Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

25 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 15:54:25

super kolor wychodzi z tej farby! ;)

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 15:56:19

fajnie :D ja robiłąm tym kolorem na blondzie jasnm to miałam pomarańczowe całe :D:D:D:D:D:D

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 15:59:55

ślicznie wyglądasz. :)

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:00:07

to moje włosy od razu po farbowaniu właśnie tą farbą <oba zdjęcia po innym farbowaniu joanną, trochę zielonkawe na1zdj, bo to plandeka się odbija.kolor jednolity.jak na końcówkach :)>:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 16:02 przez zuzimierz.

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:05:03

niestety szybko schodzi.. farbowałam tydzien temu i już mi wyblakł..

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:12:17

Cytat
car0la
niestety szybko schodzi.. farbowałam tydzien temu i już mi wyblakł..
a to akurat racja :x strasznie mnie to wkurza. ale wydaje mi się, że wszystkie rude kolory tak mają albo to moje włosy ^^'

płomienna iskra farba do włosów

31 sie 2011 - 16:16:58

Kolor bardzo ladny ;) Super Ci w takim.

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 12:44:42

hej, ja wpierw zrobiłam na blondzie bardzo jasnym lorealem mango i super no ale wiadomo droga farba :) a teraz zrobiłam ISKRĄ i też jest świetnie, wiadomo wymywa się no ale rudy taki już jest-niestety! zapodaje zdjęcie jaki mi wyszło http://imageshack.us/photo/my-images/802/dsc0066ej.jpg/

Justa



płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 12:46:43

oo , nowy kolor z teh firmy

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 12:48:17

najslodsza piekny kolor i bardzo dobrze w nim wygladasz:)

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 13:01:57

Też mam ten kolor :) tylko ja miałam wcześniej blond, więc wyszedł bardziej intensywny :)

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 13:03:17

Cytat
najslodsza
hej, ja wpierw zrobiłam na blondzie bardzo jasnym lorealem mango i super no ale wiadomo droga farba :) a teraz zrobiłam ISKRĄ i też jest świetnie, wiadomo wymywa się no ale rudy taki już jest-niestety! zapodaje zdjęcie jaki mi wyszło http://imageshack.us/photo/my-images/802/dsc0066ej.jpg/

Justa

cudo!!!

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 13:12:20

Cytat
kolczykiswarovski
Włosy po tej farbie? Moje TRAGEDIA i nie chodzi o kolor a o kondycję! Farbuje włosy dobrych 10 lat i nic mi tak nie zniszczylo włosów (nawet co tygodniowa zmianę koloru) Nie polecam. Kolor ok do 2 myc.



A ja mam całkiem odwrotnie, myję włosy codziennie, a mimo to kolor utrzymuje się do 3tygodni czasem nawet dłużej. Jeśli chodzi o kondycję włosów to po farbowaniu są mniej zniszczone, gładkie, mocne i nie wypadają;) Więc ja jak najbardziej polecam ;)

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 15:48:20

paulinka-2807- czytaj ze zrozumieniem napisałam że też miałam jasny blond,ale włos włosowi nie równy więc każdemu przyjmie inaczej.
Tak czy inaczej jestem zadowolona z tej metamorfozy barrdzo!
a co do zniszczenia cóż, po 2 farbowaniach niestety widoczny jest uszczerbek na ich zdrowiu:) no ale jakoś je zregeneruje, plusem jest że nie wypadają jakoś drastycznie.
A kwestia wymywania się też nie zawsze jest u każdego tak samo- pytanie jak często myjecie włosy? ja np co 2 dzień. Nic mnie tak nie wkurza jak nieświeże włosy!

Cytat
tailorshop
ponoć farby z joanny śmierdzą :D mój fryzjer mnie przed nimi zawsze przestrzegał, ale widzę, że kolor wyszedł świetny :) oby się szybko nie spłukał.

świetnie w nim wyglądasz!


jak dla mnie ta farba wali jak każda inna :) żadna z nich pięknie pachnieć nie będzie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-06 15:57 przez najslodsza.

płomienna iskra farba do włosów

06 lis 2011 - 19:22:02

najslodsza- pisałam to ogólnie a nie tylko do Twojego postu a w pierwszej Twojej wypowiedzi nie ma nic o tym jaki kolor miałas przed farbowaniem ;] a swoją drogą włos włosowi nierówny to fakt ale jak na jasny blond to i tak wyszły Ci ciemne zwłaszcza grzywka i końcówki.... Miałaś rozjaśniane włosy specjalnie przed farbowaniem na rudo czy całe miałaś jednolity blond?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który kolor włosów najlepiej mi pasuje?