Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

operacja plastyczna - korekta nosa

24 maj 2010 - 16:45:35

Jeszcze nie miałam... od paru lat zbieram informacje i pieniążki.
Na lekarza już się zdecydowałam.
Sporo informacji jest na forum 'Beauty w Polsce'.

operacja plastyczna - korekta nosa

27 maj 2010 - 13:34:00

witam też kiedyś o tym myślałam,choć mój nos nie jest duży ale mam małego ''garbuska'''na środku i to nie trapi bo podobają Mi się""zadarte''noski.U Mnie to takie trochę ubzdurane,,weszłam kiedyś na you tube oblokać co i jak,straszne to nie jest ale żeby super przyjemne widoki to były to też nie powiem,Jeśli chcecie się przekonać to zobaczcie,ocenicie.A Moim zdaniem jeśli ktoś żle się czuje ze swoim nochalem to napewno da się przeżyć ból minie,nie każdemu matka natura dała to co chciał.Pozdrawiam

operacja plastyczna - korekta nosa

27 maj 2010 - 13:36:52

ja jedynie moge Ci polecic klinke swietna ktora tym sie zajmuje. pracuje tam znajoma Pani. :) jak bedziesz chciala sie dowiedziec to daj znac na prive.

operacja plastyczna - korekta nosa

06 cze 2010 - 23:02:21

Właśnie jestem 4 dzień po operacji przegrody nosowej i plastyce nosa. Nic nie bolało ani nie boli. Operacja w pełnej narkozie, a później po 24 godzinach wychodzi się z Kliniki. Siniaki są ale o żadnym bólu nie mam mowy. Jedyne co denerwuje to poczucie zakatarzonego nosa, jak podczas choroby. A siniaki, no może nie jest pięknie ale warto było :) Za 3 dni zdejmą gips z nosa, a siniaki za tydzień, dwa same zejdą. A w pracy czy na ulicy niech się inni przejmują...

operacja plastyczna - korekta nosa

29 paź 2010 - 09:55:45

Ale z tego co rozumiem to efekt końcowy jest zadowalający. A powiedz mi gdzie robiłaś? Warto wiedzieć gdzie są dobre kliniki. Zresztą jakby ktoś był jeszcze z jakiejś konkretnej kliniki zadowolony, to jak najbardziej proszę o namiary.

operacja plastyczna - korekta nosa

29 paź 2010 - 10:10:01

witam Cie:) ja miałam w sierpniu tego roku korekte nosa i mam teraz sliczny prosty nosek, bo tez miałam garbaty i długi. Ta operacja bardzo zmieniła moje podejście do swiata i pewność siebie, kiedys do nikogo nie stawałam profilem a teraz uwielbiam pokazywac swoj profil:) Operacja sama w sobie nie boli, ale ja pare dni po operacji mówiłam ze nigdy wiecej nie zrobiłabym tego, ale teraz bez dwoch zdan zrobilabym to drugi raz. Najbardziej przed operacja bałam sie komplikacji, ale operowal mnie bardzo bardzo dobry chirurg który zna sie na rzeczy i narazie (odpukać) nie mam żadnych komplikacji. Minęły trzy miesiące a ja nieustannie jestem zakochana w moim nosku:):) jak bedziesz chciała jeszcze cos wiedziec to pisz na priv:)
aha, jezeli chodzi o ból, to operacja nosa nie boli wcale. Po operacji moze bolec troche głowa i przednie zęby(od intubacji) ale ogólnie to te moje 8 dni które spędziłam w pensjonacie były mega nudne hehe i cały czas spałam:)

operacja plastyczna - korekta nosa

29 paź 2010 - 14:04:49

Cytat
mrauuu
Ale z tego co rozumiem to efekt końcowy jest zadowalający. A powiedz mi gdzie robiłaś? Warto wiedzieć gdzie są dobre kliniki. Zresztą jakby ktoś był jeszcze z jakiejś konkretnej kliniki zadowolony, to jak najbardziej proszę o namiary.

Nos się bardzo rzuca w oczy, więc efekty takich operacji (udanych oczywiście) są zawsze zadowalające;). W Warszawie są dobre kliniki, moja koleżanka która ma centymetrowego garba na nosie robiła rozeznanie. W IQ Medica mają dobrych lekarzy, możecie sobie poczytać o zabiegu i chirurgach na stronie: http://www.iqmedica.pl/korekcja_nosa,p26.html

operacja plastyczna - korekta nosa

29 paź 2010 - 14:14:12

efekt rewelacja, bol niesamowity! nie mozesz oddychac przez nos, smiac sie, w nos masz powtykane waciki, najgorsze uczucie jest wtedy kiedy chce sie kichac! a nie mozna poniewaz kichniecie mogloby otworzyc rane na nowo i zniszczyc cala operacje. Twarz jest cala obolala, sina, spuchnieta, nie mozesz jesc poniewaz nawet to Ci sprawia bol. No ale niestety dla urody trzeba pocierpiec troche

operacja plastyczna - korekta nosa

29 paź 2010 - 14:16:38

a może któraś polecić jakaś klinikę na śląsku zajmującą się takimi zabiegami?
i jakie są +/- koszty takiej korekty nosa?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 14:20 przez edyta8501.

operacja plastyczna - korekta nosa

29 paź 2010 - 14:22:03

U mnie w rodzinie jedna osoba przeszła taką operację. Efekt- jak dla mnie niezbyt ok, nos był lepszy przed operacją ale to moje zdanie. Nie podpuchnięte oczy a siniaki pod oczami przez kilka dni. Ponadto jedna dziurka od nosa większa, druga mniejsza= 2 operacja która kosztowała nie mniej od pierwszej :)

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

operacja plastyczna - korekta nosa

29 paź 2010 - 14:26:06

ze mnie też się śmieli, że mam skocznię. straszne czasy...
ale potem olałam to, zaakceptowałam go. Na operację mnie nigdy nie będzie stać i co zrobić...
poza tym operowany nos wygląda sztucznie i od razu widać, że było coś majstrowane przy nim..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 14:27 przez bigos2806.

operacja plastyczna - korekta nosa

02 lis 2010 - 17:01:02

Nie zgadzam się, na stronie tej kliniki o której pisałam można zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Efekt operacji nosa jest naturalny. Niektórzy mają naprawdę nieatrakcyjne wykrzywienia, garby i zniekształcenia pourazowe. Dobry chirurg potrafi się tym zająć fachowo. A jeśli chodzi o koszt to wynosi u nich 4400.

operacja plastyczna - korekta nosa

02 lis 2010 - 17:16:57

a ja mam operacje nosa juz za tydzien:)
nie moge sie doczekac a z drugiej strony strasznie sie boje tego, ale to moj wybor.
wiem ze bedzie ciezko, bol i since ale na to trzeba sie przygotowac nie tylko fizycznie (zazywac 4tabl. 2x dziennie, zakaz jedzenia niektorych rzeczy na 2 tyg przed operacja itp.) to i psychicznie ze bedzie sie czlowiek meczyl 2 tyg z gipsem i ze szwami. a potem do 6 miesiecy bedzie sie odczuwalo skutki tej operacji

ale jak mowie to kazdego indywidualna sprawa i nikt nikogo nie moze potepiac ani krytykowac za cos co robi
zujemy w wolnym kraju

aaaa zapomnialam dodac ze koszt to 8 tys zl
2 zaliczki a potem 6 na dzien przed operacja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-02 17:18 przez cukiereczek85.

operacja plastyczna - korekta nosa

02 lis 2010 - 17:21:47

W klinice wrocławskiej pełna korekta nosa to 8 tys,u dr Szczyta 10 000zł ( Warszawa) :(

zweryfikowana
Posty: 774
Ostrzeżenia: 1/5

operacja plastyczna - korekta nosa

02 lis 2010 - 17:27:10

ja planuje taką operacje... ale chce wyjechac do czech jest tam bardzo dobry lekarz... konsultacje odbywają sie po polsku... a czeskie ceny operacji plastycznych są naprawde niskie! tylko koszt podróży ale i tak wyjdzie sie na tym o wiele lepiej finansowo niz w polsce... w samej klinice po zabiegu jesli nie ma komplikacji zostaje sie 1-2 dni... 2 tygodnie potem lezenie w domu.. bo nie wygląda sie dobrze... ale w 2 miesiące jesli nie ma komplikacji ma sie nowy sliczny nosek...:)
dokładnie ten lekarz nazywa sie Dr. Libor Polák i nosek mozna zoperowac juz od 3-4 tys zł. a wstępnie skonsultowac mozna sie meilowo... wysłac zdjecie nosa i dowiedziec sie ile mniej wiecej by kosztowały zmiany ktore chcemy wprowadzic...
dokładnie ten lekarz nazywa sie Dr. Libor Polák i nosek mozna zoperowac juz od 3-4 tys zł. a wstępnie skonsultowac mozna sie meilowo... wysłac zdjecie nosa i dowiedziec sie ile mniej wiecej by kosztowały zmiany ktore chcemy wprowadzic...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-02 17:37 przez FMM_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor włosów- proszę o radę!