Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóżcie, ślub cywilny

28 wrz 2019 - 16:19:05

Czesc!

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Nie byłam nigdy na ślubie cywilnym i nie byłam nigdy świadkiem, mam kilka pytań bo sama już nie wiem... W grudniu idę na ślub cywilny swojej przyszłej szwagierki i teraz tak... Ślub cywilny ale później wymyślili wesele na ok 200 os ja i jej brat (mój facet) mamy być świadkami.
-ile w kopercie od pary?
-czy moja kiecka musi być jasna? Myślałam o długiej granatowej
-czy robić panieński? Zaznaczam że będzie wtedy w 5 miesiącu ciąży.
-czy ja też mam mieć bukiet czy ogarnąć tylko jej?

Wiem że stawki na wesele są zależne tez od regionu jesteśmy z Rzeszowa.

Może i moje pytania wydają wam się dziwne ale nie wiem jak to ugryźć.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-28 16:24 przez CzulySzept.

Pomóżcie, ślub cywilny

29 wrz 2019 - 15:20:31

- w kopercie to myślę że normalnie, obojętnie czy to cywilny czy kościelny
-wiesz, musi- nie musi.... ogólnie tak się przyjęło i jeszcze nie spotkałam swiadkowej ubrenej na ciemno, ale oczywiście to Twój wybór.
-myślę że trzeba pogadać o tym z przyszła panną młoda, czy ma na to ochotę, wiadomo nic na siłę
-myślę że też powinnaś mieć bukiet. Jak ja miałam cywilny to zalatwialam dla mnie i dla świadkowie.

Pomóżcie, ślub cywilny

30 wrz 2019 - 15:00:18

sytuacja jest jak zawsze taka sam kazdy daje tyle ile uważa , po drugie ty jako świadkowa nie musisz mieć określonego koloru sukienki na ślubie cywilnym.

Pan młody kupuje kwiaty potem te kwiaty ma przyszła żona.
Co do organizowania wieczoru panieńskiego to też wybór panny młodej .

Pomóżcie, ślub cywilny

29 paź 2019 - 23:11:47

U mojej kuzynki świadkowa miała ciemno zieloną długą suknię i nie słyszałam żeby ktoś to komentował a wyglądała pięknie. Kwiaty powinna ogarniać raczej Panna młoda chyba że wzięłaś to na siebie z własnej woli to powinnaś dla siebie też coś małego ogarnąć fajne są np takie kwiatowe bransoletki na rękę tylko. A panieński też już taki przeżyłam z ciężarną panną młodą :) Była bardzo mile zaskoczona bo to była niespodzianka, co prawda było spokojnie ale bardzo sympatycznie :) To jest okazja żeby najbliższe kobitki Panny młodej spędziły z nią trochę czasu więc myślę że warto to dla niej zrobić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Roczek - prezent dla dziewczynki