Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

44 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lasie piszczie jak sprawdzic czy chłopak zdradza? mam takie wrażenie bo sie zrobił bardzo obojetny na mnie pozatym powtarza i ciagle jak bardzo mnie kocha ale niechce mi sie wierzyc wyklepana mowa,nigdzie ze mna nie chce chodic zwala ze niema kiedy w domu tylko komputer i nic wiecej nie robi :(jak cos do niego mowie albo zwracam mu uwage to sie złośći i odwraca kota ogonem

przecież to nie musi byc odrazu zdrada!!!!!!

no wlasnie...
nie wiem,porozmawiaj z nim szczerze,to nie zwasze pomaga zwiazku alepomaga miec jasna sytuacje.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

komputer+internet hmm ja bym się bała że cos kombinuje. zreszta mam taki sam problem...

Może troszkę więcej zaufania i wyrozumiałości...?:)

hmmm a może wystarczy szczerze porozmawiać?

[Właśnie że z nim nie da sie rozmawiać

Ech dziewczyny, mężczyzna to nie kobieta, rozmowa nie jest lekiem na wszystko. Wątpię, żeby był taki chętny na zwierzanie;) Trzeba go troszkę poobserwować i popatrzeć na to z boku. Spróbuj go zrozumieć, wejść w jego skórę. Komputer? Może ma nową grę;p Faceci tak mają;) Nie wyolbrzymiaj tylko pewnych rzeczy i nie naciskaj na niego bo sie spłoszy i na dodatek uzna, że nie ma w Tobie wsparcia i mu nie ufasz. Na co Ci to?;)

No ale to co? Siedzicie i patrzycie na siebie? Chyba jesteście na tyle dorośli, że potraficie ze sobą jakoś się porozumiewać. Przyciśnij go i wymuś rozmowę! Na pewno powie Ci coś, cokolwiek. A jeśli nie to zastanów się czy warto czekać aż wszystko będzie po staremu.

i tak się wszystkiego wyprze nawet jeśli ma coś na sumieniu. ja bym go delikatnie podpatrywała na Twoim miejscu. i co najważniejsze nie wmawiała mu 'zdradzasz mnie? no przyznaj się' bo wtedy facet sobie myśli 'i tak ona myśli, że ją zdradzam więc co mi szkodzi'.
myślę, ze snofka może mieć rację.
na Twoim miejscu byłabym kochana i cudowna jak nigdy żeby nie miał serca nawet pomyśleć o innej :)

porozmawiaj z nim. a jak niewidzi to sprawdz jego tel i konta na necie nk facebook itd. ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Ja również jestem myśli żeby pogadać choć wiem że facetowi jest trudno się zwierzyć z tego co czuje,bo są mniej wylewni niz my,to samo jest jeśli chodzi o problem:)Także powinnas się zapytać wprost::A może Ty go wyrwij z domu:)Wymysl coś.A skoro tak bardzo Cię to męczy czy zdradza to proponuje napisać z innego nr na jego i przedstawić się jako inne kobieta,to zawsze dziala i można wykryć zdradę:)Metoda przetestowana:0Mój się nie złapał na to:)Zaczął mnie wyzywać jak pisałam ale nie wiedziała że to ja robię go w balona:D
A chlopak mojej koleżanki się złapał i zaczął flirtować:/
Ale i tak podejrzewam że Cię nie zdradza:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Okulary