Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Treningi i dieta keto

48 minut temu

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, Dziewczyny :) Jestem na etapie organizowania swojego ślubu, który odbędzie się jeszcze w tym roku. Mam już praktycznie wszystko zaplanowane, ale jest jedna rzecz, która burzy moją wizję dekoracji stołów - plastikowe butelki z napojami :( Moim zdaniem wygląda to mało elegancko, nieestetycznie i po prostu brzydko :/ O ile soki i napoje niegazowane można rozlać w karafki, to z napojami gazowanymi jest już problem. Jak Wam i czy w ogóle udało się z tym poradzić? Myślałam też, żeby przelać napoje do szklanych butelek z hermetycznym kapslem, ale nie wiem czy zdałoby to egzamin. Mój Narzeczony twierdzi, że to już nie będzie ten sam smak po uwolnieniu gazu podczas przelewania. Co myślicie? Kupna napojów w szklanych buteleczkach 200ml. raczej nie rozważamy, bo podejrzewam, że trzeba byłoby zapłacić za nie 2x więcej.

A są jakieś przeciwwskazania do kupna napojów w szklanych butelkach? Wyglądają o wiele lepiej. Dodatkowo można je jeszcze do czegoś schować (jak na zdjęciu)i w ogóle będzie pięknie.



Ja bym kupiła ozdobne pudła lub jeszcze lepiej,wilinowe plecione,ozdobiłabym kwiatami i wstążką w kolorze innych dekoracji,w to butle i już inaczej to się prezentuje.Cos jak na zdjęciach,tylko odpowiednie ozdoby.



Dziękuję Wam za pomoc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupię takie wazoniki/świeczniki