Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Planowanie wesela krok po kroku

01 sty 2018 - 19:04:54

Witajcie !

Zbliża się czas kiedy jak każda z Was , zaczynam planować wraz z narzeczonym wesele .

Może Wy jako bardziej doświadczone koleżanki , podpowiecie co nie co , może jakieś dobre rady ?


Powiedzcie mi również od czego zacząć po kolei ..

Chcemy ślub kościelny , około 60-70 osób . Termin lipiec-wrzesień 2019

Ile wydałyście na sale / suknię / zespół itp . ?

Wszystkie informację na ten temat się bardzo przydadzą i za wszystkie bardzo dziękuje :)

Planowanie wesela krok po kroku

01 sty 2018 - 20:08:43

Zacznij od rezerwacji terminu sali, później zespołu/DJa, fotografa i kamerzysty.
Jest wiele darmowych planerów ślubnych, np. na wedding.pl Bardzo pomocna rzecz przy planowaniu budżetu i ogarnianiu terminów.
Wszelkich inspiracji szukałam na stronach fotografów weselnych i pintereście.

Moje wesele też będzie niewielkie ok 80 osób. Odbędzie się w czerwcu w pałacu pod Krakowem cena 270zł/os. Braliśmy pod uwagę kilka miejsc. Ceny w pałacach w okolicy Krakowa dochodzą nawet do 350 zł/os. Nie będzie orkiestry ani kamerzysty. Dj 2500zł. Fotograf 5500 (drogo nawet jak na Kraków ale bardzo zależało nam na tym konkretnym artyście). Sukienka w salonie w Krakowie kosztowała 4800zł ale dowiedziałam się ile kosztuje u producenta (polska marka), pojechałam do innego miasta i kupiłam ją za 3300 :)
Ceny obrączek są tak zróżnicowane, że mogą kosztować od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy.
To samo z kwiatami. Można mieć piękny wystrój za 2 tys, a można za 20 wszystko zależy czego oczekujesz.

Jeśli przed swoim ślubem czeka Cię jakieś wesele w rodzinie lub wśród znajomych, będzie to świetna okazja do obserwacji co się sprawdza, a co nie, co się Wam podoba, a czego byście na własnym weselu nie chcieli.

Planowanie wesela krok po kroku

01 sty 2018 - 23:20:27

Zacznij od sali,zespołu,kamerzysty.
Takie rzeczy trzeba załatwiać z minimum rocznym wyprzedzeniem.

Planowanie wesela krok po kroku

03 sty 2018 - 09:28:12

zaczęłabym od przygotowania/wydrukowania/zakupienia plannera typowo ślubnego. On podpowie o czym warto pamiętać.

A z konkretnych przygotowań zaczęłabym od listy gości, odjęciu z tego jakiejś tam liczby i szukaniu sali weselnej bo terminy często są odległe. Później zespół, fotograf i inni.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Planowanie wesela krok po kroku

03 gru 2021 - 09:08:08

Nie jesteś jedyna, my mamy slub w czerwcu 2022 i tez większość rzeczy miałam załatwione rok temu, teraz zostało pół roku i na spokojnie mogę sobie załatwiać to czego nie dało się załatwić wcześniej ;)

https://atrakcjepogodzinach.pl/alkohol-na-weselnym-stole-jak-sie-przygotowac/

Na pewno nie warto jest zwlekać z zakupem wódki. Wódka moze sobie dłuzej postać. A zapowiadają spore podwyżki akcyzy....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-20 14:15 przez pania344.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Córka w nieoczekiwany sposób mówi rodzicom, że jest w ciąży. Reakcja taty niesamowita