Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co kupić na parapetówkę

09 lut 2018 - 10:49:24

wybieram się z atydzien na małą imprezkę z okazji zakupu pierwszego w życiu M przez znajomych. I nie mam żadnego pomysłu co kupić na parapetówkę. Tak naprawdę to nawet nie wiem w jakims tylu dodatki do domu lubią więc musi to być coś w miarę uniwersalnego.

Macie jakieś pomysły? proszę o linki ! budżet tak 100-150 zł max

co kupić na parapetówkę

09 lut 2018 - 11:28:01

kieliszki bo tego nigdy za duzo w domu, lub jakis kwiat w doniczce

co kupić na parapetówkę

09 lut 2018 - 11:47:39

no właśnie szkło

co kupić na parapetówkę

09 lut 2018 - 23:01:30

dobrym pomysłem bedzie lampa ,czajnik,zegar, zestaw naczyń........A może coś śmiesznego, nietypowego i zaskakującego??na coś takiego jak...jajowaroczko. Na prawdę fajna sprawa, a co najważniejsze raczej nie do zdublowania. Cena też jest przystępna, a jak sie głębiej zastanowić to taki prezent jest całkiem praktyczny a ciekawy :D

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

co kupić na parapetówkę

12 lut 2018 - 15:35:45

A może lampę? Druciaki są teraz bardzo modne i pasują niemal do każdego wnętrza :) myślę, że najlepszym wyjściem w tej sytuacji byłaby lampka stołowa -
https://mlamp.pl/lampki-stolowe-biurkowe/27610-druciana-lampa-stolowa-carlton-2-95789-eglo-abazurowa-lampka-stojaca-drut-bialy-czarny.html?gclid=CjwKCAiAk4XUBRB5EiwAHBLUMW4Uh6vIb3YNgoWl9oMwxdU2im35qXpw9MSO0DTB1lIb9C-57DHvyRoCInYQAvD_BwE

co kupić na parapetówkę

12 lut 2018 - 15:52:56

dywanik do łazienki, patelnia, jeśli mają balkon: skrzynki z uchwytami

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

co kupić na parapetówkę

12 lut 2018 - 16:56:24

Patelnie, garnki, takie rzeczy niby zawsze się przydadzą, ale możesz też pojechać z czymś śmiechowym w stylu karafki i kieliszków – czaszki :D http://metroz.pl/na-przyjecia/70168-karafka-i-6-kieliszkow-w-ksztalcie-czaszki.html

co kupić na parapetówkę

20 cze 2018 - 13:50:26

A ja bym proponowała jakiś bon do sklepu - niech sami sobie wybiorą co im się przyda. :)
Też kiedyś myślałam, że "kieliszki są uniwersalne, bo tego nigdy za wiele itd." ale od dwóch lat nie piję alkoholu, a mój narzeczony wypije piwo raz na rok, więc...takie prezenty nie zawsze się sprawdzają. :) Pewnie nie jesteście jedynymi zaproszonymi na tą imprezkę, więc jak przyjdzie 10osób i każda z nich kupi zestaw kieliszków to też trochę słabo.. :) Można się też dogadać z innymi imprezowiczami i zrobić zrzutkę na coś konkretniejszego. :) Albo podpytać właścicieli mieszkanka co by im się przydało albo w jakim stylu mają salon.. ;)

co kupić na parapetówkę

20 cze 2018 - 17:38:49

Kieliszki do wina. To zawsze dobry pomysł bo takie rzeczy tłuką się na potęgę:)

co kupić na parapetówkę

20 cze 2018 - 21:36:30

Cytat
Sporti
Kieliszki do wina. To zawsze dobry pomysł bo takie rzeczy tłuką się na potęgę:)

no jak ktoś ostro imprezuje to i owszem, ale jak wypija kieliszek czy dwa do kolacji to już niekoniecznie:)

ja polecam komplet pościeli (to się zawsze przyda nawet jak nie dla właścicieli to np dla nocujących gości:))Albo patelnie, woki itp, komplet dobrych noży, ja bym kupila cos praktycznego do kuchni

co kupić na parapetówkę

22 cze 2018 - 22:21:23

Myślę, że warto się podpytać osoby, do której się idzie, bo przecież nie wiemy jak urządzone jest mieszkanie. Ja tam się nie patyczkowałam. Zapytałam się ostatnio koleżanki z pracy co potrzebuje, powiedziałam, że cena nie gra roli, bo i tak się w kilka osób składamy, a ona powiedziała, że nie ma jeszcze lampy do sypialni. Pokazałam jej tą stronę https://azzardo.com.pl i kazałam wybrać lampę. Wybrała lampę Comet z takimi lejącymi się kryształkami. Powiem wam, że jest nawet ładniejsza niż na zdjęciu. Morał jest taki, że pytając można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Kupimy to, z czego dana osoba będzie zadowolona. Proste? Proste!

co kupić na parapetówkę

06 lip 2018 - 15:36:32

Zależy na czym zależy właścicielom mieszkania. Bon do sklepu z wyposażeniem wnętrz to super pomysł, bo wtedy każdy kupuje to, co mu się podoba. Moi znajomi za to przed parapetówką zrobili listę prezentów i każdy mógł wybrać, co chce kupić i wiedział, że prezent będzie trafiony :)

co kupić na parapetówkę

03 paź 2018 - 21:55:41

Tak jak wcześniej zostało powiedziane to dobrym pomysłem jest się zapytać głównych zainteresowanych lub ewentualnie bon tak jak też ktoś wcześniej wspomniał. Zasadniczo moim zdaniem już od jakiegoś czasu jest zakup prezentów personalizowanych takich które są dostosowane do gospodarzy, np plakacik coś w tym stylu jak dla mnie designerskie i osobiste <moderacja> ale to wszystko zależy od osób które nowe gniazdko sobie sprawili :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-23 18:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

co kupić na parapetówkę

18 paź 2018 - 13:57:41

Na parapetówkę zazwyczaj kupuje się coś do mieszkania :) Może jakiś kwiat doniczkowy, kieliszki, kubki albo po prostu standardowo alkohol :)

co kupić na parapetówkę

05 lis 2018 - 14:33:26

Alkohol kupowany jest w przypadku takich okazji najczęściej. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub kwiaty sala