Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Pediatra Kielce

33 minut temu

Ginekolog Rzeszów

35 minut temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 17:55:23

cześć dziewczyny! :)
od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą stylu, jestem energiczna, zwariowana, słucham hh, rapu, ale nie do końca jestem pewna, czy zmieniać styl. Teraz ubieram się jak normalna nastolatka, lubie kolorowe ciuchy, rurki, t-shirty. Ale chciałabym zacząć chodzić w dresach, luźnych koszulkach. Noszę rozmiar L, ale nie mam grubych nóg, tyle że biodra szersze, mam 162cm wzrostu. Obawiam się, że jeśli zacznę chodzić w dresach to będę o wiele grubiej wyglądać, a nie chciałabym się przerzucać z jednego stylu na drugi i tak w kółko, nie lubie też jeśli inne dziewczyny tak robią, raz ubierają drasy, jako że mają ciężki charakter, ale nie koniecznie, a raz zawieszają Hello Kity <lol>.
Zamieszczam również zdjęcia przykładowych spodni.
te z Endorfiny kosztują w granicach 220zł
a te zwykłe szare, na ostatnim zdjęciu kosztują 65zł.
no i pewnie się zastanawiacie dlaczego wypisuję ile kosztują?! a no dla tego, że kusi mnie zeby kupic na poczatku zwykły tani dres, zeby się rozchodzić, a kiedy będę pewna swojego stylu kupię te wymarzone. Co wy o tym sądzicie?



luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 17:56:30

Dresu po domu bym założyła np do ćwiczeń, ale poza tym, to nie mój styl

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 17:56:58

szczerze to nienawidze dziewcyn ubranych w takie rzeczy, nie dla mnie to jest zdecyodwanie

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 17:57:46

to takie niedziewczęce. po co zmieniać się w chłopczyka? faceci nie będą cię traktować jak kobietę, tylko jak dobrą kumpelę

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 17:59:22

i o to chodzi! ;ddd mi się akurat podoba a Ny co druga panna tak ubrana ;d

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 17:59:50

Mi się to nie podoba. Ani to kobiece, dziewczęce, ani ładne. Ale to tylko moje zdanie ;)

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:01:04

Te z endorfiny są świetne.ale rzeczywiscie najpierw mozesz kupić te za 65 zł i nie musisz do nich nosic duzych bluz tylko np. jakiś śmieszny t-shirt.

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:01:40

strasznie mi się to na kimś podoba ;) ;d
ale nie wiem czy bym tak wyszła ;)

ale super;]

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:03:18

skoro Ci się podoba to śmigaj w tych portkach:) jeśli o mnie chodzi to zawsze dla mnie wyglądały jakby ktoś nabździł w te spodnie. Wydaje mi się, że mogą Cię przy twoim wzroście pogrubić i będziesz wyglądać na niższą (miałam kumpelkę podobnego wzrostu i tak się działo, gdy wdziała te spodenki:) pozdro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-16 18:05 przez diablik.

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:03:13

Ja was dziewczyny nie rozumiem. Jeżeli ktos jest ubrany w ekoskórkę i rurki to wrzeszczycie, że jest mało oryginalny. A jak ta dziewczyna chce się wyróżnić, żeby nie wygladać jak co druga nastolatka spotkana na ulicy to tez wam nie pasuje :)

----------------------------
A co do tematu - noś co chcesz. Mi akurat bardzo się podobaja dredy, takie luźne spodnie, kolorowe t-shirty, bluzy - więc jestem na TAK!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-16 18:04 przez karlaa_5.

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:05:04

Z tego co widzę (po avatarze;p), ze ladna z Ciebie dziewczyna i takie ciuchy wcale nie zrobią z Ciebie brzydkiej chłopczycy... to,ze spodnie nie są slim fit,to nie znaczy,ze nie są fajne! wg mnie taki hh styl jest super. co do spodni,to nie wiem ktore Ci doradzic. endorfina przesadza zdecydowanie z cenami! ale z drugiej strony te dresy za 6 dych są brzydkie.... więc mam dla Ciebie dwie rady: albo szukaj tanszych,ale ladniejszych albo kup te za 65zł i jakos je mozesz ładnie przerobic - zmienic szurek na kolorowy albo jakas fajna naszywkę walnąć na nogawce :) zeby byly ciekawsze ;) pozdrawiam! :)

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:06:33

Mi sie ten styl nie podoba:) bedziesz wygladala jakbys na kupczyla w gatki:P ale to tylko moje zdanie

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:08:09

fajne ale wole jeansy.powiem szczerze wole taki styl niz wytapetowane laski na mega obcasach

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:08:19

ubiór zależy od sytuacji ;)
do szkoly tez czasami sie ubieram na sportowo
tzn najacze dres lub pumpyi szersze koszulki
ale na wieczor zamieniam to wszystko na spzilki
i jakąś dluzszą tuniczkę; )

luzacki, uliczny styl

16 lut 2010 - 18:08:31

mi się podoba ;] I masz racje najpierw kup te tańsze, a potem jak będziesz dalej chciała to te wymarzone :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cellulit