Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wieczór panieński

31 sie 2018 - 20:10:47

Cześć dziewczyny! Może, któraś podpowie jak mam wyjść z pewnej patowej sytuacji:(. Mam zorganizować wieczór panieński dla mojej przyszłej bratowej. Jako świadkowa planowałam super impreze, bo mam żyłkę do organizowania tzw. Bib. Problem w tym, że nie znam koleżanek mojej bratowej...tzn. po kilku tygodniu szukania okazało się, że dziewczyny z jakiś powodów nie są chętne na coś takiego: każda się wykręca ale myśle, że chodzi o coś grubszego...nie znam długo mojej bratowej bo z moim bratem znają się dość krótko, a M. (Żeby nie pisać ciągle ,,bratowa,,) nie opowiadała zbyt dużo o swojej ekipie. Mama M. Przygotowała liste ale nikt nie wyraził chęci. Dodatkowo M. Nie ma sióstr, kuzynek...wychodzi na to, że ogranizuję panieński dla bratowej i siebie samej :(. Ma któraś pomysł jak wyjść z tego? Żeby M. Nie było smutno coś muszę wykombinować ale tak się na tych dziewczynach zawiodłam, że moja kreatywność umarła. Myślałam o dayspa ale jestem biedną studentką...ceny są ogromne..

Wieczór panieński

01 wrz 2018 - 16:54:25

to nie rób nic .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wieczór panieński

02 wrz 2018 - 07:42:39

Może spróbuj wśród gości weselnych poszukać, ale jak nie da rady to nic na siłę. Zawsze można zrobić wieczór panieński dla dwóch osób i niekoniecznie musi to być super ekstra wyjście.

Wieczór panieński

06 lut 2019 - 20:38:47

Tak jak koleżanka wyżej wspomniała- nie zawsze wieczór Panieński musi odbywać się w licznym gronie "przyjaciółek". Może więc warto zorganizować dla najbliższych, choćby dla 4 osób. Zawsze można umilić taką imprezę <moderacja>tort na wieczór panieński i dobrym winem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-07 08:04 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

30 rocznica małżeństwa rodziców