoloryzator nakładał mi mąż a sam produkt polecił znajomy fryzjer :-)dekolryzowałam z naprawdę ciemnego brązu(niemal czarnego)Ten dekoloryzator Rene Blanche rzeczywiście -ku mojemu zdziwieniu-nie ruszył nawet moich naturalnych odrostów(zostały dosłownie w takim samym stanie jak wcześniej-nic ich nie rozjaśnił ani nic podobnego-jak zapewnia producent)Jest bardzo wydajny bo ma dwie buteleczki po 100ml każda,które się ze sobą miesza(po tyle samo z każdej.Poza tym cena jest również niewygórowana,bo około 36zł i co WAŻNE można go nakładać już po zmyciu poprzedniej warstwy dekoloryzatora-myjesz główkę i znów można powtórzyć zabieg od nowa-w zależności od tego jak jasne chcesz mieć włoski.Włoski po dekolorze były tak miękkie,że ŻADNA odżywka nie dała takiego efektu-podczas jego używanie włosy wcale się nie plączą-jak to bywa podczas zwykłego farbowania.Zaraz po dekoloryzacji nakładałam farbę następniego dnia i kolor wyszedł taki jak chciałam (używałam farby loreala-blond a włoski wyszły taki jasny brązik/ciemny blond)ale jak wiadomo farby mają to do siebie ,że trzeba umiejętnie dobierać odcień-jak kiedyś chciałam brąz to wyszły mi niemalże czarne i musiałam je dekoloryzować właśnie..Trzeba tylko dokupic plastikowy czepek(bo nie ma go w opakowaniu) a w instrukcji pisze,żeby nałożyć taki czepek-po nałożeniu specyfiku na włoski.Polecam go-bo pamiętam jak kiedyś do dekolryzaji włosów czarnych użyłam dekolryzatora Loreal Eclair Clair-i jest o wiele gorszy od Rene blanche a przy tym droższy.


A Tobie dziękuję : *: ))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 12:59 przez olugusia.

a powiedzcie mi proszę czy na długie (połowa pleców) geste włosy starczy jedno opakowanie ?:>
:>?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-20 09:53 przez p4tka.

Spokojnie wystarczy-ja mam właśnie włosy długie do połowy pleców i jedno opakowanie miałam na 2 razy :-) produkt bardzo dobrze się rozprowadza na włosach-więc powinno spokojnie wystarczyć :-) Powodzenia!

dzięki za odpowiedź :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.485

Też miałam ten dekoloryzator.. Rewelacja z czarnych zeszłam do swojego koloru.. Włosy ani trochę nie zniszczone..

Dziewczyny a czym najlepiej zmywać? Tzn jakim szamponem podobno ciemnieje i albo mam paranoje albo trochę mi ściemniało?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana fryzury ;)