Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

operacja plastyczna - korekta nosa

02 lis 2010 - 17:38:45

Cytat
FMM_
ja planuje taką operacje... ale chce wyjechac do czech jest tam bardzo dobry lekarz... konsultacje odbywają sie po polsku... a czeskie ceny operacji plastycznych są naprawde niskie! tylko koszt podróży ale i tak wyjdzie sie na tym o wiele lepiej finansowo niz w polsce... w samej klinice po zabiegu jesli nie ma komplikacji zostaje sie 1-2 dni... 2 tygodnie potem lezenie w domu.. bo nie wygląda sie dobrze... ale w 2 miesiące jesli nie ma komplikacji ma sie nowy sliczny nosek...:)
dokładnie ten lekarz nazywa sie Dr. Libor Polák i nosek mozna zoperowac juz od 3-4 tys zł. a wstępnie skonsultowac mozna sie meilowo... wysłac zdjecie nosa i dowiedziec sie ile mniej wiecej by kosztowały zmiany ktore chcemy wprowadzic...
dokładnie ten lekarz nazywa sie Dr. Libor Polák i nosek mozna zoperowac juz od 3-4 tys zł. a wstępnie skonsultowac mozna sie meilowo... wysłac zdjecie nosa i dowiedziec sie ile mniej wiecej by kosztowały zmiany ktore chcemy wprowadzic...

to koniecznie daj znać jak będziesz coś więcej wiedzieć
a może znasz kogoś kto już tam robił operację?

operacja plastyczna - korekta nosa

02 lis 2010 - 18:12:49

Cytat
FMM_
ja planuje taką operacje... ale chce wyjechac do czech jest tam bardzo dobry lekarz... konsultacje odbywają sie po polsku... a czeskie ceny operacji plastycznych są naprawde niskie! tylko koszt podróży ale i tak wyjdzie sie na tym o wiele lepiej finansowo niz w polsce... w samej klinice po zabiegu jesli nie ma komplikacji zostaje sie 1-2 dni... 2 tygodnie potem lezenie w domu.. bo nie wygląda sie dobrze... ale w 2 miesiące jesli nie ma komplikacji ma sie nowy sliczny nosek...:)
dokładnie ten lekarz nazywa sie Dr. Libor Polák i nosek mozna zoperowac juz od 3-4 tys zł. a wstępnie skonsultowac mozna sie meilowo... wysłac zdjecie nosa i dowiedziec sie ile mniej wiecej by kosztowały zmiany ktore chcemy wprowadzic...
dokładnie ten lekarz nazywa sie Dr. Libor Polák i nosek mozna zoperowac juz od 3-4 tys zł. a wstępnie skonsultowac mozna sie meilowo... wysłac zdjecie nosa i dowiedziec sie ile mniej wiecej by kosztowały zmiany ktore chcemy wprowadzic...

Nie chce Cie martwić ale słyszałam już dużo o tych tanich operacjach za granicą rok temu było o tym głośno w tv, że częściej operacje były nieudane i klienci niezadowoleni...Wiec jeśli chcesz już zrobić operacje to dołożyć więcej pieniędzy i żeby ci lepiej zrobili niż pozniej ząłować i wyglądać jeszcze gorzej...ja bym się na to nigdy nie zgodziła nawet jak bym miała nos jak pinokio...:/

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

operacja plastyczna - korekta nosa

22 lis 2010 - 17:20:02

też jestem ciekawa opinii osób, które są po operacji. Szczególnie interesuje mnie, gdzie robiłyście ten zabieg. Ja się przymierzam do tego, żeby sobie uszy zrobić, ale ciut się boję. I zastanawiam się, gdzie się wybrać na operację. Już gdzieś czytałam o wspominanej wyżej IQ Medica, ale chętnie poznałabym opinie osób, które już są po jakimkolwiek zabiegu w tej klinice. Jeśli miałyście przyjemność oddać się w ręce dobrego lekarza piszcie o swoich doświadczeniach.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

operacja plastyczna - korekta nosa

13 maj 2011 - 11:15:48

Ja się zaczęłam zastanawiać nad poprawą nosa, ale mój nie wymaga aż tak powaznej ingerencji (w sensie piłowania chrząstki) ale tylko delikatne przycięcie skrzydełek. Mnie polecono dr Osucha, podobno bardzo miły i rzeczowy facet. Wydaje mi się, że się zdecyduję na niego.

operacja plastyczna - korekta nosa

24 maj 2011 - 09:54:14

Ja po operacji jeszcze nie jestem ale bez wątpienia powinnam ją mieć... Z tym, że jak na razie na pewno sie na to nie zdecyduję bo muszę rozważyć wszystkie za i przeciw no i znaleźć dobrego chirurga... Do Wawy mi za daleko ale tam pewnie najwięcej jest tego typu specjalistów. Znalazłam jeszcze we Wro doktora Kratochwila. Tam mam zdecydowanie bliżej. No ale i tak będę musiała poczekac jeszcze z decyzją.

operacja plastyczna - korekta nosa

24 maj 2011 - 10:00:42

Ja mam maly nos ale jest szeroki na dole tak jakby troche murzynski i nie lubie go:P Tez bym chciala go zoperowac ale kasa...

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

operacja plastyczna - korekta nosa

24 maj 2011 - 19:52:51

ja tez mam okropny nos jak kartofel

operacja plastyczna - korekta nosa

24 maj 2011 - 19:58:23

A tam, ja mam dłuuugi nos i dość grubiasty, ale już nauczyłam się z nim żyć, nawet żartuje sobie w towarzystwie, że w dzieciństwie musiałam na prawdę dużo kłamać ;p .. A co operacji: zmniejszyłabym nos, uowalniła twarz, zredukowała tłuszcz od pasa w dół, laserowo usunęła owłosienie z całego ciała oprócz głowy ;p Ale to takie gadanie bo czuję się dobrze ze sobą :D!

operacja plastyczna - korekta nosa

24 maj 2011 - 20:01:54

moja kuzynka robiła sobie piersi i dziewczyny ktore akurat robily nosy malo narzekały na ból.

operacja plastyczna - korekta nosa

20 cze 2011 - 10:09:09

Ale dziewczyny, w sumie jeśli ze zdrowotnego punktu widzenia z Waszym nosem jest wszystko w porządku, możecie normalnie oddychać itp. to nie ma sensu robic operacji tylko dlatego, że źle wygląda. Oczywiście - jest to indywidualna decyzja ale czasem może są ważniejsze wydatki.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

operacja plastyczna - korekta nosa

19 paź 2011 - 12:13:34

Czy może ktoś zna dobrego chirurga plastycznego we Wrocławiu, który wykona dobrze taki zabieg? Moja siostra chce sobie zrobić taki zabieg i właśnie szukamy dobrego profesjonalisty. Na razie słyszałam najlepsze opinie jedynie o dr Kratochwilu. Czy może ktoś z Was o nim słyszałam, lub miał u niego zabieg i może powiedzieć coś więcej na jego temat?

operacja plastyczna - korekta nosa

22 paź 2011 - 18:47:47

zawsze warto zrobić korektę, uzbierać pieniądze, bo krzywy nos - nie oszukujmy się cholernie szpeci. Jeśli dziewczyna jest ładna i ma lekko garbaty nos (powtarzam-lekko) to i tak będzie ładna, ale jeśli nos jest bardzo garbaty to ją oszpeci.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

operacja plastyczna - korekta nosa

05 lis 2012 - 13:50:37

no na pewno nie dodaje nam uroku. Poza tym jeśli mamy krzywy, czy duży nos to nie mamy raczej wiele opcji co do tego jak go ukryć. Jak się ma odstające uszy można przykryć włosami, a z nosem niewiele się zrobi. Ale tak sobie myślę, że jak się już decydujemy na to, żeby udać się na taki zabieg to na pewno warto się dobrze zastanowić nad wborem lekarza, a dla mnie takim dobrym specjalistą jest dr Osuch.

operacja plastyczna - korekta nosa

15 lis 2022 - 13:31:29

Ja mam straszny kompleks na punkcie mojego nosa, duży i garbaty, czuję się jak czarownica z nim. :( Już od dwóch lat zastanawiam się nad plastyką nosa. Wiem, że zabieg ogólnie rzecz biorąc jest bezpieczny, ale... Tu: http://glamourlook.pl/czy-plastyka-nosa-jest-bezpieczna/ wyczytałam, że przeciwskazaniem do plastyki nosa jest cukrzyca. Trochę mnie to martwi, bo jestem chora na cukrzycę. :( Bardzo mi na tym zależy....

niezweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 9/5

operacja plastyczna - korekta nosa

14 gru 2023 - 12:30:53

Za 2 miesiące czeka mnie operacja plastyczna nosa. PEŁNA KOREKTA. Przyznam ze jestem zdeterminowana i gotowa to zrobić, jednak mam pewne obawy. Czy są wśród was dziewczyny które przez taką operacje przeszły i np żałujecie? Nie jesteście zadowolone z efektu? Jaki był stan zdrowia po operacji? Jak długo dochodziłyście do siebie?
Wiem że każdy znosi to inaczej, ale czy towarzyszył wam bardzo dokuczliwy ból? Napiszcie proszę, jeśli przez to przeszłyście, potrzebuje wsparcia. Chętnie sie do kogoś odezwę w prywatnej wiadomości, jeśli zechcecie się ze mną podzielić ,może jakimiś wskazówkami
https://live4live.pl/operacje-plastyczne-coraz-bardziej-popularne/
Wiem, że takie zabiegi są coraz bardziej popularne ale i tak mam obawy czy wszystko będzie w moim przypadku ok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to jest całować się z aparatem na zębach?