Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

Opakowania

22 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Prezent na rocznicę dla chłopaka

25 lut 2021 - 13:05:43

Dziewczyny co byście kupiły chłopakowi na rocznicę? Box ze zdjęciami już dostał, ze słodyczami też, koszulki czy też bluzy mu nie kupię bo powiedzmy że ciężko trafić w jego gust. Chciałam mu kupić jakiś fajny voucher ale też odpada bo mówił że chce bardziej przedmiot jakiś czy coś...

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent na rocznicę dla chłopaka

26 lut 2021 - 07:44:28

Powiedz zeby zrobil liste rzeczy ktore sa mu najbardziej potrzebne/przydatne i powiedz ze cos z tego wybierzesz. Chyba ze on powie ci wprost ze cos konkretnego potrzebuje ;) Trudno jest również doradzić jeśli nie wiemy, ile mniej wiecej możesz przeznaczyć na prezent pieniędzy.

Jeśli chcesz coś porządnego oraz na dłużej może jakieś eleganckie spinki do koszuli? Jak tutaj https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzywne-spinki-do-mankietow.html ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-26 10:45 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent na rocznicę dla chłopaka

26 lut 2021 - 13:20:12

Ze swojej strony polecam Arte Clinic. Dobra klinka medycyny estetycznej. Kilka razy robiłam tam różnego rodzaju zabiegi na twarz i jestem zadowolona z rezultatów :)

Na miejscu powinni Ci dorazić czy jest to najlepsze rozwiązanie, czy może jednak lepsze efekty da jakiś inny zabieg.

niezweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 9/5

Prezent na rocznicę dla chłopaka

24 wrz 2021 - 12:20:32

Dziewczyny obecnie szukam jakiegoś prezentu dla faceta na urodziny i zastanawiam sie nad kupieniem mu butów. Sportowych prostych na lato Już od dłuzszego czasu jęczy, ze chciałby dostać buty ale oczywiście sobie nie kupuje i chodzi w starych porwanych.
https://ombre.pl/

Zastanawiałam sie nad zamównieniem w sklepie Ombre.

Jednak słyszałam, ze ponoć nie powinno się kupować drugiej osobie obuwia. Jakie macie zdanie na ten temat?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-28 11:15 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na komunię - quad?