Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co kupić dziewczynie na walentynki

10 sty 2018 - 19:35:22

Już prawie połowa stycznia wiec zaczynam rozkminkę co w tym roku podarować dziewczynie na walentynki. Coś symbolicznego, ładnego, fajnego. Nie pytajcie co lubi bo gust kobiet jest nieodgadniony a ryzyko nietrafionego prezentu istnieje zawsze:D

Coś polecicie, podpowiecie? co wy byscie chcialy dostac?

co kupić dziewczynie na walentynki

10 sty 2018 - 19:50:18

Ja Ci raczej nic nie doradzę bo my z mężem mamy taki system, że otwarcie mówimy sobie co chcemy dostać.
Może mało romantyczne ale przynajmniej nie ma nietrafionych prezentów.
Może spróbuj dyskretnie podpytać dziewczynę. Może dziewczyna coś dyskretnie tobie sugerowała.
Znasz swoją dziewczynę lepiej niż my.
Powinieneś wiedzieć jakie prefumy lubi, jaką biżuterię nosi, co lubi czytać czy jakich płyt słucha.
Ostatecznie możesz zabrać ją do kina lub kupić kwiaty i bombonierki w kształcie serca.

co kupić dziewczynie na walentynki

10 sty 2018 - 19:57:13

Cytat
miron17
Nie pytajcie co lubi bo gust kobiet jest nieodgadniony a ryzyko nietrafionego prezentu istnieje zawsze:D

Więc po co pytasz obcych kobiet, ty powinieneś wiedzieć najlepiej co lubi twoja pani.
Daj co uważasz że sprawi jej radość, słodycze poprawiają humor:)

co kupić dziewczynie na walentynki

10 sty 2018 - 21:25:01

Cytat
CzerwoneUsta





Więc po co pytasz obcych kobiet :)


otóż to super

co kupić dziewczynie na walentynki

10 sty 2018 - 21:26:10

Kupić? to powinno byc od serca czyli najlepiej cos samemu zrobic np. jakies czekoladki, albo jakis romantyczny wyjazd lub romantyczna kolacja w fajnej Hygge knajpce

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

co kupić dziewczynie na walentynki

10 sty 2018 - 21:29:57

Ja bym chciała coś, takie coś od serca właśnie, ale tak konkretnie to nie wiem co, ale coś fajnego i w moim guście. No ogólnie to chodzi mi o prezent :)

co kupić dziewczynie na walentynki

10 sty 2018 - 22:47:28

Cytat
miron17
Już prawie połowa stycznia wiec zaczynam rozkminkę co w tym roku podarować dziewczynie na walentynki. Coś symbolicznego, ładnego, fajnego. Nie pytajcie co lubi bo gust kobiet jest nieodgadniony a ryzyko nietrafionego prezentu istnieje zawsze:D

Coś polecicie, podpowiecie? co wy byscie chcialy dostac?

zarezerwuj stolik, kup róże, wino kolacja i kwiat jest idealnym prezentem na ten wieczór z ukochaną

co kupić dziewczynie na walentynki

11 sty 2018 - 09:17:53

no wiesz
to też zależy od tego jak długo się znacie
może podpatrz co nosi jakie ozdoby typu bransoletka ?
ja bym jej kupiła bransoletkę taką delikatną sznureczek z przywieszką albo naszyjnik delikatny .
Może coś do mieszkania jej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-11 09:18 przez banach.

co kupić dziewczynie na walentynki

18 sty 2018 - 15:08:22

znamy się na tyle długo że kreatywnych pomysłów brak:) a nie chcę kuować rzeczy oczywistych- które wiem, ż eby chciała a ona wie że ja wiem.. ;)

@agata74 no wybacz, nie każdy jest tak kreatywny i ma na tyle czasu żeby tworzyć własnoręcznie wykonane prezenty. Nie każdy obdarowany też lubi takie rzeczy. Piszesz w taki sposob jakby czymś złym i niespotykanym było kupić komuś prezent.

@edekzkrainykredek2 to jest ponadczasowy pomysł ale jakoś tak się utarło, że w ten sposób spędzamy dzień kobiet- co roku ,,niespodziewane'' wyjście do rejstauracji, kolacja kwiaty;) a może w tym roku zrobię tak w walentynki i dopiero będzie niespodziewajka :D

co kupić dziewczynie na walentynki

18 sty 2018 - 15:29:21

@miron17 sam napisałeś : "co wy byscie chcialy dostac?" wiec tak też sie wypowiedziałam :P

co kupić dziewczynie na walentynki

18 sty 2018 - 18:23:57

Ja polecam masaż lub inny zabieg dla dwojga, nie brakuje takich ofert w salonach kosmetycznych czy SPA. Walentynki to święto zakochanych czyli wspólny prezent będzie dobrym rozwiązaniem. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie zarezerwować termin, bo to dość oblegany dzień :-) Taką niespodziankę zrobił mi mąż w zeszłym roku. Byłam zachwycona. A po powrocie do domu można kontynuować... ;) Polecam!

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

co kupić dziewczynie na walentynki

19 sty 2018 - 14:24:17

Ja minimalizmu nie lubię, więc mnie usatysfakcjonuje pełny brzuszek czyli romantyczna kolacja, kocham kwiaty więc bukietem pięknych róż nie pogardzę, błyskotki oczywiście koniecznie, więc nowe kolczyki na uszach będą pięknie wglądały na tej wytwornej kolacji...a i nie zapomnijmy się zrelaksować w jakimś spa lub u kosmetyczki przed lub po tym wszystkim tańczy

co kupić dziewczynie na walentynki

19 sty 2018 - 15:44:17

Wypad na łyżwy a po powrocie niewielki tort, który zjedlibyśmy tylko we dwoje - to by mnie ucieszyło ;)

Ewentualnie wyjście do teatru albo na balet i kolacja w jakiejś romantycznej knajpce.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

co kupić dziewczynie na walentynki

23 sty 2018 - 18:27:55

Jak od serca, to jej może zrób album, albo fotoksiązkę, ja kiedyś robiłam chłopakowi, ale to na zakończenie studiów i jak tylko masz zdjęcia jakieś wspólne, wrzucisz to do szablonu i bach masz ;)

co kupić dziewczynie na walentynki

23 sty 2018 - 20:22:42

nie spinaj się i nie kupuj nic :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić na rocznicę ślubu?