Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

Płomienny rudy

09 maj 2010 - 23:11:50

No cóż, obawiam się jedynie tego, że wyłysieję, bo mam cienkie i łamliwe włosy. Z drugiej strony takie łatwiej ulegają tym wszystkim zabiegom ;)

Płomienny rudy

09 maj 2010 - 23:15:40

tylko weź jeszcze jedno pod uwagę. te kolory na zdjeciach są podrasowane przez programy graficzne, i do tego sa na dokładnie ułozonych włosach zaraz po farbowaniu. Pamiętaj ze po pewnym czasie włosy mimo wszystko tracą blask. Nie strasze Cię ale skoro już się decydujesz to musisz wziąć to pod uwagę :) ale myślę, ze fryzjer ci doradzi :)

Płomienny rudy

09 maj 2010 - 23:26:43

Cytat
JadowitaBiedronka
tylko weź jeszcze jedno pod uwagę. te kolory na zdjeciach są podrasowane przez programy graficzne, i do tego sa na dokładnie ułozonych włosach zaraz po farbowaniu. Pamiętaj ze po pewnym czasie włosy mimo wszystko tracą blask. Nie strasze Cię ale skoro już się decydujesz to musisz wziąć to pod uwagę :) ale myślę, ze fryzjer ci doradzi :)

Na tych zdjęciach jak najbardziej, ale dopierałam je tak, aby jak najbardziej pasowały do tych, które widziałam na mieście. Więc wiem, że są jakieś sposoby, żeby i do takiego koloru dojść :) Z tym blaskiem masz zupełną rację, znam z autopsji.

Płomienny rudy

09 maj 2010 - 23:29:24

mialam taki odcien jak na 2 foto, trudno go utrzymac w idealnym stanie....jeszcze mi wlosy szybko rosna.

Płomienny rudy

09 maj 2010 - 23:29:40

śliczny odcień ;) i będzie Ci w nim ładnie ;)

Płomienny rudy

09 maj 2010 - 23:30:28

Uważam , że będzie Ci pasował ten kolorek idealnie :-)

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:20:59

czesc,jezeli chodzi o taki plomienny rudy to polecam fryzjerska farbe Fanola nr8.44 to kolor o nazwie jasny blond intensywnie miedziany,niech jednak nie zmyli cie ta nazwa,bo ja farbuje ta farba i naprawde kolor jest bardzo plomienny.Wlosy sa po niej blyszczace i kolor dlugo sie utrzymuje,musisz jednak uzywac szamponow do wlosow rudych,kolor jest podobny do tego na zdjeciu pierwszym,naprawde rzuca sie zdaleka w oczy,jest piekny,farbe mozna kupic w sklepach fryzjerskich.ja szukalam bardzo dlugo takiej farby az wkoncu moja kolezanka fryzjerka mi ja polecila ,sprobowalam i teraz tylko ta farbuje,przedtem uzywalam tez henny w tubce o nazwie ognisty oranz,wiec jak po po jakims czasie farba zejdzie nakladam ta henne,moze byc tez papka zielona o tej samej nazwie,z tym ze kolor jest bardziej rdzawy a po henne w tubce firmy wenita jest bardzo ladny plomienny rudy,henna nie zawiera utleniaczy ani amoniakow wiec spokojnie mozna ja stosowac zeby podtrzymac kolor nie niszczac wlosow,i nie wiem skad ludzie wzieli to ze nie mozna malowac wlosow farba a pozniej henna bo wychodza zielone,ja tak robie caly czas i mam ladny kolor,henne mozna kupic w zielarskim sklepie albo w drogeriach i jest konsystencji farby,dobrze sie ja naklada,

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:23:49

Polecam rudy, zmiany są dobre :D

A tak serio, to będzie Ci bardzo pasować :)

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:27:01

od jakiś 2 lat farbuje włosy i od 2 lat próbuje uzyskać taki rudy jak na pierwszym zdjęciu. Jeszcze ani razu mi się to nie udało.Zawsze wychodzą ciemniejsze. Moje naturalne włosy to brąz, nie rozjaśniałam ich przed farbowaniem.

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:43:12

ja wczesniej mialam cale zycie blond wiec dlatego nie mialam problemu z tym zeby uzyskac plomienny rudy a jesli ma sie ciemne wlosy to najpierw napewno trzeba bedzie je rozjasnic,lepiej isc do fryzjera,ale naprawde polecam farbe Fanola 8.44
aktualnego zdjecia nie mam z tym kolorem ale jest prawie taki sam na zdjeciu co mam na ikonce swojej
no napewno bardziej intensywny,plomienny,lekko wpada w papryke,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-01 09:48 przez mahdalena.

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:47:11

pasuje ci rudy :)

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:49:32

Kolorek super, ale jedynie przez pierwsze 6/7 myć. Potem wygląda jak spłowiała marchew. Niestety przy tym kolorze częste farbowanie jest nieodzowne. No i pierwsze musiałabyś rozjaśnić co strasznie zniszczy ci włosy. Ja bym jednak odradzała i wymyśliła coś innego:)

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:49:35

bedzie CI pasował :)

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:52:04

Kocham rude włoski :)
Ja farbuje farbką z garniera czerwona miedź. Nie jest aż tak intensywny,ale i tak mocno rzuca się w oczy i jest super wg mnie :) Polecam

Płomienny rudy

01 wrz 2010 - 09:54:39

mysle,ze na pewno bedziesz wygladac ładnie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana fryzury ?