Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierścionki zaręczynowe

06 lut 2018 - 11:35:19

Powiedzcie jak było u was z pierścionkiem zaręczynowym? same wybierałyście, sugerowałyście wcześniej czy zdałyście się na faceta? może pokażecie swoje?
jako że pierścionek nie kosztuje 50 zł i chciałabym go ponosić z radością wolę wybrać sama coś delikatnego.
Który z tych wg was ładniejszy?
i ile kosztowały wasze? ceny powalają(nie miałam ich świadomości bo do tej pory nie nosiłam raczej pierścionków).



Pierścionki zaręczynowe

06 lut 2018 - 11:59:35

nie sztuka samemu sobie wybrać pierścionek .
To facet wybiera a nie baba , mnie wybrał mąż i jestem zadowolona nawet wymiar pasował .
Mąż czyli przyszły narzeczony wtedy sam postarał się o to aby mi się podobał bez mojego pytania co chcę i tak jak napisałam .
Sztuka jest samemu kupić a nie na małpę.

Pierścionki zaręczynowe

06 lut 2018 - 12:06:04

Według mnie przyszły mąż powinien wybrać pierścionek.

Znając dobrze swoją partnerkę powinien wiedzieć co jest w jej guście.
Na znajomość rozmiaru też znajdą się sposoby, jeżeli facet nie wie. :-)

Dla mnie ani jeden ani drugi nie jest ładny, mam zupełnie inny gust.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Pierścionki zaręczynowe

30 cze 2023 - 22:15:17

Strasznie indywidualna sprawa. Raz to niespodzianka, raz nie. Ja na przykład wolę odwiedzić sklep jubilerski i wybrać samodzielnie, bo chcę by pierścionek się podobał

Pierścionki zaręczynowe

03 lip 2023 - 08:43:30

Piękne pierścionki są w Briju. - www.briju.pl.
Jak bym miała dostać pierścionek zaręczynowy to ten byłby idealny.
kolekcja Amazing.



niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Pierścionki zaręczynowe

21 lip 2023 - 11:36:34

Kupiłem piękny pierścionek zaręczynowy u jubilera https://savicki.pl/ i jestem zachwycony. Ich kolekcja pierścionków jest naprawdę imponująca, a ten, który wybrałem, jest po prostu niepowtarzalny

Pierścionki zaręczynowe

02 paź 2023 - 15:40:02

Witam, ostatnio złożyłem zamówienie w sklepie internetowym na wykonanie niespotykanego pierścionka zaręczynowego dla mojej Pani z prawdziwymi diamentami i chciałem napisać kilka słów na ten temat... Myślę, że być może moja opinia ułatwi komuś wybór w tych kwestiach bo sam jestem osobą, która czyta opinie innych co też doceniam.... Jestem domatorem i nie lubię chodzić po sklepach stacjonarnych. Szukałem czegoś niepowtarzalnego na necie, co zachwyci moją dziewczynę, i zdecydowałem się na zakup w sklepie https://diamentowomi.pl/ Przeglądając ofertę sklepu, natknąłem się na sekcję "Światowych Projektantów", która przyciągnęła moją uwagę. Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to możliwość samodzielnego dostosowania projektu pierścionka. Mogłem sam wybrać wygląd pierścionka i go dopasować do swoich wymagań, np. wybrałem kolor złota, rozmiar, zdecydowałem ile mogę wydać na główny diament. Diament obejrzałem na filmie. To jest dopiero nowoczesność. Cena też atrakcyjna. Zamówiłem i czekałem na paczkę. Kiedy pierścionek został dostarczony, byłem pozytywnie zaskoczony jego jakością. Wykonany był solidnie ze złota, diamenty błyszczały doskonale. W zestawie otrzymałem także eleganckie pudełko, certyfikat oraz narzędzie do odczytania numeru na diamentem, co dodatkowo podkreśliło staranność wykonania i prestiż produktu. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu i chciałem polecić sklep http://diamentowomi.pl wszystkim, którzy szukają czegoś wyjątkowego i niezwykłego. To naprawdę godne uwagi miejsce. Narzeczona zachwycona to najważniejsze ;) Pozdrawiam i polecam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-03 13:09 przez BoloJang.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co kupić na parapetówkę