Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zrobić skrzydła anioła?

30 sty 2018 - 19:17:32

Poratujcie dobrą radą;) jak zrobić skrzydła anioła? Siostrzenica za kilka dni ma w przedszkolu bal i chce zostać anielicą- złotą w dodatku;) ciotka ma za zadanie przygotować skrzydła i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.

Widziałam w necie fajne z brystolu ale nie chcę ręcznie malować na nich bo nie mam do tego smykałki. Może brystol+ jakieś kupne piórka? help help help!

jak zrobić skrzydła anioła?

30 sty 2018 - 19:51:06

złota miękka skórka allegro , do tego drut uformować skrzydła tzn zrobić stelaż i obszyć lub przykleić jakość złoty materiał? na yt pewnie jak wpiszesz jak zrobić wyskoczą filmiki

link co prawda motyle ale zainspiruj sie




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-30 19:52 przez edekzkrainykredek2.

jak zrobić skrzydła anioła?

30 sty 2018 - 20:41:35

@edekzkrainykredek motyle też są piękne aż żal że to nie ja decyduję :D

jak zrobić skrzydła anioła?

30 sty 2018 - 21:23:12

a może wypożyczalni stroi karnawałowych pytałaś hmm

jak zrobić skrzydła anioła?

30 sty 2018 - 21:32:20

Najprościej to wyciąć z brystolu skrzydła i naklejać ponacinane paski z bibuły

jak zrobić skrzydła anioła?

31 sty 2018 - 08:27:10

wycinasz skrzydła z kartonu, karton zdobywasz ze sklepu oni tego maja duzo i najczesciej wyrzucają potem bierzesz serwetki bibułkowe cienkie i nacinasz (serwetke na pół i nacinasz cos w rodzaju frędzelków, ) nastepnie naklejasz na karton jak juz obkleisz obie strony bierzesz sznurek lub gumke i robisz cos w rodzaju szelek. wpisz w google skrzydła z bibuły tam masz pelno filmików

albo kup gotowe powinny jeszcze byc dostepne i wcale nie sa drogie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-31 08:28 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jak zrobić skrzydła anioła?

31 sty 2018 - 20:55:58

Może być z brystolu wycięte, ale można i z tektury odzyskanej z jakiego pudła. Spryskać na złoto albo okleić brokatem i na to piórka białe przykleić. Piórka spsikać lakierem do włosów obsypać brokatem i gotowe skrzydła dla złotego anioła ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-31 20:56 przez malmie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierścionki zaręczynowe