Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 19:43:55

napisałam że robiłam na "bardzo jasnym blondzie"
nie, nie miałam specjalnie rozjaśnianych, 12 lat byłam blondynką. Na tak jasne włosy jak moje wcześniej powinno się dawać dwa opakowania, no i tak zrobiła moja fryz. a by dobrze przyjęło wręcz się ulewało z nich , całkiem możliwe że zdjęcie nie oddaje rzeczywistości- a w zasadzie jestem pewna że nie.

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 19:46:57

fajnie ci wyszedł, mi w ogóle nie chwycił ;<

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 19:50:08

ja farbowalam nia na swoim naturalnym brazie i wyszly mi ciut ciemniejsze od twoich, potem przy kolejnych koloryzacjach juz niestety nie wychodzil taki sam :( i zaczelam farbowac czerwieniami

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 19:52:42

też farbowałam włosy tą farbą, ale na każdych włosach wychodzi inny odcień :)

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 19:54:30

swietnie u Ciebie ten kolor wychodzi, ja uzywam ton ciemniejszesz, jesienny lisc. ten wydeawal mi sie zbyt pomaranczowy, ale na Twoich wlosach wyglada super!

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 20:44:17

w pierwszej swojej wypowiedzi nie napisałaś a wszystkiego nie czytałam, więc możliwe, że tego nie widziałam ;)
Kolor ogólnie ładny tylko niestety za każdym farbowaniem wychodzi ciut ciemniejszy ;/

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 20:46:57

Zawsze wychodzi inny niż na foto ;)

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 21:12:50

Ja farbowałam iskrą na taki dość jasny brąz i wyszedł taki miedziano-brązowy kolorek. Aby wyszedł żywy marchewkowy trzeba ściągnąć najpierw kolor :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-29 14:40 przez Bummi.

płomienna iskra farba do włosów

08 lis 2011 - 21:15:16

super ci kolorek wyszedł

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

płomienna iskra farba do włosów

22 kwi 2012 - 13:12:00

myślicie ze z takiego koloru wyjdzie mi rudy, ale nie marchewkowy kolor, jeżeli zafarbuje ta farba ?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-22 13:12 przez ysmf.

płomienna iskra farba do włosów

23 kwi 2012 - 23:03:11

Bardzo długo szukalam czegoś odpowiedniego aby z brunetki zafarbować się na rudo. Po wielu próbach w domowych warunkach chyba wszystkim co była na rynku w końcu udało się uzyskać zadowalający efekt. Trzeba najpierw rozjaśnić włosy, nalepiej nie całe(ponieważ jestem obcięta na "boba" z tułu mam część swoich ciemnych włosów) np. rozjaśniaczem z Joanny (nieważne jeki wyjdzie blond). Od razu nakladam farbę nr 220 - płomienna iskra. Należy pamiętać, że czas koloryzacji tą farbą trwał nie dłużej ok. 15-20 minut wtedy kolor jest przepiękny i bardzo intensywny. Nie ma takiej osoby,żeby nie zwróciła uwagi ;)

Niestety kolor rudy szybko się zmywa, dlatego cały czas mam coraz to inny odcień rudości na głowie. Jak tylko mam odrosty: rozjaśniacz i farba....

płomienna iskra farba do włosów

23 kwi 2012 - 23:05:57

sama używam tej farby :) jestem zadowolona z niej bardzo, nie dość, że ładnie mi kolor wyszedł za 1 razem (na moim ciemnym blondzie), do tego nie za szybko się ściera i jest w przystępnej cenie :)

płomienna iskra farba do włosów

23 kwi 2012 - 23:09:20

Cytat
-Karolina-
farba jest tania kosztuje okolo 6zl. ja ogolnie mam ciut zniszczone bo je troche rozjasniałam bo mialam swoje ciemne i by kolor nie wyszedl
a mogę wiedzieć czym je dokładnie rozjaśniałaś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana