Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

21 minut temu

sprawdzony stomatolog

25 minut temu

sklep detailingowy

49 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 15:54:25

super kolor wychodzi z tej farby! ;)

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 15:56:19

fajnie :D ja robiłąm tym kolorem na blondzie jasnm to miałam pomarańczowe całe :D:D:D:D:D:D

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 15:59:55

ślicznie wyglądasz. :)

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:00:07

to moje włosy od razu po farbowaniu właśnie tą farbą <oba zdjęcia po innym farbowaniu joanną, trochę zielonkawe na1zdj, bo to plandeka się odbija.kolor jednolity.jak na końcówkach :)>:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 16:02 przez zuzimierz.

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:05:03

niestety szybko schodzi.. farbowałam tydzien temu i już mi wyblakł..

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:12:17

Cytat
car0la
niestety szybko schodzi.. farbowałam tydzien temu i już mi wyblakł..
a to akurat racja :x strasznie mnie to wkurza. ale wydaje mi się, że wszystkie rude kolory tak mają albo to moje włosy ^^'

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:16:58

Kolor bardzo ladny ;) Super Ci w takim.

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 12:44:42

hej, ja wpierw zrobiłam na blondzie bardzo jasnym lorealem mango i super no ale wiadomo droga farba :) a teraz zrobiłam ISKRĄ i też jest świetnie, wiadomo wymywa się no ale rudy taki już jest-niestety! zapodaje zdjęcie jaki mi wyszło http://imageshack.us/photo/my-images/802/dsc0066ej.jpg/

Justa



płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 12:46:43

oo , nowy kolor z teh firmy

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 12:48:17

najslodsza piekny kolor i bardzo dobrze w nim wygladasz:)

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 13:01:57

Też mam ten kolor :) tylko ja miałam wcześniej blond, więc wyszedł bardziej intensywny :)

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 13:03:17

Cytat
najslodsza
hej, ja wpierw zrobiłam na blondzie bardzo jasnym lorealem mango i super no ale wiadomo droga farba :) a teraz zrobiłam ISKRĄ i też jest świetnie, wiadomo wymywa się no ale rudy taki już jest-niestety! zapodaje zdjęcie jaki mi wyszło http://imageshack.us/photo/my-images/802/dsc0066ej.jpg/

Justa

cudo!!!

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 13:12:20

Cytat
kolczykiswarovski
Włosy po tej farbie? Moje TRAGEDIA i nie chodzi o kolor a o kondycję! Farbuje włosy dobrych 10 lat i nic mi tak nie zniszczylo włosów (nawet co tygodniowa zmianę koloru) Nie polecam. Kolor ok do 2 myc.



A ja mam całkiem odwrotnie, myję włosy codziennie, a mimo to kolor utrzymuje się do 3tygodni czasem nawet dłużej. Jeśli chodzi o kondycję włosów to po farbowaniu są mniej zniszczone, gładkie, mocne i nie wypadają;) Więc ja jak najbardziej polecam ;)

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 15:48:20

paulinka-2807- czytaj ze zrozumieniem napisałam że też miałam jasny blond,ale włos włosowi nie równy więc każdemu przyjmie inaczej.
Tak czy inaczej jestem zadowolona z tej metamorfozy barrdzo!
a co do zniszczenia cóż, po 2 farbowaniach niestety widoczny jest uszczerbek na ich zdrowiu:) no ale jakoś je zregeneruje, plusem jest że nie wypadają jakoś drastycznie.
A kwestia wymywania się też nie zawsze jest u każdego tak samo- pytanie jak często myjecie włosy? ja np co 2 dzień. Nic mnie tak nie wkurza jak nieświeże włosy!

Cytat
tailorshop
ponoć farby z joanny śmierdzą :D mój fryzjer mnie przed nimi zawsze przestrzegał, ale widzę, że kolor wyszedł świetny :) oby się szybko nie spłukał.

świetnie w nim wyglądasz!


jak dla mnie ta farba wali jak każda inna :) żadna z nich pięknie pachnieć nie będzie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-06 15:57 przez najslodsza.

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 19:22:02

najslodsza- pisałam to ogólnie a nie tylko do Twojego postu a w pierwszej Twojej wypowiedzi nie ma nic o tym jaki kolor miałas przed farbowaniem ;] a swoją drogą włos włosowi nierówny to fakt ale jak na jasny blond to i tak wyszły Ci ciemne zwłaszcza grzywka i końcówki.... Miałaś rozjaśniane włosy specjalnie przed farbowaniem na rudo czy całe miałaś jednolity blond?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który kolor włosów najlepiej mi pasuje?